EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Varahommikul.

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 05:54

Micha kehitas kergelt õlgu, jätkates mööda seina äärt edasi kõndimist. "Võib-olla selle pärast, et üks normaalne õpilane ei tohiks sellist tundi nii väga nautida, nagu seda teen mina. Eriti veel selle eelarvamusega, mis ravenclawlaste ümber käib - et me eelistame raamatuid," selgitas tütarlaps huuli torutades.

Jõudnud enda kõndimisega viimaks sellesse punkti, kus ta oleks pidanud Dannie'st kas üle astuma või ümber käima, otsustas Jodie hoopis sinna samma kõrvale istuma potsatada. "Nüüd on minu kord teada saada- mis sinu lemmiktund on?" küsis tütarlaps naeratades, enda jalgu rätsepaistesse seades.
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 06:00

Addison jälgis Michat, kes leidis omale vist väga huvitava tegevuse ja naeris endamisi. Kuuldes aga Micha küsimust viis ta pilgu lakke ja ohkas raskelt, "Ma ei tea, mul ei olegi mingit kindlat lemmiktundi või nii... aga mind huvitavad nõiasõnad ning -joogid..." Ad sasis oma juukseid ja viis pilgu uuesti Michale.
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 06:05

Jodie tõi kuuldavale vaikse ohke ning raputas pead. "Miks ma seda arvasingi?" pomises ta justkui iseendale ja naeratas, end seljaga vastu seina toedates ning jalgu rätsepaistest välja võttes, neid hoopis kõverdades, käsi ümber põlvede asetades. "Anna andeks, aga see on nii tavaline - nõiajoogid.. Okei, muidugi, mina ei ole keegi, kes võiks midagi öelda, ma ise ei saa selle ainega just eriti hästi hakkama," rääkis tütarlaps, hääles kergelt vabandavat tooni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 06:12

"Psh," turtsatas noormees pisut üleolevalt, "Mul savi, ega mina ju otsustada ei saa, mis õppeaine kellegile meeldida saab ja mis mitte," ütles ta siis ükskõikselt ja toetades pea põlvedele sulges ta hetkeks silmad.
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 06:20

Jodie jälgis noormeest ning hammustas endale õrnalt alahuulde. "Noo anna andeks, Dannie," lausus tütarlaps ning tema hääl oli kuidagi totakalt manguv, "Vabandan, kui ma midagi valesti ütlesin." Michelle surus enda käed kõhule risti ning toetas enda lõua vastu põlvi, olles kuidagi kummaliselt kokku pressitud, nagu ta üritaks ennast võimalikult väikeseks teha.
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 06:24

Addison ei suutnud enam oma naeru kinni hoida ja ta purskas naerma. Ta vaatas järsku lõbusalt Michale otsa ja küsis: "Mm, nojah, aga miks sa vabandad üldse?" Natukene aega midagi oma ette mõtelnud küsis ta siis: "Aga... kas sa oskaksid öelda UMBES, kui sa muidugi tead, praegust kellaaega?"
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 06:30

"Sest ma olen tubli tüdruk?" pakkus Michelle, näole ingliilmet manades, nõnda et tema sõnades ei oleks keegi kahelnud. Kui tubli väike armas tüdruk ta tegelikkuses oli, see ei olnud teada.
"Eeehh, midagi nelja-viie vahel vast?" pakkus kuuendik kahtlevalt, vaateväljas olevast aknast välja kiigates. Seal oli ilmselgelt valgemaks läinud, kuid kindlasti oli kell veel nii palju, et varajasemate ärkajate ärkamiseni oli veel aega.
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 06:34

"Mitte tubli, vaid viisakas," sõnas Ad ja lisas mõtetes: "Mitte nagu mina." Selle peale ta ainult muigas, tõusis ja kõndis aknani, vaadates sealt välja. "Toit pole veel valmis kah nagu alati sellisel kellaajal," arutles ta endamisi valjusti. "Praegu kuluks üks mõru kohv ära küll."
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 06:39

"Kui sa tõesti midagi väga tahad, siis võid ju kööki lipsata," arvas tütarlaps naeratades samas selle paranduse peale, mille noormees tema sõnastuses tegi. "Nojahh, viisakas.. aga mitte alati," tunnistas ta, enda pead kergelt kulkasse ajades ning laes rippuvat ämblikuvõrku silmitsedes.
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 16:37

Ad mõtles pisut, kuni ütles veidi sünge pilk silmades: "Ma arvan, et ma ei taha,.. ma ei viitsi siit ülevalt alla joosta ja siis tagasi üles." Ta viis pilgu Michale ja muigas.
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 20:30

Ämblikuvõrk laes oli poolik ning liikus olematu tuuletõmbuse käes. Tegu oli ilmselgelt mahajäätud asjaga, kuna esiteks polnud ämblikut ennast kusagil näha ning teiseks oli see võrk ka tõepoolest räsitud olemisega.

"Okei, ma sõnastan selle ümber, kui lubad - kui sa midagi tahad, siis võime ju siit edasi, kööki, liikuda," sõnas Michelle, enda silmade pilku aeglaselt amblikuvõrgult Addisonile libistades.
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 21:58

Addison vajus hetkeks mõttesse, kuid tõusis siis ning vaatas Micha poole, "No okei, teeme siis nii." Ta naeratas tüdrukule ja kõhkles pisut, kuid jäi siis endale kindlaks ning sirutas Micha poole käe. "Kas aitan su püsti?" päris ta ise lootes, et ei jätnud Michale liiga pealetükkivana.
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 22:07

Ei saanud öelda, et ka Jodiel millegi järgi isu ei oleks olnud ning kuna hommikusöögini oli veel kenasti aega, siis oli võimalik, et mingi aja pärast oleks ta niikuinii köögi poole kadunud.

Silmitsenud sekundi Dannie kätt, mis tema poole ulatatud oli, võttis Micha sellest kinni ning tõmbas ennast noormehe abiga kergelt püsti: "Aitäh." Ravenclawlane naeratas kergelt.
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 22:12

Daniel ainult muigas. Ta heitis veel viimase pilgu üle torni ja vaatas pikalt aknast välja. Õues oli juba tõepoolest valge, kuid ka piisavalt hämar.
Michale korraks otsa vaadanud tegi Dan torniukse lahti ja hakkas treppidest alla liikuma.
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 22:24

Micha lahkus Dannie järel ning Põhja torn jäi sellel varajasel hommikutunnil jälle tühjaks.


ot. mõtetu post, aga korralik teemasugelmine tuleb ära teha xD
ot2. teed uue teema kööki?
Back to top Go down
Guest
Guest




Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty21/8/2010, 22:26

Jodie M. Hewitt wrote:

ot2. teed uue teema kööki?

Jah.
Back to top Go down
Sponsored content





Varahommikul. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Varahommikul.   Varahommikul. - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Varahommikul.
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: I hooaeg-
Jump to: