EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Myrtle'i ukse taga

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty6/8/2011, 03:21

"Ta ei joo ju. Selles asi ongi. Ma pean teda selleks peaaegu et sundima," sõnas Kalin ja ohkas. Lihtsam oleks vist lõpetada ja lasta Sebastianil jälle inimesi tappa. Kutt tõmbas sõrmedega läbi oma juuste.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty6/8/2011, 03:25

"Ei joo?" Robin kortsutas kulmu. "Varem või hiljem hakkab ta normaalselt jooma. Ja ma võin temaga rääkida..." Sebastian teadis, mis juhtub, kui pikalt vahele jätta. No on tegelane.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty6/8/2011, 03:33

"Kui sa temaga räägid, siis ära ütle, et ma verd oksendasin. Siis ta lõpetab selle üldse ära," lausus Kalin. Robin ju teadis seda eks.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 15:44

Robin kehitas õlgu. "Ma ei usu, et ta lõpetaks. Tähendab, kui sa tahad, et ta lõpetaks. Ta teab, mida tähendab pikalt vere kogumine. Sa oleks veel mitu nädalat selline." Sebastian nii loll ka polnud.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 18:49

Kalin ohkas: "okei, eks sa siis räägi temaga." Ega ta tegelikult ju ei saanudki paluda Robinit, et too Sebastianile midagi rääkimata jätaks. Nad olid vennad ja ilselt rääkisid kõigest. Kalinil polnud aimu ka, mis tunne see on, kui sul vend on.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 18:51

Päris kõigest ei rääkinud, aga jah, oli vähe asju, mida Robin Sebastianist ei teadnud ja vastupidi. Nad polnud kunagi eriti kaua kusagil eraldi elanud ka. Kogu nende elu epale ei ole olnud aega, kus nad üksteist terve aasta järjest näinud polnud. "See on sinu pärast. Seb saab aru. Ja võtab mõistuse pähe." Võib-olla lõpetab ka.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 19:18

Kalin noogutas ja toetas käe vastu seina. See halb tunne tuli jälle peale. Loodetavasti võtab Sebastian aru pähe, sest Kalin ei tahtnud enam verd oksendada. "Mul on paha," pomises kutt. Seekord tuli see hoog kiiremini, kui siis, kui ta tornis oli olnud. Kalin toetas oma põse vastu külma kiviseina. Hea.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 19:19

"Kas ma peaks Sebastiani üles otsima..?" küsis Robin ettevaatlikult, kui Kalin teatas, et tal paha on. Robin silmitses kutti ärevalt. Keegi peaks teda verest tühjendama.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 19:23

Ta ilmselt ei oksendanud nii palju verd korraga välja, kui üks vampiir suutis juua. "Sa ei jõua vist," pomises Kalin. Tal oli juba praegu väga väga halb. Hetkeks mõtles kutt, et Robin võib ju ise ka ta verd juua, aga siis kadus see mõte peast. Vevalt kaksik seda teeks ja kahtlane, kas see enam aitaks ka.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 19:25

Robin kõhkles hetkeks. Ta asetas käe kuti kaelale ja keskendus sekundiks. Kalinil peaks nüüd pisut parem olema. "Ürita mitte oksendada." Nende sõnadega oli Robin kadunud. Hea, et ta liikus nii kiirelt, et keegi teda ei näinud. Lõpuks leidis ta Sebastiani ning saatis kuti Kalini juurde. Tegelikult oli möödunud vaevu viisteist sekundit.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 19:33

Jah, sellest hakkas parem. Kuti käsi oli mõnusalt jahe. Ja siis Robin kadus. Mitte oksendada? Jeah, hea öelda. Selle ajaga, mil kutt ära oli sulges Kal silmad ja püüdis kõigele muule peale vere mõelda. Ja kui Rob leiabki oma venna. Siin koridoris vampiir ikka oma kihvu ta kaela ei löö ju.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 19:35

Seb oli hetke pärast Kalini juures. Ta võttis poisi ettevaatlikult sülle ja viis ta lähimasse tühja klassi, kus ta vaikides kutti hammustas. Robin oli jõudnud talle isegi kõik juba ära rääkida, et Kalinil paha on ja nii edasi. Seega polnud eriti palju aega kaotada. Vampiir neelatas ning jätkas siis joomist.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 19:47

Kalin põimis oma käed ümber Sebastiani kaela. Ta ahhetas vaikselt, kui vampiir teda hammustas ja lasi peal kuklasse vajuda. Mida rohkem Seb jõi, seda parem Kalinil hakkas. Ta sulges oma silmad. Aga millega nad kumbki ilmselt arvestanud polnud, oli see, et Sebastian peab seekord vähem jooma, sest alles paar päeva tagasi oksendas Kalin üsna korraliku koguse verd ja see tähendas, et kuti organism polnud veel täielikult valmis suureks 'annetuseks'.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 19:51

Jah, sellega Sebastian ei arvestanud. Kuid peagi tõmbus ta eemale ja parandas tõsiselt kuti haava ning istus, tõmmates Kalini endale sülle. Ta oli pisut liiga palju joonud, aga mitte midagi tõsist. Tõenäoliselt on kutt mõnda aega liiga loid millegi tegemiseks. Selle asemel, et midagi öelda, tellis ta siia söögi, mis nende kõrvale ilmus, suure kandiku peal.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 19:56

Kalin ei reageerinud kuidagi. Ta ei tõstnud oma pead, ega avanud silmi. Kulus paar hetke ja siis kaotas Kal teadvuse. Ta keha vajas aega, et end taastada. Hetkel polnud ta lihtsalt loju, ta oli täiesti lõtv.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 20:01

Sebastian vaatas kutti ärevalt, kui too teadvuse kaotas, kuid toetas siis enda selja vastu seina ning silmitses noormest tähelepanelikult, jahedad sõrmed kuti kaelale libisemas, seda jahutamas. Kalini nahk oli tuline, mitte, et Seb seda tunneks. Täpselt, nagu ta oleks palavikus.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 23:34

Kalin lamas sedasi teadvusetult oma paar tundi, enne kui vaikselt toibuma hakkas. Kõigepealt hakkas ta süda rahulikumalt peksma. Enne oli see tagunud sama kiiresti kui helikopteri tiivik. Ning siis rebis kutt aeglaselt oma silmi lahti, vaadates ruumis otsivalt ringi.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty7/8/2011, 23:37

Sebastian oli vahepeal endale raamatu kutsunud ning luges seda. Siiski pani ta selle käest, kui Kalin teadvusele tulemise märke ilmutama hakkas. "Kuidas sa end tunned? Tahad süüa, juua?" Kõik olid seal samas olemas.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty8/8/2011, 00:16

Kalin vaatas nüüd Sebastianile otsa. "Mis juhtus?" küsis ta sosinal, püüdes end korralikult istuma sättida. "Kus me oleme?" lisas ta kohe uue küsimuse otsa, vaadates jälle toas ringi. Alles siis tundis ta toidu lõhna. Kalin roomas neljakäpukil toidukandiku juurde ja hakkas endale head paremat sisse ajama.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty8/8/2011, 00:17

Sebastian hingas vaikselt sisse. "Sul hakkas paha ning sa oled juba varem verd oksendanud. Miks sa ei öelnud mulle?" Seb jälgis, kuidas Kalin sööma hakkas. Tal on seda vaja.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty8/8/2011, 00:27

Kalin ohkas ja sõi oma suu tühjaks, viies pilgu Sebastianile. "Sest ma ei teadnud, mis mul täpselt viga on ja mul hakkas tõsiselt halb ja ma tundsin, et see on sellest, et sa nii pika vahe sisse oled lasknud. Aga ma kartsin, et kui ma sulle sellest räägin, hakkad sa muretsema ja ei joo sa üldse ning mul hakkab veel halvem. Ma ei tahtnud, et sa muretseks," selgitas Kalin.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty8/8/2011, 00:28

Sebastian surus huuled kokku. "See on jah sellest. Ma ei arvanud, et su organism nii kiirelt hakkab sedasi reageerima..." Seb raputas pead. See oli kõik tema süü. "Ma võin selle ära lõpetada. Sul oleks paar nädalakest halvem olla, aga siis läheks elu normaalselt edasi."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty8/8/2011, 00:37

"Ei!" raputas Kalin pead. Ta roomas Sebastiani juurde tagasi ja võttis vampiiri näo oma käte vahele. "Ma ei taha, et sa lõpetaks. Palun," anus Kalin. "See meeldib mulle ja ma ei taha enam verd oksendada," selgitas kutt. See oli jube kogemus. Kalinile tundus, et ta soov oli isekas. "Sulle ju maitseb mu veri," pomises kutt.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty8/8/2011, 00:41

Sebastian hingas vaikselt sisse. "Ma ei ole veel ühtegi verd kohanud, mis mulle ei maitseks," ütles ta rahulikult. Kõik olid head. "Aga olgu. Ma ei lõpeta." Praegu oli Kalini halb enesetunne Sebastiani süü.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty8/8/2011, 00:49

Kalin naeratas tänulikult ja suudles Sebastianit. "Sa tead, et ma armastan sind," sõnas ta eemale tõmbudes, ning naeratas. Aga mis siis, kui dire peaks nende tegevusest haisu ninna saama?
Back to top Go down
Sponsored content





Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Myrtle'i ukse taga
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hufflepuffi laua taga
» Kolme Luua taga (18+++)
» Seal kõige taga

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: