EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 That is sick

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 00:47

Kalin oli üksinda lendluudpalli väljakule tulnud. Ta tahtis üksi treenida. Ballist oli omajagu aega möödas ja maad kattis valge ja kohev lumevaip. Väljas oli pime. Valgust andsid ainult tähed taevas ja vanakuu. Kalin istus oma luua selga ja tõusis lendu. Ta tiirutas paar korda pmber väljaku ja võlus siis kohale klommid, et midagi asjalikku ka ära teha. Üksinda kahe klommiga võidelda oli äärmiselt rumal Kalinist. Aga ta oligi üks rumal poiss ju. Kutt oli üsna väsinud tegelikult, aga ta ei hoolinud sellest. Mingil hetkel Kalini tähelepanu hajus ja ta sai ühe klommiga tugevalt pihta, lennates luua seljast maha. Oma võlukeppi kutt ka haarata ei jõudnud ja ta maandus tugeva põntsuga vastu jäist maad, murdes hunniku luid. Nende seas ka mitu lahtist luumurdu, tänu millele kaotas koolivanem kõvasti verd. Kal vaatas tähti taevas, suutmata end liigutada. Eriti tobe viis surra või mis. Kuti pilk muutus aina häbusemaks. Valge lumi tema ümber värvus kiirelt punaseks ja peagi kaotas Kalin teadvuse.

OT: Sebastian
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 00:55

Sebastianil oli igav hakanud ning ta oli paari slytherinlase käest uurinud, et kas nad teavad, kus Kalin on. Väideti, et kutt tahtis vist üksi lennata või midagi. Seega suundus vampiir lossist välja, lendluudpalli väljakule. Ta jõudis sinna mõned hetked peale seda, kui Kalin alla kukkunud oli, ning üksi lendav luud tekitas temas kohe ärevust ja ta silmitses maapinda. Seal. Seb oli hetkega Kalini juures, käsi tema käele asetatud, ning parandas tema luumurdusid. Sebastiani teine käsi oli noormehe laubale toetatud. Lumi oli verine. Sebastian põlvitas samuti verisele lumele. Seal oli liiga palju verd. Liiga palju. Sebastian hingas teravalt sisse, ning saatis poisisse veel ravitsemisväge. Kuid kas sellest aitab, et verd taastada?
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 01:03

Kalin ei tulnud teadvusele. Tema luud ja haavad küll paranesid, aga veri ei taastunud. Süda hakkas aeglasemalt lööma ja ähvardas üldse seisma jääda. Kalini keha oli jahe, et mitte öelda külm.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 01:08

Sebastian hammustas teravalt alahuulde. Ei tohi ära surra, ei tohi. Vampiir lükkas juuksed kuti laubalt eemale, teades, et tema nahk on külm. Siis hingas ta sügavalt sisse ja kummardus noormehe kaela juurde, et teda hammustada. Tema veri oli hea, tõesti hea. Siis hammustas ta juba enda rannet, kergitas Kalini pead, asetades enda randme tema suu juurde, samas tema peal loitsu kasutada, mis ta äratama pidi. "Joo," ütles ta, ise endiselt ärevuses. Ta ei teadnud, kas Kalin tahab vampiiristuda, või ei, aga Sebastian ei suutnud teda niimoodi kaotada. Ei suutnud.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 01:20

Kalin tuli teadvusele ja neelas vampiirivere alla. Ta haaras Sebastiani käest ja jõi ahnemalt. Ühel hetkel jõudis talle kohale, mida ta teinud oli ja Kalin viis oma käe värisedes oma kaelale, tundes seal kahte torkehaava, mis juba kinni kasvasid. Kalin viis oma hirmunud pilgu Sebastianile. "Mida sa tegid?" küsis ta sosinal ja siis tundis ta valu oma südames, viies käe rinnale. Valus oli. Kalin oigas ja siis jäi ta süda seisma. Ta kartis nii hirmsalt. Ta ei suutnud püsti tõusta veel. Kõik käis ringi. Kalin sulges silmad. Ta nahk kahvatus. Keha temperatuur võttis lumega sama temperatuuri. Siis hakkasid Kalini igemed sügelema. Kihvad ilmselt kasvavad või midagi. Kui kutt uuesti silmad avas oli maailm palju selgem. Igal pool olid mingid lõhnad. Nii palju hääli. Ja mis kõige hullem. Lumi oli endiselt täis tema verd ja see muutis Kalini kohe näljaseks. Ta tahtis murda, tappa, juua verd. Kutt tõusis kiirelt püsti ja vaatas ringi, ninas ainult vere lõhn.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 01:27

"Shh..." Sebastian ajas end samuti püsti, ning võttis Kalini sülle, hoolimata sellest, et tüüp iseenda vere lõhna tundis. Ta võttis kuti sülle, pani talle siis süüd tundes uuesti magama jäämise loitsu peale. Varsti oli ta juba Kaliniga Sigatüüka aladelt lahkunud ning kadus, et välja ilmuda enda kodus. Selle suure mõisa juures. Ta sööstis trepist üles, ning enda tuppa, asetades Kalini enda voodile. Keegi polnud teda veel segama tulnud.

OT: Sebastiani magamistuba
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 01:51

Kal tahtis juba rabelema hakata, et sülest maha saada ja ära jooste kuskile, kus ta kellestki toituda saaks, aga siis tabas teda uni ja kutt jäi magama. Alles mõne aja pärast ärkas Kal üles. Vere lõhn oli ta riietel ikka juures ja see ajas noore vampiiri pöördesse. Ta ahmis õhku ja ajas end istukile. Kutt polnud üldse enda moodi. Viimaks sai ta aru, et see lõhn tuleb tema enese kuivanud verest, mis ta riietel küljes on ja Kal sai hetkeks oma mõistuse tagasi. Ta kiskus slytherini keebi seljast, rebides selle kogemata ribadeks. "See lõhnab," pomises kutt viies ehmunud pilgu Sebastianile. Ta oli täiesti sassis ja segaduses ja ta ei saanud üldse aru, mis temaga toimub.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 01:59

Sebastian oli selle ajaga riided vahetanud ja mitu-mitu tundi Kalinit jälginud. Varsti kutt ärkas. Seb istus akna all asuval diivanil ja vaatas teda vabandavalt. "Anna andeks," sosistas ta nõrgalt, kui pea siis kuklasse kallutas ja silmad sulges. Tal oli niiii kahju.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 02:07

"Sa tegid minust vampiiri?" küsis Kalin uskumatult. Ta vajus põlvili. Ta oli vampiir. Tapja. Vereimeja. Ta ei saa enam kunagi kooli minna. Ta riided haisesid endiselt. No kurat. Kalin kiskus oma särgi samuti katki. "See vere lõhn ajab mu hulluks," pomises kutt. Ta ei saanud muud teha, kui ainult ahmis seda endale sisse. Poleks ta endale nii palju aru anda suutnud, et need ta enda riided on, oleks ta need vist ära söönud. Kalin viis pilgu Sebastianile ja siis toale, kus nad olid. Mida? "Kus ma olen?" küsis Kalin paanikasse sattudes ja vaatas ülimalt kiirelt toas ringi, saamata ise aru, kui kiiresti ta pea praegu liikus.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 02:11

Sebastian grimassitas. Jah, ta tegi Kalinist vampiiri. Ta tõstis pea, et kuti poole vaadata. "Sa saad varsti juua," ütles ta vaikselt, alistunult. Siis vaatas ta enda toas ringi. "Minu kodus. See on minu tuba," pomises vampiir diivani äärt näppides. Jap, see oli täitsa tema tuba ja tema kodu. Ema ja isa olid ka kodus, all oli kuulda, et keegi vaatas telekat. Ning paar majahaldjat kolistasid köögis.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 02:20

Kalini pilk jäi pidama Sebastiani silmadel. Ta tõusis ja astus kuti juurde, istudes vampiirile sülle. Kal puges oma ninaga vastu Sebastiani kaela. "Ma armastan sind," sosistas kutt. Mis juhtuks kui ta Sebastiani kaela hammustaks? Kalin paljastas oma kihvad, kuid hammustas siiski ainult oma alahuult, tehes seda kogemata nii tugevalt, et huulest hakkas verd jooksma. Kal tõmbas keelega üle huule. Ta ahmis sisse Sebastiani lõhna ja püüdis unustada vere. See oli muidugi loll üritus. Ta suutis end küll Sebi lõhnaga petta, aga veri oli siiski ainus asi, millest ta jätkuvalt mõtles ja mida ta üle kõige ihkas.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 02:26

Sebastian naeratas nõrgalt. "Mina armastan sind," sosistas ta vastuseks, huuli kuti kaelale toetades. Ta hingas sügavalt sisse ning naeratas jälle. "Sa tahad kindlasti midagi juua," ütles ta lõpuks, sõrmed noormehe seljal. Kalin oli nüüd vampiir. Võimas. Ning armastas teda endiselt. Veel võimsam. Seb tõmbus pisut eemale, ja vaatas kutile otsa. Jap, ta tahtis süüa. Vampiirisideme võlud.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 02:32

"Ma ei julge," pomises Kalin ja klammerdus Sebastiani külge. Kui ta aga nüüd ohvrit enda ees näeks. hakkaks ta ilmselt kohe järama, ilma mõtlemata. Milleks mõelda eksole. "Su vanemad on siin," taipas Kalin järsku. Ta puges Sebastianile veelgi lähemale.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 02:34

Sebastian libistas käed ümber Kalini. "Ma ei käsigi sul kohe otse inimesest toituda," ütles ta vaikselt. Ning siis ta noogutas aeglaselt. "Jah... mu vanemad on siin. Kuid sa ei pea neid kartma." Nad olid toredad ja Kalin kindlasti meeldib neile.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 02:36

"Kuidas ma toitun siis?" ei mõistnud Kal. Ta tõmbus natuke eemale ja vaatas Sebastianile silma. "Miks sa seda tegid üldse?" küsis kutt. Miks temast vampiir sai? Samas oli Kalin ülimalt õnnelik, et Sebastian teda muutis ja et vampiir seal talle toeks oli.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 02:40

"Mu vanematel on alati igaks juhuks verd varutud... see kõlab küll veidralt, kuid on kasulik. Meil pole alati aega jahtimiseks." Sebastian surus teist küsimust kuuldes huuled kokku. "Sa kukkusid luualt. Ja olid palju luid murdnud ja... ma parandasin su vigastused, aga verd taastada ma ei saa. Ning ma ei suutnud sul lihtsalt minna lasta." Sebastian hingas sügavalt sisse. Ei suutnud.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 02:58

Kalin noogutas mõtlikult. "Seda me ju tahtsimegi," pomises ta. Kal toetas oma pea Sebastiani õlale. "Igavesti," sosistas ta. "Ma armastan sind igavesti," sosistas kutt. Ta suudles Sebastiani kaela ja hüppas siis järsku oma looja sülest maha. "Lähme sööma, enne kui ma hulluks lähen," palus Kal.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 03:00

Sebastian naeratas pisut. "Mina armastan sind ka." Igavesti. Vampiir ajas end samuti siis püsti ja võttis kutil käest kinni. "Time for ur first dinner." Seb muigas ja avas oma toa ukse. Esimene söök tema vampiirielu esimesel päeval.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 03:13

Kalin oli niivõrd elevil, et ta oleks tahtnud hüpata ühekohapeal. Hirm oli ka alles, aga see oli kuskile tahaplaanile jäänud. Ta silmad libisesid üle koridori. Uhke koht tundus olevat. No Sebastiani tuba oli juba massive. "Kas Robini tuba on samasugune?" küsis noor vampiir. "Kas teie maja on suur? Kas ma meeldin su vanematele? Kas me näeme su vanemaid? Millised nad on? Kas nad on nagu Robin või nagu sina? Kas Robin on ka siin? Kaua ma vampiir juba olnud olen? Kaugel sigatüügas siit on?" küsimused sadasid Kalini suust kohe välja, kui need talle pähe tulid.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 22:41

OT: See lugu läheb teemasse. Very Happy
Pilt mõisast
Pilt trepist, teiselt poolt on samasugune

Muidugi oli uhke. Nad elasid siiski suures mõisas. Sebastian juhatas Kalinit mööda koridori edasi, Sebastiani tuba asus teisel korrusel, peaaegu koridori otsas. "See on suur mõis, jah." Sebastian naeratas Kalini küsimuste peale pisukese lõbususega. "Ma olen kindel, et sa meeldid mu vanematele, ning jah, sa näed neid, kasvõi peale sööki, kui soovid. Nad on... pilte ja mälestust oled sa neist näinud, ning iseloomult on nad rohkem Robini moodi." Sebastian muigas. Jah, tema oli see veidrik nende peres. "Robin on Sigatüükas. Sa oled umbes päevakese maganud, seega umbes päeva oled sa vampiir olnud. Ja Sigatüügas on mitmesaja kilomeetri kaugusel." Ilmumine pole ju keeruline. Sebastian juhatas Kalinit nüüd suurest trepist alla.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 22:51

Kalin vaatas koridoris ja trepil ringi. Wow, see oli haiglaselt lahe seal kõik. "Kas ma ei saa enam kooli tagasi minna?" küsis kutt kulme kortsutades. Ilmselt mitte, kui ta selline verejanuline loom on. Aga ta nii tahtis kooli siiski ära lõpetada ju.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 22:56

Sebastian surus huuled hetkeks kokku. "Sa oled... liiga noor, et minna tagasi kooli, kus valdav osa õpilastest on hästi lõhnavad inimesed," ütles ta vaikselt. Ta kuulis enda vanemaid vaikselt elutoas omavahel rääkimas, kuid teema ei huvitanud teda. Mingi töö asi. Seb tõmbas nüüd Kalinit hoopis teises suunas, köögi poole. Peale pisukese koridori läbimist jõudsidki nad kööki.

OT: Pilt köögist
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 23:06

Kalin vaatas köögis ringi ja pööras siis pea tagasi, kust tuli Sebastiani vanemate jutt. "See sakib," ohkas Kal ja viis silmad maha. Ta ju nii väga tahtis kooli tagasi. Ja ta polnud sealt veel korralikult puudunudki. Mis nad Serenity'le kokku valetavad? Ja Slytherini lendluudpalli meeskond? Robin saab ilmselgelt teada.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 23:12

"Ei ole hullu," muigas Sebastian, kui kuti käest nüüd lahti lasi ning ühe varjatuma külmiku avas. Sealt võttis ta veretopsi, mis tema puudutusest soojenes ning normaalse vere temperatuuri saavutas. "Here u go," ütles ta vaikselt, kui topsi Kalinile ulatas. Jap, see võis veider olla, aga nende pere ei viitsinud alati jahil käia.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty19/8/2011, 23:24

Tundes vere lõhna tõmbusid kõik Kalini veresooned pingule. Inimesena oleks ta topsi eemale lükanud ja nina kirtsutanud, aga praegu ahmis ta vere lõhna sisse, haaras topsi enda kätte ja kugistas selle nii kiirelt alla, et tundus, nagu oleks topsis ainult tilk verd olnud. "Veel," pomises Kalin Sebastianile ahnelt otsa vaadates. "Ma tahan veel," pomises noor vampiir ja limpsas oma huuli.
Back to top Go down
Sponsored content





That is sick Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick Empty

Back to top Go down
 
That is sick
Back to top 
Page 1 of 8Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: