EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 It's time to duel

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

It's time to duel Empty
PostSubject: It's time to duel   It's time to duel Empty19/7/2011, 03:24

Kell oli tegelikult üsna palju ning õpilased oleksid juba ammu sel ajal pidanud oma puhketubades olema ning tegelema asjadega, millega ikka õhtuti tegeleti. Tavaliselt oleks ka Samara üks nende seas olnud ning ilmselt istuks ta hetkel Gryffindori puhketoas pehmel vaibal kamina ees, nõiajookide õpik lahti ning nina raamatus. Või siis olnud tüdrukute magamistoas ning kirjutanud enda päevikusse. Ühesõnaga, ta oleks olnud üksi ja tegelenud asjadega, mis tundusid tema jaoks nii tavalised.

Kuid seekord tahtis tütarlaps juhust kasutada, et kedagi eriti lossi peal enam ringi ei liikunud. Mõni koolivanem või prefekt kindlasti, kuid Samara oleks ilmselt end kuidagi välja suutnud vabandada. Tavaliselt ei kolanud ta ju öösiti lossi peal ringi, tal ei olnud ühtki rikkumist.
Seepärast otsustaski ta minna kahevõitlust harjutama, et enda kätt veidi praktiseerida. K.A.-s õppis ta küll nii mõndagi, kuid tema arust jäi seal praktiseerimisest väheseks.

Ta ei kasutanud valgust selleks, et mööda kõledat ja pimedat koridori kõndida kahevõitluse saali poole. Hiiglaslikest lossiakendest paistev kettataoline sügiskuu valgustas kõik piisavalt, et tüdruk näeks, kuhu minna, ilma, et ta end ära lööks.
Selleks puhuks oli ta endale selga valinud musta värvi siidist õhulised püksid, seljas oli tal tavaline must õlapaeltega top, millega ta tavaliselt magas. Jalas ei olnud tal midagi. Ta oli täiesti pidžaamas. Kui paljud slytherinlased ikka teda nägid, et teda tema õhukese ja tavapäratu riieti kohta norida saaks? Neidise pikad tintmustad juuksed olid kõrgesse hobusesabasse laotud ning üksikud salgud langesid vabalt tema õlgadele.

Loss oli külm ning tütarlapse nahale tekkis samasugune kananahk, kui siis, kui Darren oli teda hammustanud ning teda peaaegu elutuks imenud. Kaks tumepunast kärna asetsesid endiselt tütarlapse kaelal, kuid need ei olnud enam eriti märgatavad.
Viimaks jõudiski tütarlaps kahevõitluse saali. Ta sulges enda järel ukse ning hingas sügavalt sisse. Samal ajal, kui ta areenile astus, ilmusid tema ette puidust, rauast ning marmorist liikuvad kujukesed, kes neiu poole kive ning muid teravaid asju loopisid. Duell võis pihta halata. Hoides enda võlukeppi kõvasti peos, hakkas neidis kujusid loitsima.


ot. Mäksile.
Back to top Go down
Max Stanton
ravenclawlane // 18. aastane // 7. klass // libahunt
Max Stanton


Posts : 498
Reputatsioon : 2

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty19/7/2011, 03:57

Max lihtsalt niisama poleks viitsinud end kahevõitluse saali küll vedada. Kuid koridorides ringi käies tundis ta tugevalt ühes kohas Samara lõhna ning otsustas sellele järgneda. Äkki ta juhtub tüdrukuga kuskil kokku. Või siis saab jälle kangelast mängida, kui tüdruk oli otsustanud Keelatud Metsa tšillima minna. Sam'i ja tema probleeme... Neiu oli nagu õnnetusehunnik, temaga juhtus koguaeg midagi. Ühel hetkel kukub, siis teisel hetkel on mingi vampiiri või libahundi käes lõksus... Aga noh, see Javierile meeldiski. Ta sai tüdruku isiklikku Supermani mängida.

Lõhn juhatas teda hoopis kahevõitluse saali. Mis ta tõesti tahtis öösel loitse harjutama hakata? Max surus naerupahvaku alla ning turtsatas vaoshoitult. Siis manas ta ette tõsise näo ja asetas käe lingile, tehes ukse hästi vaikselt lahti. Javi pistis pea sisse ning nägi kohe areenil seismas Samarat, kes mingite kujudega mässas. Ta jälgis seda vaatepilti veel natuke aega, kuid astus siis üleni sisse, tõmmates ukse hiirvaikselt enda järelt kinni. Javier astus ukse eest veidi edasi ning toetas end seljaga vastu kiviseina, ristates käed rinnal. Ta lootis, et Sam pole teda märganud ega märka ka. Päris huvitav oli tüdrukut niimoodi vaadata.

Nii nagu Sam, oli ka Javier mustas. Tal oli seljas tume lohvakas t-särk ja mustad suhteliselt kitsad teksad.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty19/7/2011, 11:21

Samara oli omadega liiga ametis, et midagi tähele panna. Ta oleks äärepealt ühe suure kiviga vastu pead saanud, kui see meeletu kiirusega tema poole tuhises, kuid neidis suutis selle kõrvalt eemale pigelda ning see lendas suure jõuga vastu seina, muutudes tuhaks. Tüdruku arust oli see väga hea treeninprogramm - kujud tundusid nagu päris vaenlased, kellega peaks võitlema.

Tüdruk jahmatas järsku, kuskilt hakkas igalt poolt järsku kive tulema. Neidise hing jäi järsku kinni ning ta pillas maha enda võlukepi. Kogemata. "Okei, stropp!" hüüatas tüdruk, tõstes käed püsti, vaadates suurte silmadega kivide poole, mis igast kaarest tema poole tuhisesid. Samara oli üsna kindel, et need ei jää seisma vaid lömastavad ta. Polnud kedagi ka, kes teda haiglatiiba viiks.
Kuid kivid jäid temast meeter enne seisma ning muutusid tuhaks. Tüdruk hingas pahinal välja ning libistas käe otsmikule, kui mõtlikult ühe paiga peal ringi kõndis, endal mõtlik nägu peas. Ta teadis, et õiges duellis ei tohi ta kunagi võlukeppi maha pillata!
Tüdruk korjas lumivalge relva maast üles ning pilku tõstes nägi ta teda. Neidisel oli tunne, et ta jookseb kohe minema. Max oli kõike seda näinud?

Samara tundis, kuidas kurgus kõik kähedaks kisub ning tema kahvatud põsed lõid õrnalt õhetama. Ta ei kandnud eriti selliseid rõivaid, mida ühe piltilusa noormehe juures kanda. Kuid ilmselt oli ravenclaw'lane sellega harjunud. Too oli tüdruku sõber. Ainus sõber. Kuid isegi tema ei teadnud, mis vaevas neidist. Samara polnud isegi temale oma pahedest ning depressioonist rääkinud.
Õrna naeratusega kõndis tüdruk noormehe juurde, toetades end seljaga vastu ust. Ta jälgis teda enda smaragdroheliste silmadega, mis selles pimeduses kassilikult kiiskasid, õrn naeratus huulil. "Ma ei teeks päris duellis kunagi nii," ütles ta kohe ära, et noormees teda õpetama ei hakkaks.
Back to top Go down
Max Stanton
ravenclawlane // 18. aastane // 7. klass // libahunt
Max Stanton


Posts : 498
Reputatsioon : 2

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty20/7/2011, 01:40

Max jälgis Samarat. Ta kortsutas pahakspanevalt kulme, kui neiu võlukepi maha pillas, kuid ei öelnud midagi halvustavat. Siis nägi ta suuri kive, mis neiu poole lendasid, ning sekundi pärast oli tema pihus juba võlukepp. Ta sirutas juba käe välja, et need olendid ja kivid hävitada, ning suutis juba suu avada, et vastava loitsu öelda, kuid Sam oli temast veidi kiirem. Hetke pärast ei olnud kividest enam midagi järgi. Javier keerutas võlukeppi korra sõrmede vahel, kuid lükkas selle siis tagataskusse tagasi.

Ta muigas, kui teda viimaks tähele pandi ning Samara põsed siis kohe ka punaseks läksid. "Muidugi ei teeks, kullake," ütles ta irooniaga, hakates vaikselt naerma. Kuid siis tõmbas ta tüdruku enda sooja embusse ning lisas: "Aga ära muretse. Sa tead, et kui midagi sellist juhtuma peaks, siis olen mina alati olemas." Ta naeratas kergelt endamisi ning toetas pea tüdruku õlale, käed kindlalt ümber Sam'i püsimas.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty20/7/2011, 02:11

Samara kortsutas kergelt kulmu. Ta e i pillaks päris lahingumöllus enda võlukeppi kunagi, seda tüdruk teadis. Siis oleks olukord teine. Siis oleks ta palju valvsam ning ta ei laseks enda tähelepanu millelgil eemale hajutada oma vaenlastest, keda ta peaks loitsima, hävitama. Kuid antud hetkel oli ta justkui tunnetanud, et ta ei ole enam üksi.

Gryffindorlane ei imestanud selle üle, kuidas noormees teda kutsus. Samara teadis, et Maximillian on küllaltki naistemees. Vedas tal. Noormehel oli lööki. Tüdrukul aga mitte. No Samara ei olnud tegelikult vaeva ka näha viitsinud. Ta hoidus omaette ning ei huvitunud poistest ega üldse suhetest. Kuid samas, oleks tal keegi, oleks ta saanud võib-olla narkootikumidest loobuda. Isegi Max ei teadnud ju midagi tema sõltuvusest, mis siis, et Sam teda usaldas.

Tüdruk võpatas hetkeks, kui ta vastu noormeest oli, kuid ettevaatlikult asetas ta enda käed ümber tolle vöökoha, hoides enda pead tolle õlal. Ta sulges enda silmad ning naeratas õrnalt. "Ka siis, kui ma suren?" päris ta vaikselt. Surm. Tüdruk igatses seda nii väga. Ka seda ei teadnud keegi, peale Darreni vähemalt mitte. Kuid ka Darren ei mõistnud teda. Miks olekski pidanud, too oli ju slytherinlane. Neidis ohkas tasaselt. Oli väga veider olla enda siidist ööriietega keset ööd noormehega vaikses ning üksikus kohas. Mõte hakkas uitama, kuid tüdruk sundis end tagasi hoidma. Max oli tema sõber! Sõpradest ei tohtinud nii mõelda.

"Mida sa siin teed üldse?" päris Sam viimaks vaikselt, vaadates nüüd ravenclaw'lasele otsa.
Back to top Go down
Max Stanton
ravenclawlane // 18. aastane // 7. klass // libahunt
Max Stanton


Posts : 498
Reputatsioon : 2

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty20/7/2011, 02:35

Samaral o l i välimust. Tal o l i lööki. Ta ise ei mõistnud ainult seda. Pessimist nagu ta oli. Max teadis mõnda, kes igal võimalusel Sam'iga välja minna tahaksid. Aga loll nagu ta oli, ei rääkinud ta sellest neiule. Ta oli selleks liiga kade. Ta ei tahtnud seda, et tütarlaps hakkaks teiste poistega väljas käima ning unustaks tema ära. Sest nii see paraku ju oli. Kui ta oleks leidnud endale kellegi, oleks tal silmi ja tähelepanu selle tüübi jaoks jätkunud. Ja Max oleks sõbrast ilma jäänud. Võib-olla oli põhjuseks veel midagi... Äkki mingid tunded?

Jällegi kortsutas Max kulme. Tema silmist peegeldus pahameel. Surm? Miks Samara midagi sellist rääkis? "Anna andeks, aga mina küll ei tea, et keegi siin varsti surema hakkab," vastas ta. Miks neiu millelegi sellisele mõtleb? Surmale? Täielik absurd ju.

Küsimuse peale kehitas ta õlgu. Mis ta vastama pidi? Et oli Samara lõhnale järgnenud? Ei, ta ei hakanud talle midagi sellist rääkima. Sest siis saaks neiu teada, kes ta on. Ei, Javier ei kartnud, et neiu karjudes minema jookseb ega midagi sellist, sest ta lihtsalt ei uskunud sellist jama, kuid ta teadis, et ka Samaral on tema ees saladusi. Ta ei teadnud küll, mis täpsemalt, aga midagi ta Maxi eest varjas. Ta vist ei usaldanud ravenclawlast piisavalt, et talle kõik ära rääkida. Ja seepärast ei tahtnud ka poiss talle enda rassi kohta rääkida. Usaldust ikka peab ju olema. Aga kes teab, äkki Sam juba kahtlustas midagi. Tema kahtlustas vähemalt küll. "Midagi erilist," vastas ta tuimalt. Ta polnud lihtsalt hetkel täielikult reaalsuses, sellest ka selline tuimus. "Kuule, Sam... Ma siin mõtlesin, et... Äkki sa oled mulle midagi rääkimata jätnud?" uuris Javier, tõmbudes tüdrukust eemale. Siis saaks ta paremini tolle näoilmeid jälgida. Näha tüdruku silmist, kas ta valetab või mitte.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty20/7/2011, 02:58

Samara ilme muutus tõsisemaks, kuid tema haare noormehe ümber kramplikumaks. Muidugi. Ka Javier ei mõistnud. Keegi ei mõistnud. Tüdruku vanemad olid surnud ning sellepärast oli Samara lapsepõlves kaks aastat enda elust vaimuhaiglas veetnud. Teda ei käinud keegi vaatamas, sest polnud kedagi, kes seda teeks. Tüdrukul oli vend, kuid tema tuuritas enda bändiga kuskil Euroopas ringi ning teda eriti Samara tegemised ei huvitanud. Ainult siis huvitas, kui Samuelil oli vaja kedagi, kellega kräkki tõmmata. Samara oli just tema pärast sõltuvuses. Kuid ta ei süüdistanud oma venda. Oli ju Samuel olnud see, kes avas tüdrukule paradiisiväravad, pakkudes talle mõneks ajaks hea tunde. Selle üle oli gryffindorlane ainult tänulik.

Kuid kui noormees neidisest eemaldus, tegi seda ka Samara. Kellelegi ta end peale suruma küll ei hakanud. Tema pilk peatud noormehe näol ning tüdrukul oli tunne, justkui oleks miski teravat tema sisemust kriipinud. Ta teadis, et Max muretseb, kuid kui Samara oleks talle rääkinud, mis teda vaevab, oleks noormees temast lahti öelnud. Kindlasti. Ning tüdruk ei tahtnud taas üksi olla. Ta ei suutnud enam üksi olla! Ta vajas noormeest, sest too oli talle alati olemas olnud. Alati. Kuid oli asju, mida ta ei saanud kellelegi rääkida. Isegi mitte enda südametunnistusele. Kui paljusid kordi oli ta lubanud, et jätab maha ja nii paljusid kordi oli ta enda lubadust murdnud. Ta oli nõrk. Tal puudus motiiv.

Tüdruk astus noormehe vaatest eemale, kõndides akna juurde. Ta libistas enda käed aknalauale ning vaatas enda roheliste silmadega pimedat taevast. Sealt ei paistnud ei kuud ega tähti. Sügisene ilm oli pilvine ja vihmane. Praegugi tibutas vihma ning sadas akna plekkidele.
Tüdruk kuulas mõnda aega vihmasadu ning sulges viimaks pead langetades enda silmad. "Olen küll," lausus ta vaikselt süda ärevalt kloppimas. Kas ta peaks rääkima või vaikima? Riskima või laskma Javieril kahtlustes elada? Tõde. Alati oli tõde parem. "Vaata, ma... põhjus, miks mind nädalavahetuseti Sigatüükas ei ole, on see, et ma... ma olen end pilve tõmbamas." Tema sõnad muutusid vaevukuuldavaks sosinaks, kui ta enda pea aknalaual olevatele kätele asetas. Tal oli häbi.
Back to top Go down
Max Stanton
ravenclawlane // 18. aastane // 7. klass // libahunt
Max Stanton


Posts : 498
Reputatsioon : 2

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty20/7/2011, 06:26

Max tõesti ei mõistnud. Ta teadis, mis neiu vanematega juhtunud oli ja seda, et tüdruk oli kaks aastat vaimuhaiglas olnud, kuid ta oli kindlal arvamusel, et enesetappu ei olnud lihtsalt võimalik mitte millegiga põhjendada. Enesetapp on väga vastutustundetu tegu. Mis saaks Samara vennast, kui tüdruk ühel hetkel otsustab end lihtsalt teise ilma saata? Mida ta tundma peaks? Ja mida Javier ette võtab? Ükskõik, mis juhtunud on, aga kusagil on alati keegi, kes on palju hullemas seisukorras. Enesetapp ei olnud lahendus. Kui elu on antud, siis Javieri meelest peab sellest kõik võtma.

Ta kuulis vägagi hästi, kuidas Samara süda galoppi jooksma hakkas. Nii et tüdrukul oligi talle midagi rääkida. Max ootas kannatlikult, ja kui Sam viimaks rääkis, kergitas ta kulme. Ta üritas rahulikuks jääda. See ei olnud olukord, kus tasuks närvitsema või karjuma hakata. Ravenclawlane hingas sügavalt sisse. Vähemalt ta oli rääkinud. Nüüd polnud Javieril enam mingit kahtlustki, et Sam tegelikult usaldab teda. Ja nüüd võis ta neiule samuti enda rassist rääkida. Aga ei, enne ta räägib tüdrukuga asjad selgeks. "Ja mida see pilve tõmbamine sulle annab?" küsis ta, hääl rahulik ja vaoshoitud. Max hoolis Sam'ist, ta oli valmis tüdruku pärast isegi enda elu andma, ja seepärast ta ka imestas, kuidas ta nii tasakaalukaks ja rahulikuks jääda suutis. Javier liikus edasi, kuni jõudis Sam'i kõrvale. Ta vaatas korraks aknast välja, kuid pööras end siis Samara poole, pannes käed rinnale risti, oodates temalt selgitust.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty20/7/2011, 11:29

Samara ei vaadanud noormehe poolegi, kui too tema kõrvale tuli. Ta ei tahtnud näha põlgust tema silmist. Tüdruk oli narkar, oli juba viimased poolteist aastat tegelikult olnud. Algul oli asi ainult alkoholiga piirdunud, kuid see ei rahuldanud tema vajadusi nii nagu kokaiin või heroiin või... Pulber viis ta teise maailma ning tüdruk tundis end õnnelikult. Vahel sai ta ette kujutada, et keegi on tema kõrval ning hoiab teda. Ning just sellepärast Sam seda tegigi: et mitte üksi olla. Kuid ta ei tahtnud. Muidugi ta ei tahtnud, et see oleks ainuke võimalus. Mitte, et see niisama oleks halb olnud, see rikkus ka neiu tervist. Ta oli tänu sellele pidevalt külmavärinates ning jõuetu. Vahepeal, kui ta liiga palju võtnud polnud, tundis ta võõrutusnähtusid ning need olid jubedamad. Siis nägi ta ka hallutsinatsioone, kuid ebameeldivaid. Ta oli isegi Max'i näinud, surnuna, üles pooduna.

Javier'i küsimus ei imestanud gryffindorlast karvavõrdki. Ka Darren oli temalt seda küsinud. Kuid tema oli pärinud seda pilkamisena. Too oli neiu üle naernud, sest too oli nõrk ning põgenes reaalsuse eest. Enam ta ei osanudki teisiti, isegi, kui ta oleks väga tahtnud. Võib-olla oleks Max teda aidanud? Kuid selleks oleks tüdruk pidanud pidevalt tema silme all olema, sest Samara teadis, et nõrkuse korral oleks ta läinud Siganurme ning taas endasse midagi süstinud. Tänu võlukunstile ei olnud neiu kätel ühtki süstimisjälge näha.
"Mitte lihtsalt hea tunde," vastas gryffindorlane vaikselt, rahulikult. "See paneb mind tahtma elada. Annab mulle motiivi mitte alla anda. Ma näen vahel ilusaid asju. Nagu.. ma ei tea. Sind enda kõrval nii nagu pole ma seda kunagi näinud." Ta pööras veidi enda pead, et saaks silmanurgast Javier'i poole vaadata. Viimaks langetas ta aga need taas. Ta surus enda käed rusikasse, et nende värisemist peatada. Kuid tulutult. Need ei värisenud ainult siis, kui nende käes oli võlukepp.

"Sa ei kujuta ettegi, mis minuga toimub. Ma olen inimvare. Eelmisel nädalal hammustas mind Da.... vampiir. Ning ta oleks mu äärepealt tapnud. Ma nägin juba teist korda surma enda silme ees ja mulle meeldis see. See ei ole normaalne. Aita mind, Max. Ma ei saa enam, aita mind." Nende sõnadega pöördus ta noormehe poole ning embas teda jõuliselt, pigistades enda silmad kõvasti kinni.
Back to top Go down
Max Stanton
ravenclawlane // 18. aastane // 7. klass // libahunt
Max Stanton


Posts : 498
Reputatsioon : 2

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty20/7/2011, 19:26

Ei, Max ei tundnud mingit põlgust tüdruku vastu. Ta pigem muretses tema pärast. Narkootikumide tarbimine pole just kõige targem tegu, sellega kaasnevad sõltuvus, tervis halveneb ja muud sellised jamad. Ja Max ei tahtnud, et ühel päeval keegi helistab talle ja teatab, et Samara on üledoosi pärast kuskil haiglas, või et tal olid krambid tekkinud. Või veel hullem - ta on mingi saasta pärast kuskil koomas.

"Ma olen kogu aeg sinu kõrval, kuidas sa seda kunagi näinud pole?" vastas ta kulme kortsutades. See asi jäi talle arusaamatuks. Sest ta ju alati oli tema kõrval olnud ning üritab seda igaveseks jääda.

Samara järgmisi sõnu kuuldes tundis Javier, nagu keegi oleks tal jalad alt löönud. Ta ei tundnud neid, ning et mitte pikali kukkuda, toetas poiss enda käe vastu aknalauda. Vampiir?! Kurat, kui ta selle kaani kätte saab, ei jää temast enam midagi järgi. Teda ei huvitanud, olgu see vampiir kasvõi mitme tuhande aasta vanune, sellise vastiku vereimeja peab teise ilma saatma!

Kui Samara teda kõvasti kallistas, asetas Max enda käed ümber tüdruku. Siis kogus ta end veidi ja ütles vaikselt, rahustavalt: "Tšš... Muidugi ma aitan sind. Aga sa pead seda ise ka tahtma. Sa pead ise ka tahtma uimastitest loobuda ja ma tean, et sa suudad seda, kullake." Ta vajus aknalauale aeglaselt istuma, tõmmates Sam'i õrnalt enda sülle istuma.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty20/7/2011, 22:28

Samara naeratas endamisi. Ta ei olnud kunagi kahelnud sellega, et Max tema kõrval olnud on. Nad olid juba aastaid sõbrad olnud ning tüdruk oli selle üle nii tänulik. Noormees oli ainus, kes oleks saanud ning võinud tüdrukut mõista ning Sam usaldas teda, täielikult. Olgugi, et too oli paras naistemees, oli tal siiski hea süda. Neil oli alati midagi ühist olnud ning nüüd käisid nad lõpuklassides. Tüdruk lootis teda ka pärast kooli lõpetamist näha. Paari kuu pärast saab ka tema kaheksateist, selle päeva oleks ta soovinud noormehega pidada. Kedagi teist tal ju ei olnud.

Naeratus ei kadunud ka siis, kui ta noormehe edasisi sõnu kuulis. Ta vajus tema sülle ning hoides enda pead tolle rinnal, kuulas tütarlaps libahundi südamelööke. Oli hea kuulda, kuidas süda lõi. Darrenil see seda ei teinud. Tema süda oli jäine ja surnud. Samara soovis, et tema oma oleks ka, kuid Javieri pärast ei olnud ta endale midagi teinud. Ja osalt ka sellepärast, et enesetapp oli ainus asi, mida ta teha ei julgenud. Just sellepärast oligi neiu hetkeks lootnud, et Darren ta tõepoolest trepist alla lükkab või üle trepi käsipuu lükkab. See oligi nii juhtunud, kuid millegi pärast oli vampiir viimasel hetkel Samara käest kinni jõudnud võtta ning lasknud tüdrukul lihtsalt rippuda ning vampiirist sõltuda. Sam ei andesta talle kunagi seda!

"Tahan," vastas ta vaikselt, ausalt. Ta tõesti soovis seda, kuid ükskõik, kui palju ta ka ei oleks proovinud, ei suutnud ta seda kunagi. Sellepärast ta Javier'i abi vajaski. Vajas tema tuge.
Tüdruk tõstis enda silmad noormehele ning naeratas õrnalt, jälgides tema tumedaid silmi. Kuna oli üsna pime, ei näinud gryffindorlane nende värvi, kuid ta teadis hästi, et need on pruunid. Ta oli neid sadu kordi vaadanud. "Miks sa siin oled? Minu kõrval, ma mõtlen. Ma vahel mõtlen, et ma ei vääri sind."
Back to top Go down
Max Stanton
ravenclawlane // 18. aastane // 7. klass // libahunt
Max Stanton


Posts : 498
Reputatsioon : 2

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty20/7/2011, 22:49

Max silitas õrnalt tüdruku juukseid. Siis kergitas ta küsimuse peale kulme. Viimased sõnad olid küll täiesti valed. Kuidas ei väärinud? Vääris küll. Sam ei tohtinud nii mõelda. See polnud tõsi lihtsalt. "Ma olen siin, sest ma tahan olla ja ma hoolin sinust. Ja sa ei tohi nii mõelda. Väärid küll. Sa väärid sõpru. Paljusid asju. Sa väärid elu. Sellepärast sa ei tohigi mingit suitsiidi planeerida, saad aru?" ütles ta. Talle ei meeldinud mingigi vastuvaidlemine. Eriti veel sellisel teemal.

Nüüd. Nüüd ta pidi Sam'ile rääkima. Tüdruk oli talle absoluutselt kõik ära rääkinud ning nüüd oli Max'i kord. Aga ta ei teadnud, kuidas ta seda ütlema peaks. "Ou, tead, ma olen tegelt libahunt, kes muutub igal täiskuuööl koletiseks"? Ei, see ei kõlba... Kuid ta ei tahtnud tüdrukut ootama ka jätta ega midagi, ta polnud poiss, kes kuidagi läbi lillede räägib või keerutama hakkab. Aga ta ei saanud kohe ka ju öelda, et ta on libahunt. "Aga ma pean sulle midagi ka nüüd rääkima," ütles ta vaikselt. Täna oleks nagu mingi ülestunnistuste öö olnud. "Ma ei ole päris see, kes sa arvad, et ma olen," alustas Javier, lastes käed Samara ümber lõdvaks. Las jookseb, kui tahab, ja rahuneb kuskil maha. Max leiaks ta alati jälle üles. "Ma ei ole päris... inimene." Ta hingas sügavalt sisse. Hea meelega oleks ta kõrvad kinni pigistanud. Ta lihtsalt ei tahtnud neiu reaktsiooni kuulda. Aga ta tundis, et just nüüd on täpselt see õige hetk sellest rääkida.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty20/7/2011, 23:05

Samara sulges taas enda silmad, lastes enda peal noormehe rinnale vajuda. Tolle sõnad olid nii ilusad ja head, need tekitasid gryffindorlases erilise tunde. Just sellepärast meeldiski talle kuulata noormehe hingetõmbeid sel ajal, kui too rääkis. Ta nautis tema häält ning seda, kuidas ta sai sõbra süles istuda. Sõbra. Max ei olnud talle sõber. Ta oli tema parim ning lähedaseim sõber! Ta oli tüdruku ainus perekond, sest ta ei lugenud perekonnaks oma venda, kes teda endaga koos põhja tiris. Samueli arust oli see kõik muidugi maru naljakas, kuid ta ei teadnud ju, kui kaugele see nali Samara jaoks arenenud oli.

Viimaks, kui too ütles, et peab midagi rääkima, tõstis koolivanem taas enda pea, vaadates nõnda nüüd juba tõsisema pilguga noormehele otsa. Tundus, et jutt ei ole sugugi meeldiv ning mõtteis üritas Sam end selleks ette valmistada. Ning sealt see tuli. 'Ma ei ole päris inimene'. Need sõnad kajasid tütarlapse peas ning esijalgu ei öelnud ta midagi. Ta isegi ei liigutanud end vaid lebas endiselt Javieri süles, pilk noormehel. Ta seedis seda asja, kuid ta ei leidnud, et asi oleks loogiline.

Lõpuks kergitas Samara end tolle sülest ära, kuid ei läinud kuskile. Selle asemel pigistas ta õrnalt enda võlukeppi. Kuid Max ei teeks talle kunagi liiga. Ei teeks ju? Temaga oli tüdruk kaitstud, ta teadis seda. Justkui oleks ta alati teadnud, et too ei ole päris inimene.
"Kuid sa ei saa ju vampiir olla," lausus tüdruk. Ta teadis, et Sigatüükas oli paar vampiiri, kuid libahuntide koha pealt oli ta natuke rumal. Nende kohta ei olnud ta lugenud ning sel ajal, kui MJVK tunnis neist räägiti, oli Samara puhketoas maganud. "Su nahk on ju nii soe! Ja su süda... ma kuulsin selle löömist. Pealegi, sina ei teeks kunagi mulle liiga. Sa ei saa vampiir olla!" arvas tütarlaps.
Back to top Go down
Max Stanton
ravenclawlane // 18. aastane // 7. klass // libahunt
Max Stanton


Posts : 498
Reputatsioon : 2

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty20/7/2011, 23:19

Max jälgis, kuidas Samara püsti tõusis. Talle ei jäänud märkamata see, kuidas neiu enda võlukeppi pigistas. See oli solvav. Ta vaatas haavunud pilguga neiut. Kas ta tõesti kartis nüüd Javieri? Ta ju teadis, et poiss ei teeks talle kunagi midagi? Või äkki ikka ei teadnud, kui too nüüd nii kramplikult võlukepist kinni hoidis. Nad olid sõbrad olnud 7 aastat ja kas Max oli kordagi selle aja jooksul kuidagigi Sam'ile haiget teinud? Teda peksnud või teda löönud? Ei, Max'i arust mitte. Ta ei olnud enda teada isegi kogemata tüdrukule kuidagi valu põhjustanud. Ja nüüd, peale neid aastaid, kui Max ütleb, et ta ei ole tegelikult inimene, tunneb Sam end tema seltskonnas ohustatuna? See oli... solvav. Vägagi. Ta ei saanud aru lihtsalt, kuidas arvamus võib ühe lause pärast lihtsalt nii palju muutuda.

"Ei, ma ei ole vampiir," ütles ta vaikselt. Jah, ta oli tõesti veidi solvunud. Miks ta ei olekski pidanud olema? "Vampiirid ei ole ainsad müütilised olendid siin koolis," jätkas ta ning pööras veidi pead, et aknast välja vaadata. Tema tumepruunid silmad vaatasid taevast korraks otsivalt ringi ning lõpuks nägi ta seda. Ta nägi poolkuud, mis vahepeal pilvede taha kadus ning siis jälle välja tuli ja maad valgustas.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty20/7/2011, 23:33

Sammy jälgis kerge pilguga noormeest, sõrmed võlukepi ümber lõtvumas. Ta pillas selle taaskord maha, kuid seekord ei korjanud ta seda üles. Alles siis, kui ta Javier'i sõnu kuulnud oli, kummardus ta, võttis võlukepi ning vaatas seda. Lumivalge, teravatipuline, graveeritud. Vaikse ohkega pistis neidis selle enda selja taha, püksiväävli vahele. Seejärel pööras ta enda pilgu noormehele. Ta usaldas teda. Max'il polnud ainsamatki põhjust talle haiget teha. Kui ta seda teha oleks tahtnud, oleks ta seda juba ammu teinud.

"Ei ole?" küsis ta sosinal ning ümber tema õlgade tekkis judin. Mis Sigatüükas õieti toimub? Algul laseb professor vampiiridel koolis õppida ning lapsi ohustada ning seejärel... Kuid see oli ju hea, et Max seal oli. Vastasel juhul ei oleks Samaral tõepoolest kedagi. Ta oli suutnud seitse aastat elada teadmisega, et tal on sõber nimega Max.s Ning nüüd, saades teada midagi nii ebamäärast, ei tahtnud tüdruk, et see muutuks. Ükskõik, mis ka ei juhtuks, Max jääb alatiseks tema sõbraks.

"Mis sa siis oled? Mingi.. haldjas? Deemon?" ta hakkas õrnalt naerma. Jaburdus. Ilmselt mõtles noormees midagi muud enda sõnadega.
Gryffindorlane astus noormehele taas lähemale, libistades enda käe tolle põlvele. Max ei olnud ju paanitsema hakanud, kui Samara oli talle enda saladusest rääkinud. Sami kord oli nüüd samaga vastata.
Back to top Go down
Max Stanton
ravenclawlane // 18. aastane // 7. klass // libahunt
Max Stanton


Posts : 498
Reputatsioon : 2

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty21/7/2011, 00:47

Ka Javier arvas, et väga ohtlik on see, et vampiirid seal koolis õpivad. Kuid kui direktor sellise asja ära keelanud oleks, poleks Max Sigatüükasse saanud ning Samaraga ja teiste ilusate tüdrukutega kohtunud. Ega libahuntidele ju mingeid erandeid ei teinud. Kui läksid vampiirid, läksid ka libahundid, kui võisid vereimejad seal koolis käia, võisid ka libahundid. Seal, kus olid libahundid, pidid olema lihtsalt kaanid ka. Muidu oleks looduslik tasakaal välja läinud. Vampiirid tapavad inimesi, libahundid jahivad vampiire. Mis siis, kui libahunte ei oleks? Maailm kubiseks vereimejatest. Kuid ega praegugi vampiire maailmas väga vähe ei olnud. Aga neid ei saanud sellegipoolest rohkem juurde tekkida. Libahundid piirasid nende arvu. Kuid ka kutsikad tapsid ju inimesi. Mõni võis ju valel ajal valesse kohta juhtuda. Nii et ega ka libahundid päris puhtad ja head polnud.

Ta turtsatas vaikselt. Haldjas. Deemon. Nii labane. "Sa vist pole midagi libahuntidest kuulnud, ega?" vastas ta. Midagi ikka on. Aga kuidas neiu siis libahunte ei pakkunud. Ta ju teadis, et need on olemas? Max asetas enda käe Samara käele. Siis võttis ta sellest kinni, tõstis üles, ning põimis üksteise sõrmed vaheliti.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty21/7/2011, 02:20

Samara jälgis noormeest, kuid peagi liikusid tema silmad enda käele, millest Javier kinni võttis. Ta naeratas nukralt, kuid kui too küsimuse esitas, oli gryffindorlane sunnitud enda rohelised silmad tagasui noormehele viima. Ta ei vastanud midagi. Libahundid. Noh, muidugi teadis ta neist, vähemalt nii palju, kui ta mugude filmidest ja raamatutest kuulnud oli. Kuid kui paljud neist vastasid tõele ja millised väited olid kõigest müüt? Samara ei saanud midagi parata, et vampiirid teda rohkem paelusid, kuid samas suutsid nii vampiirid kui libahundid tema rõõmsaks teha: vampiirid hammustamisega ning libahunt, Javier, enda olemasoluga. Üks parem variant, kui teine. Muidugi ei kavatsenud Sam enam Darrenit paluda, et too tüdrukut hammustaks, sest see poleks enam Max'i suhtes aus. Tema parim sõber oli libahunt, mis tähendas, et nad on vaenlased. Vähemalt nii oli legend, mida koolivanem kuulnud oli.

"Nii et sa oled siis libahunt," lausus tütarlaps viimaks vaikselt ning mõtlikult, kuid ei läinud endiselt ravenclaw'lase juurest ära, olgugi, et too muundub täiskuu ööl koletiseks, kes ei tea, mida ta teeb. Siin kohal tekkis küsimus: Kas ka Max on kunagi kedagi tapnud? Darren oli. Nüüd teadis Sam üht libahunti ning üht vampiiri. Muidugi ka nõiad, võlurid, kääbikud, lohed jms. Maailm oli temasuguse tavalise mugutüdruku jaoks liialt fantastika, kuid ta ei kurtnud sekunditki. Talle meeldis, et see elu talle iga päev üllatusi pakkus. "See tähendab vist seda, et ma saan sinuga suhelda, kui sa muundud. Noh, kui sa muundud. Ma ei tea. Aga sa võid alati rääkida... sellest." Ta turtsatas endamisi. "Anna andeks, lihtsalt... see on nii veider," hakkas ta naerma. Ta libistas enda pea noormehe õlale ning sulges silmad.
Back to top Go down
Max Stanton
ravenclawlane // 18. aastane // 7. klass // libahunt
Max Stanton


Posts : 498
Reputatsioon : 2

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty22/7/2011, 02:13

Maxi ilme püsis tõsisena. See ei olnud naljaasi. Ja pealegi, kui ta tõsine oli ega naeratanud üldse, siis võib-olla võtab Samara teda rohkem kuulda ja teab, et asi oli ikka päris tõsine. Kuid nad saavad hakkama ju, eks ole? Nad on kuus aastat hakkama saanud. Ainult üks aastake veel ning siis on kõik. "Ei, Samara. See tähendab seda, et sa üritad täiskuuöödel Keelatud Metsast eemale hoida ega liigu üldse kuskil väljas ringi. Sest siin on veel libahunte. Ma ei ole ainuke," ütles ta otsustavalt. Olgu, võib-olla ta pingutas hästi hästi natukene üle? Javier teab ju, et Samara oskaks iseendaga vägagi hästi hakkama saada. Ta oskab kõiki neid loitse ja värke ju. Ta suudaks end kaitsta ühe kurja libahundi eest.

Ka siis, kui Samara naerma hakkas, püsis Max täiesti vait ja liikumatuna, ilme ikka veel tõsine. Võib-olla ta ikka ajas asja liiga suureks. Äkki see asi polnud siiski nii ohtlik. Aga parem karta, kui kahetseda. Sellest vanasõnast oli Max alati kinni pidanud. Tundes, kuidas Sam enda pea tema õlale libistab, põimis poiss käed ümber tema. Vähemalt ei pigistanud neiu enam kramplikult enda võlukeppi. See oli kõige parem.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty22/7/2011, 02:38

Gryffindorlase ilme tõsines mõnevõrra ning tema süda jättis löögi vahele. Sigatüükas on veel libahunte? Kes? Mismoodi? Kuidas lasti sel kõigel juhtuda? Libahundid on ju ohtlikud. Noh, muidugi hea, et nad keelatud metsas ringi luusivad, mitte näiteks lossis sees, kuid viimasel ajal olid õpilased hakanud seal metsas ikkagi ringi uitama, mis siis, et see keelatud oli. Isegi Samara oli seda teinud. Neid oli rünnaud hiidämblik ning tütarlaps ei teadnud, mida ette võtta. Mis siis, kui järgmiseks vastaseks ongi libahunt? Mida siis ette võtta? Kanda koguaeg endaga hõbekuule kaasas? Vaevalt.

Tütarlaps sulges enda silmad, olles taaskord noormehe embuses. Ta ei tahtnud sealt ära minna. Ta surus noormehe särki enda rusikasse ning ohkas tasaselt. "Millal järgmine täiskuuöö on?" küsis ta vaikselt. Ta tahtis teada, millal on see aeg, mil tema parim sõber muutub koletiseks, kes ei taju, mida ta teeb. Kes ei tunne ära tüdrukut enda vastas. "Kas... kas sellest muundumisest mingit väljapääsu pole? Pead sa muunduma?" päris ta vaikselt, tõstes veidi enda pead, et saaks noormehe tumedaid silmi vaadata.
Back to top Go down
Sponsored content





It's time to duel Empty
PostSubject: Re: It's time to duel   It's time to duel Empty

Back to top Go down
 
It's time to duel
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Once upon a time there was a guy
» Third time's the charm

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: