EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 That is sick

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty19/8/2011, 23:27

Muidugi tahtis. Sebastian ulatas kutile järgmise topsi. Tõenäoliselt tahab ta veel vähemalt kolme, tõenäoliselt rohkemgi, seega ladus Seb mõned lauale Kalini ette, kõik kenasti soojad.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty19/8/2011, 23:44

Ja Kalin suutis need kõik ilma mõtlematagi tühjaks juua ja ta tahtis ikka veel veel. Või talle lihtsalt ei piisanud topsist joomisega. Viimase topsi hammustas Kal oma hammastega puruks. "Vabandust," pomises kutt vabandavalt ja pani topsi lauale, ning selle jupid, mis talle suhu jäid sinna sisse. Ta janunes vere järele. Ning tundus, et see janu ei saa eal otsa.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 00:03

Sebastian naeratas pisut, ning ulatas Kalinile järgmise topsi. Ta ju endiselt tajus noormehe mõtteid, ning need kisendasid vere järele. Varsti tal janu vaibub, Seb teadis seda väga hästi. Lihtsalt teda kohe inimese kallale lasta polnud eriti Sebastiani moodi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 00:11

Aga Kalin tahtis veel ja veel ja veel. Ta oleks end verest vist lõhkiminemiseni täis juua võinud. Viimaks, viimaks tundis Kal siiski rahulolu ja ei janunenud enam nii väga vere järele. Ta limpsas taas oma suu ilusti puhtaks ja põimis siis käed ümber Sebastiani kaela. "Mis nüüd saab? Sul pole enam doonorit," pomises Kalin.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 00:14

Sebastian põimis käed samuti ümber Kalini ning samal ajal lendasid tühjad topsid prügikasti. "Nüüd ma naasen tavapärasele jahile... mida teed ka sina." Seb naeratas pisut. "Sa ei pea neid inimesi tapma, muidugi."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 00:55

"Oota, mida?" küsis Kalin. "Me lähme inimesi sööma?" küsis kutt imestunult. "Nagu... Päris inimesi?" see tundus liiga uskumatu, et tõsi olla. Veel uskumatum oli see, et Kal sattus sellest elevusse. "Aga su vanemad?" küsis Kal sosinal.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 00:57

"Mitte praegu... homme lähme, näiteks." Ta oletas, et kutt polnud täielikult kõhtu täis saanud, seega homme sobib küll. Tal on ka vaja süüa. Sebatsianil. "Nad on siin. Tahad nendega kohtuda?" Seb kummardus Kalinile lähemale, et tema kaelale suudlus suruda.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 01:35

"Eeei," raputas Kalin aeglaselt pead. "Ma ei julge," sosistas ta ja toetas oma pea Sebastiani rinnale. Kal põimis käed tugevamalt ümber Sebastiani kaela ja sulges oma silmad.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 01:37

Sebastian naeratas pisut. "Nad ei tee sulle midagi. Nad on täiesti toredad ja ma olen kindel, et sa meeldid neile." Ning nad kindlasti kuulsid nende praegust vestlust, olenemata sellest, et Seb väga vaikselt rääkis ja Kalin samuti.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 02:01

Kalin tõmbus natuke eemale ja vaatas Sebastianile silma. "Kas nad teavad, et ma siin olen?" küsis Kalin. Raudselt teadsid. Nad olid vampiirid ju. Mine tea, mis Seb sel ajal teinud oli, kui Kalin maganud oli. "Kas koolis teatakse, et ma... Eemal olen mingi aja?" küsis Kalin. Ta oli kindel, et ta on ainult mingi aja eemal ja et varsti läheb ta tagasi.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 02:08

"Jah, nad teavad. Tõenäoliselt kuulevad sind praegugi," ütles Sebastian noogutades. "Vampiirid ju." Seb kuulis vaikset naeru, mis kuulus tema isale, ning muigas. "Jap, kuulevad." Siis ta muutus pisut tõsisemaks. "Robin ütles jah. Direktor ee... teab, mis sinuga juhtus."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 02:17

Kalin vakatas. Nüüd kuulis ka tema naeru. Kurat, selle peale ta üldse ei mõelnud, et kui tema neid kuuleb, siis kuulevad nemad teda. Mõnes mõttes ta soovis, et Sebastiani vanemad tuleks sinna ja nad saaks selle veidra tutvumise ära teha. Aga samas ta kartis. Äkki oleks targem neid vältida.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 02:19

Sebastian ainult naeratas. "Lähme sinna," ütles ta vaikselt, kui kutile uurivalt otsa vaatas. Kalinil pole midagi karta, ega nad talle kallale ei tule.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 02:23

Kalin vaatas Sebastianile silma, kuid otsustas siiski alla anda. "Okei," sosistas ta. Ta oli ilmselt kõige ebakindlam ja arem vampiir maailmas.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 02:28

Sebastian naeratas. "Ma olen sinu kõrval," ütles ta väga-väga vaikselt, ning võttis noormehel käest kinni, juhatades ta köögist välja, elutuppa, kus tema vanemad neid ootasid. Naine ja mees tõusid püsti, kui poisid elutuppa sisenesid. "Ema, isa, see on Kalin, minu kaaslane. Kalin, need on mu ema Elizabeth ja isa Edward," tutvustas Sebastian neid omavahel, nagu vana rahu ise.

OT: Pilt elutoast
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 02:32

"Tere," pomises Kalin peaaegu sosinal ja püüdis naeratada, pigistades Sebastiani kätt tugevamalt. Oi, ta kartis ikka kohutavalt. Ikka väga kohutavalt. Mitte, et Sebi vanemad talle midagi teeks. Rohkem kartis ta vist seda, et nad ei kiida teda heaks ega võta omaks või midagi.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 02:36

Elizabeth ja Edward vaid naeratasid sõbralikult. "On tore sinuga lõpuks kohtuda, Kalin," ütles Elizabeth sammukese edasi astudes. Sebastian libistas pöidlaga üle Kalini käeselja, et ta natukene nagu maha rahuneks. "Tõesti on," lisas Edward oma naise sõnadele, kui käe ümber naise saleda piha libistas ning Kalinit silmitses. Nad ei olnud nagu kuidagi ohtlikud. "Kuidas sa end tunned?" küsis Elizabeth hetke pärast pisut murelikult, kui hetkeks pilguga Sebastianile vilksas ja siis jälle Kalinile.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty20/8/2011, 02:46

"Teiega samuti," naeratas Kalin. Kui ta süda lööks siis see taoks end hulluks vist hetkel. Küsimuse peale kehitas Kal õlgu. "Palju uut on. Harjumatu," vastas kutt. Kuidagi muudmoodi ta end nagu ei tundnudki. Ta oli veel segaduses seoses sellega, kes ta on. Ilmselt on tal palju õppida veel.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty21/8/2011, 02:03

"Palju uut." Seb muigas pisut. Ta polnud kutile veel suurt midagi tema uutest võimetest ning nende kasutamisest rääkinud. "Ma arvan, et ma röövin ta nüüd uuesti ära... ma pean talle paljust rääkima." Seb naeratas lõbustatult, ja sikutas Kalinit endaga tahapoole. "Muidugi. Meil on aega küll," ütles Elizabeth sõbralikult naeratades ja lehvitas neile, kui Seb Kalini elutoast välja sikutas ning ta enda tuppa tagasi juhatas. "Polnudki nii hull ju."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty21/8/2011, 22:30

Kalin naeratas veel Sebastiani vanematele ja juba oligi Seb ta sealt toast välja vedanud. Olgugi, et oli veel palju, mida ta ei teadnudki üldse, oli ta juba praegusest avastanud asju, mis tema jaoks uued olid. Kasvõi see kuulmine, lõhnataju, nägemine, verejanu. Aga Sebastiani jaoks olid need kõik iseenesest mõistetavad asjad ju. "Ei olnud jaa hulll," naeratas Kalin. Ta istus Sebastiani voodile. "Mis nüüd saab?" küsis kutt. "Millest sa mulle rääkima pead?" küsis ta Sebastianit jälgides. Igasugu huvitavat vampiirijuttu tuli sealt nüüd ilmselt.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty22/8/2011, 01:24

Sebastian istus kuti kõrvale ning muigas pisut. "Mm... ma peaks sulle vist mainima, et meie vahel on... kuidas seda öelda? looja ja loodu vaheline side. Ehk sina kuuled minu mõtteid ja mina sinu omi, kui seda soovime. Sa võid alati mind ignoreerida ja mina sind, või üldse enda mõtteid varjata, aga see võimalus on meil olemas. Ehk me saame mõtete teel suhelda." Seb vaatas nüüd Kalini poole, oodates uudishimulikult tema reaktsiooni.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty22/8/2011, 01:50

"Eh?" kergitas Kalin küsivalt kulme. "Side?" nooh, selle vastu polnud tal midagi, sest ta ju armastas Sebastianit. Ja nüüd nad kuulevad teineteise mõtteid? "Et nagu... Kui mina olen siin. Ja sina läheksid kooli ja ma tahaks sulle midagi öelda, siis ma saan selle sulle mõtteteel saata?" küsis Kalin kahtlevalt. Või äkki see oli nagu raadiosaatiatega, et mingi maa tagant enam omavahel nö suhelda ei saa.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty22/8/2011, 01:59

"Ma ei ole päris kindel, kui kaugele see mõjub, aga põhimõtteliselt jah," ütles Sebastian kergelt noogutades. Ta polnud vahemaad kunagi kellegagi läbi proovinud, kõikide enda loodud vampiiridega oli ta mingi hetk hakanud mõtteid varjama ja nii. See oli nii talle kui teistele pisut ebameeldiv.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty22/8/2011, 02:42

"Ehk siis sa kuuled mu mõtteid ja mina sinu omi?" küsis Kalin. "Nagu.. Kõiki mõtteid?" uuris kutt. Ta silmitses Sebastianit tähelepanelikult. See oli natuke creepy, kui ta kõiki oma mõtteid Sebastianiga jagama pidi. No mitte, et tal mingid kahtlased mõtted oleks, aga siiski.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty22/8/2011, 02:44

"Jah. Enamasti on küll see, et sina kuuled minu omasid harvem, mina, kui sinu looja, kuulen sinu omasid jah teoorias kogu aeg. Aga ma olen privaatsust alati hinnanud... seega ma praegu ei tea, mida sa mõtled." Sebastian naeratas pisut. "Ning kui sa kusagile ära kaod, siis ma leiaks su hetkega üles. Ehk ma alati tean, kus sa oled. Ja kui ma seda luban, saaksid ka sina teada, kus mina olen."
Back to top Go down
Sponsored content





That is sick - Page 2 Empty
PostSubject: Re: That is sick   That is sick - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
That is sick
Back to top 
Page 2 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: