EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Myrtle'i ukse taga

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 00:50

"Mina armastan sind ka." Kui hea oli neid sõnu kuulda ja öelda. Sebastian asetas ühe käe ümber Kalini ja tõmbas kandiku lähemale. "Söö veel."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 01:04

Kalin naeratas, ning asus siis uuesti sööma. Oo jaa, süüa oli kuradi hea ikka. See doonori värk meeldis Kalinile aina rohkem. Esiteks oli see nii nauditav ja teiseks sai ta pärast palju süüa. Mitte, et ta muidu vähe söönud oleks.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 01:07

Eksole. Sai süüa ilma, et paksuks läheks. Või noh, äkki läheb. Kes teab. Sebastian jälgis Kalinit terve selle aja, jahedate sõrmedega kergelt tema kaelale mustreid joonistades ning tema juukseid sasides.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 01:18

Kui Kalin lõpuks oma kõhu täis oli õginud, puges ta Sebastiani kaissu ja tõsines. "Brian suudles mind," pomises Kalin. Ta tahtis kõigepealt Sebastiani reaktsiooni näha, enne kui edasi rääkima hakkab.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 01:20

Sebastian kortsutas selle peale kulmu. "Miks ta seda tegi?" Brian teadis väga hästi, et Kalin ja Sebastian koos olid ning Seb ei olnud nagu tähele pannud, et talle Kalin meeldiks. Mitte, et ta jälgiks. Kuid vampiir muutus nüüd pisut tõsisemaks ja kahtlevaks.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 01:30

"Sest... Robin käskis tal mulle ligi ajada," lausus Kalin. "Et kontrollida, kas ma ikka olen truu," pomises Kalin. Ta ei tahtnud et Sebastian ja Robin tülli läheks või midagi, aga Sebastian pidi seda teadma.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 01:37

Sebastian surus huuled kitsaks triibuks ning pööras pilgu eemale. "Ja kas sa siis oled?" Sebastiani hääl oli tasane. Brian oli ju tegelikult kena mees.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 01:53

Kalin ei suutnud seda uskuda. Sebastian ka kahtles temas? "Sa oled uskumatu," pomises Kalin. "Ma lõin teda ja siis lõin ma su venda ja murdsin selle käigus oma sõrme," nähvas Kal pahaselt. Ta ajas end püsti. "Ma ei arvanud, et sina ka minus kahtled," pomises Kalin haavunult. See tegi ikka väga haiget. Juba see, et Robin Briani üldse saatis, tegi haiget, mis siis veel sellest rääkida, et Sebastian temas kahtleb. Kalin marssis solvunult ukse poole.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 01:59

Sebastian hakaks juba vastama, kuid juba oli Kalin suutnud end püsti ajada. "Heiii... ma ei kahtle sinus." Sebastian seisatas Kalini ees, laskmata tal kusagile minna. "Sa tead, et ma armastan sind." Lihtsalt... mõned asjad panevad kahtlema, nagu tavaliselt. Sebastian lihtsalt oli selline. Ning ta oli pisut šokeeritud, et kutt Robinit lõi. Võeh, vampiiri lüüa...
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 02:05

"Siis mida see küsimus pidi tähendama?" küsis Kalin. Ta ristas rinnal käed ja jäi Sebastianile silma vaatama. Kal surus oma hambad tugevalt kokku, et rohkem mitte midagi öelda. Sebastian tõesti suutis ette kujutada, et Kalin suudles Brianit vastu?
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 02:10

Sebastian ohkas vaikselt. "Ma lihtsalt... ma ei tea. Ma ei arva, et sa mind petaks, aga ma... muutusin uudishimulikuks, kui nii öelda võib." Sebastian kehitas õlgu, ning sirutas käed Kalini poole, et teda kallistada, kuid ei julgenud veel ise teda puudutada.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 04:26

Kalin silmitses Sebastianit mõne hetke end liigutamata. Siis aga astus ta kuti juurde ja põimis oma käed ümber vampiiri. "Ma ei petaks sind mitte kunagi ja mitte kellegagi," pomises kutt ja sulges oma silmad.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 19:21

Sebastian libistas samuti käed ümber Kalini ning naeratas pisut. "Ma usun sind." Sebastian tõmbus natu-natukene eemale. "Mina ei petaks sind ka." Kindlasti mitte. Isegi mitte kõige ilusama vampiiritüdruku/poisiga.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 19:42

Kalin naeratas ja avas oma silmad, vaadates Sebastianile silma. Koolivanem tõusis kikivarvukile ja suudles Sebastianit huultele. Siis tõmbus ta eemale ja toetas jälle täistallad maha. "Ma ei taha sinuga tülitseda," pomises Kalin.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 21:31

Sebastian naeratas pisut. "Siis on meil midagigi ühist," ütles Seb vaikselt. Talle ei meeldinud tülid. Minevikus oli ta suutnud neid suuremas osas vältida. Kuigi isegi Ceciliaga oli ta tülitsenud. Pisut.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 21:44

"Sa tahad väita, et see on ainus asi, mis meil ühine on?" küsis Kalin. Ta turtsatas kergelt. "Ära unusta, et me oleme ühes majas," sõnas kutt. "Nii et meil on veel ühtteist sarnast," pomises kutt.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 21:46

Sebastian naeris vaikselt. "Nojah, mõned pisiasjad veel." Nad olid ühes majas ja väidetavalt ühe vanused ning ühes klassis. Välimuse sarnasus olid tumedad juuksed, kuid muidu palju muud polnudki sarnast.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 21:59

"Me ei suhtle teistega väga," lausus Kalin. Jeap, nad hoidsid rohkem omaette. Ning nüüd hoidsid nad rohkem kahekesi kokku. Kindlasti oli veel midagi sarnast.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 22:18

"Seda ka, jah." Seb muigas. Tema oli see veider vampiir tõesti, kes kõik endast eemale tõrjus. Aga tal oli põhjust ka. Mingis mõttes.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 22:24

Ja mis põhjus see ka oli? "No näed, neid asju on kindlasti veel," muigas Kalin. Ta tõusis jälle kikivarvukile ja suudles Sebastianit. "Lähme siit ära," pomises kutt.

OT: Ja lõpetaks selle teema. Very Happy
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty8/8/2011, 22:25

Sebastian naeratas pisut. "Lähme jah." Seb võttis kutil käest kinni, ning suunas ta klassist välja.

OT: Läbiiiii! Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Myrtle'i ukse taga
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hufflepuffi laua taga
» Kolme Luua taga (18+++)
» Seal kõige taga

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: