EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Something has changed within me... või siiski mitte?

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Something has changed within me... või siiski mitte?   Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty21/9/2011, 19:16

"Ma arvan, et saab küll.. Kuigi noh, kui nüüd tegelikult mõelda, siis ikka ei tea küll. Muguapteekerid võivad sind üheks hulluks pidada, kui sa teada annad, kuhu saata tuleb," lausus Chachi. "Nii et see teine variant tundub praegu parem olevat. Kuigi see võib veidi mõtlema panna küll, miks sa just sellist asja nende kohta teada tahad."
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Something has changed within me... või siiski mitte?   Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty24/9/2011, 20:58

Lucy vaatas tuld, mis hakkas juba vaikselt madalamaks jääma "Aga kas ei oleks parem, kui mingi apteeker arvaks, et ma olen napakas, kui et mu sugulane teada saaks, et ma võibolla rase olen?" pomises prefekt, hajameelselt tuld kaminas kohendades, nii, et leek jälle eredamaks muutus.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Something has changed within me... või siiski mitte?   Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty24/9/2011, 23:48

"Seda küll," lausus Chachi aegamisi, "kuid ma mõtlesin rohkem seda, et nad peaksid ilmselt võimatuks saata post kusagile kohta, mida nende jaoks ju olemas ei ole." Neidis mõtles hetke. "Kui sa tahad, võin ma lasta oma.. tädil saata see siia ja mulle. Ma võiksin ilma kartmata kindlameelselt öelda, et ma ei ole rase." Neidis oleks sõna tädi asemel äärepealt isa öelnud, kuid mõtles siis kiirelt ümber. Ta oli kindel, et mees ei läheks just kuigi hea meelega apteeki rasedustesti ostma.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Something has changed within me... või siiski mitte?   Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty24/9/2011, 23:57

Lucy vaatas üllatunult Chachile otsa "Mugud ei tea, et Siganurme olemas on?" Seda ta ei teadnudki. Loogiline muidugi... Chachi ettepaneku peale naeratas ta tänulikult "See oleks tore küll. Juhul, kui see talle muidugi liiga palju tüli ei tee?"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Something has changed within me... või siiski mitte?   Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty25/9/2011, 01:39

"No mina ei teadnud päris pikka aega mitte midagi ei Siganurmest ega Sigatüükast ega nõidadest ja võluritest põhiliselt mitte kui midagi. Ehk neid ei olnud minu jaoks olemas," lausus Chachi. Kuni siis tema vend Sigatüüka kutse sai.. "Oh, kindlasti ei tee. Ta on ise mugu, nii et apteeki seda ostma minna ei peaks just kuigi suur katsumus olema."
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Something has changed within me... või siiski mitte?   Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty26/9/2011, 22:45

"Nojaa, aga sa tõenäoliselt ei elanud ju ka Šotimaal varem. Ja Sigatüüka asemel näevad mugud varemeid, mille juures on silt "Ohtlik, mitte siseneda" - ma lugesin seda "Sigatüüka ajaloost"" ütles Lucy hajameelselt, "Kas tõesti? See oleks imetore. Kas sa saad talle kohe praegu kirjutada?"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Something has changed within me... või siiski mitte?   Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty27/9/2011, 23:24

"Ma elasin Edinburghis," mainis Chachi. Puhas Šotimaa. Kust mujalt ikka ta punased juuksed pärit olid? Tegelikult elas ta isa ju endiselt seal. "Ee.. ma usun küll," lausus neidis, mõeldes pisut, "aga sel juhul oleks meil vaja kas puhke- või magamistuppa minna."
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Something has changed within me... või siiski mitte?   Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty30/9/2011, 23:01

Epic fail, Lucy.. "Oih, mul oli see juba täiesti meelest läinud" Luce punastas. Kuidas ta oli midagi sellist ära unustanud?? "Peaks vist jah siit pagendusest pärismaailma minema... kas keegi teine mind juba otsis ka?"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Something has changed within me... või siiski mitte?   Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty1/10/2011, 18:44

Chachi muigas. "Ei ole hullu," sõnas ta ainult. Polnud see nii tähtis midagi, et kõigil tema kodukoht meeles oleks. "Ma ei tea," vastas neidis kõhklevalt, "minult igatahes ei tulnud keegi midagi küsima."
Back to top Go down
Sponsored content





Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Something has changed within me... või siiski mitte?   Something has changed within me... või siiski mitte? - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Something has changed within me... või siiski mitte?
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Õnneks mitte täiskuu
» Swish and flick... või siis mitte
» Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: