EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Peaaegu öösel.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Peaaegu öösel. Empty
PostSubject: Peaaegu öösel.   Peaaegu öösel. Empty26/7/2011, 23:19

Dave liikus vaikselt lossist välja, ning süütas suitsu. Paki taskusse surunud tõmbas ta mantli krae kõrgemale, et kaela katta ja peitis siis suitsu hõõguva otsa oma peopessa. Mõne minuti lihtsalt ringi tuianud avastas kutt end aga üldsegi keelatud metsa servalt. Üksinda ta tavaliselt sinna sisse ei läinud, kuid mida tal karta oli vaja. Mittemidagi, ning pealegi oli noormehe must võlukepp selleks ettenähtud kohas püksirihma külge kinnitatud vutlaris. ''Kena lugu küll.'' Ohkas Dave vaikselt, kui end metsa sisse jõudes vabamaks lasi, ning kivile istuma sättis. Uue suitsu ette pannud asus ta seda vaikselt tõmbama, ning silmitses siis nukrat taevast, mis justkui masetseks.

OT:Feel free to join!
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Peaaegu öösel. Empty
PostSubject: Re: Peaaegu öösel.   Peaaegu öösel. Empty27/7/2011, 00:26

Kusagilt kostus raksatust ning eemal tõusis suur linnuparv õhku. Seejärel kostus karjatus ning järgmisel hetkel oli kõik vaikne. "Kurat küll!" vandus kellegi pahane tütarlapse hääl sügavalt metsa seest. Noh, mitte päris sügavalt enam, aga just sealt oli Samara Soul tulnud. Ta hoidis käes enda lumivalget võlukeppi, millega ta ümbrusesse valgust näitas.

Ta tõusis puu tagant püsti, hoides samal ajal sellest kinni ning vaatas enda verist põlve. Ei no, väga tore. Nüüd pani ta juba metsas matsu ka, kukkudes põlvega vastu kivi. Hea, et see oli põlv, mis oli vastu kivi lennanud, mitte habras pea, mis võis väga kergelt pooleks murduda. Kolju mõra oli talle juba tuttav teema, miks mitte siis oma pea täiesti lõhki kukkuda?

Tütarlaps ohkas nõutult ning uuris mõni hetk enda põlve. Järsku kuulis ta aga raksatust, mida ei olnud tema põhjustanud. See tuli eest poolt, Sigatüüka poolt. Tüdruku ilme läks kaameks ning koheselt suunas ta enda võlukepi koos ereda valgusega hääle suunas. Ta arvas, et see on mõni professor. Ta Kuuleks, kui keegi loom tema teele ette satuks.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Peaaegu öösel. Empty
PostSubject: Re: Peaaegu öösel.   Peaaegu öösel. Empty27/7/2011, 00:31

Dave tõmbas suitsu rahulikult edasi isegi siis, kui ta hääli kuulis, ning valgusekuma märkas, mis talle otse näkku näitas. Kutt istus ju näoga metsa poole, mitte koolimaja poole. Enda arvates ei pidanud ta kedagi kartma. Prefekti näol olevad plaastrid olid seal maksimaalselt paar tundi püsinud, ning nüüdseks oli tema sidemetest vaid üks ümber jala, mis kergelt põrutada oli saanud. Oeh jah, suitsust uue mahvi tõmmanud köhatas kutt kiirelt, ning tüdines siis tulest, mis endiselt ta näkku säras. ''Lase see ära palun,'' lausus prefekt vaikselt, kui silmad maha lõi, ning oma meelekohti vaikselt masseerima asus. Tal polnud vaja täna enam kellegagi vaielda ja mittemingit tüli ei viitsinud ta ka üle elada. Kogu prefekti keha oli alles nüüd valutama hakanud, ning see oli lausa piin, mis toimus. ''Kesiganes sa ka pole, ma ei ütle mittemidagi halvasti - liiga sitt olla.'' Üritas ta rahulikult vestelda selle salapärase figuuri, kes teda meeleheitlikult pimedaks üritas teha? Silmad sulgenud tõmbas nooruk uue mahvi, ning lasi end siis vaikselt üleüldsegi pikali.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Peaaegu öösel. Empty
PostSubject: Re: Peaaegu öösel.   Peaaegu öösel. Empty27/7/2011, 00:38

Samara süda hüppas rõõmust, kuuldes tuttavat häält. See oli ju Dave, mitte mõni professor, kes enda tulekuga tüdrukule peaaegu sita püksi ehmatanud oli. Kuulnud noormehe palvet, langetas neidis kiirelt enda võlukepi ning jooksis nüüd üle kivide ja kändude temani, jäädes otse tema ees seisma. Mmm, suitsulõhn. Samara oleks andnud kõik, et hetkel endale üks kanepipläru kokku keerata, kuid ta ei tahtnud ei Max'i ega Darren'iga jamasid, rohkem.

Jälgides noormehe hoiakut ning tolle katkist nägu, ilmus tahtmatult tüdruku näole võigas naeratus. Max oli selle kõik sinna tekitanud! Kui uhke Sam oli. Aga samas oli Javier'i enda nägu ka päris korralikult sodi olnud, plus veel tolle roided ning selg... Tüdruk väristas õrnalt enda õlgu. Ta ei hakanud sel teemal noormehega rääkima, sest oli talle öelnud, et kui ta kuuleb, et tal ja Max'il veel mingi jama on, saab slytherinlane Samara võlukeppi tunda. Muidugi ei oleks ka Max'il vedanud - tüdruk ei oleks oma parimat sõpra enam kunagi näha tahtnud! Ta ei tahtnud muretseda, kellegi pärast ei tahtnud.

"Haavad annavad tunda, jah?" oli tüdruk siiski sunnitud ütlema, kui ta ühele veidi niiskele kännule istuma vajus ning noormehe nägu vaatas. Tütarlaps kandis musti liibuvaid latekspükse, musta maikat ning kuulivööd, mis tema puusadele kinnitatud oli. Tüdruku õlgadel oli must mootorratturite nahktagi ning jalas kandis tüdruk sõjaväesaapaid. Pikad juuksed olid tüdrukul lahtiselt õlgadel.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Peaaegu öösel. Empty
PostSubject: Re: Peaaegu öösel.   Peaaegu öösel. Empty27/7/2011, 01:03

Võlukepp langetati järelikult ei olnud tegemist mingi professoriga, kellega oleks võinud jamasid tulla. Uue mahvi suitsust tõmmanud viskas ta selle järgmisel hetkel aga maha, ning kustutas hoolega ära, enne kui selle kingaga maasse surus. Siis silmad lähenevale neidisele viinud, nagu ta aru oli saanud kohkus kutt kergelt, kui hääles Sami ära tundis. ''See kõik on sinu pärast, ma arvasin, et sina said Maxi käest peksa ja pärast tuli ta ise kallale. On värdjas raisk, kuramuse kits on ta ka.'' Lausus Dave äärmiselt kiirelt enda vabanduseks, sest Samara oli suhteliselt ainuke normaalne dork keda ta teada võis. Ja vait ei saanud ta ju ka olla. Uue suitsu süüdanud suunas ta oma paki neidise suunas, kes ta lähedale istunud oli, ning tõmbas mahvi enda omast, mis tal ees oli. ''On temaga kõik korras?'' Üritas prefekt näidata, et ega ta koguaweg ka nõme Slytherinlane pole, kes kõigiga viriseb ja õiendab. Nooruk teadis siiamaani, et Stantoniga asju ta enam never ei aja, kuid siiski hea oleks teada mis seisus kutt on. ''Ja mis kuradima purunematu ta on? Mis tal viga on, ma peksin oma nukid surnuks ja ta on enamvähem okei juba...'' Jättis prefekt meelega mainimata asjaolu, et ta löökidel oli kohutavalt suur jõud taga, kuigi kutt ise on paras kondikubu.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Peaaegu öösel. Empty
PostSubject: Re: Peaaegu öösel.   Peaaegu öösel. Empty27/7/2011, 01:14

Samara näole ilmus rabatud ilme ning ta oli ausalt öeldes suht keeletu. David oli seda teinud t e m a pärast? Miks? Tütarlaps köhatas vaikselt ning raputas pead. "Minu pärast?" kordas ta noormehe sõnu, näol mõtlik ilme. Ta ei saanud aru ning ta ei teadnud, et Dave temast hästi mõelda võis. Muidugi oli tunne vastastikune, aga Max oli tüdruku parim sõber juba kuus aastat olnud ning ausalt öeldes olid tüdrukul ka tunded noormehe vastu. See seletas asjaolu, miks oli tüdruk Davidit ise löönud. Kuid ta oli ka Max'ile kõrvakiilu andnud. Mõlemad said võrdselt.

Ta turtsatas. "Ta ei pannud kitsa," lausus neidis rahulikult. Talle hakkas tunduma, et tegu oli väga suure arusaamatusega. "Ta tuli peksasaaduna tuppa, kus ma end ravisin ning ta rääkis mingist slytherinlasest. Kes muu slytherinlane veel nii hästi kakelda oskab, kui Sina, David," lausus tütarlaps leebelt. Ta võttis suitsu noormehe pakist, leidis enda taskust hõbedase zippo ning süütas suitsu. Tavaline suits, Max ja Darren oleksid narrid, kui nad selle pärast närvi läheks.
Tõmmanud enda süüdatud suitsust paar mahvi, ohkas Sam, viies enda pilgu oma jalatsitele, mis märjast rohust läikisid.

Ta naeratas taas, kuid teadis, et ei saa Javieri saladust noormehele öelda. Max ei olnud öelnud, et tüdruk seda teha tohib, seega kehitas ta kõigest õlgu ning võttis uue mahvi. "Max lööb mu maha, kui ütlen." lausus ta. Nüüd pööras ta enda pilgu taevasse. Täiskuu. Huvitav, kus Max hetkel olla võiks?
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Peaaegu öösel. Empty
PostSubject: Re: Peaaegu öösel.   Peaaegu öösel. Empty27/7/2011, 03:05

Dave ohkas vaid tuimalt, kui järgmise mahvi tõmbas, ning mõned suitsurõngad puhus. Kiirelt ohanud saatis noormees oma silmadega puuoksi, mis liikusid tuule käes. Ilmselt kavatses vihma sadama hakata, kuid seda küll Dave ei tahtnud. Kuulnud neidise küsimust noogutas noormees innukalt kaasa. ''Sinu jah, mulle öeldi, et Max andis sulle peksa. Mina läksin teda õpetama ja teised tulid sulle appi. Kõik ilm oli verd täis, ma sain aru, et sa peaaegu surid ära seal.'' Seletas ta vaikselt, ning rahulikult, kuid see vihmapilv hakkas noormees üha rohkem endast välja viima. Kui oli üldse midagi, mida Dave kartis siis seda oli vihm ta lausa jälestas seda. ''Aga jumal tänatud, et sa elus oled. Ja emh, ma pean vabandama, tundides ma olengi selline - ära võta südamesse. Sa oled ainuke inimene keda ma dorkiks vastu tahtmist kutsun.'' Lisas ta veel kiirelt juurde, kui oma helesinised silmad neidisele kinnitas. ''Et, mu habe ära põleks kui ma valetasin.'' Lausus ta kindlalt veel juurde, ning tõmbas siis uue mahvi, kui prefekti jalg värisema hakkas. Kuramuse vihm raisk, Dave'i käed hakkasid kramplikult mööda maad trummeldama.


''Aitäh, aga eks ma ole ka kunagi noor ja mitte eriline oskaja olnud, aga ikkagi - see sinu sõber on kahtlaselt tugev ja äärmiselt vastupidav...'' Ei suutnud Dave siiamaani uskuda seda, et Max'i pea oli nii kiirelt ära paranenud. Tema jalad olid siiamaani jumala valusad ja kõikidest muudest kohtadest ei tasunud üldse juttugi teha. Siis Dave'i kulmud kerkisid. ''Ei löö ta midagi sind maha - ma kuulan.'' Muutus jutt äkitselt huvitavaks.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Peaaegu öösel. Empty
PostSubject: Re: Peaaegu öösel.   Peaaegu öösel. Empty28/7/2011, 03:25

Samara vaatas pikalt noormehele otsa ning tal tekkis uskumatu tunne sisse. Teda võeti omaks. Slytherinlane võttis ta omaks. Algul Darren ning nüüd tema. Tegelikult ei imestanud Samara seda absoluutselt. Tütarlaps sobiks ääretult hästi sellesse majja, kui temas oleks ainult võluverd, kasvõi natukenegi. Tema ju ei teadnud, et tema 15-sajandisse kuulunud vaarvanaema oli puhastverd nõid, kuid ilmselt isegi Sõõlamiskübar ei suutnud selle vaarvanaema neidise minevikust üles leida, et tüdrukut Slytherin'i asemel Gryffindor'i paigaldas. Väga armas. Lihtsalt suurepärane.

Tütarlaps ei lausunud esijalgu midagi vaid põrnitses maad, mida ta pimeda ning põhjatu auguna nägi. Ta kimus liigagi kiirelt enda suitsu ning tõmbas endale kurku, hakates köhima. Tavaline suits oli siiski midagi muud, kui väike kanepikõss, millega Sam harjunud oli. Tavalist tubakat suitsetas tüdruk heal juhul kord kuus ning saedagi tavaliselt ainult Sookie või Davidi seltskonnas. Nad lihtsalt olid sellised - halvale teele viivad. Tüdruk muigas õrnalt selle mõtte peale, kui enda rohelised kassisilmad slytherinlasele pööras ning tema pilgule vastas.

"So-soh," kostis ta. "Ja miks siis?" tahtis ta tõesti teada. Tõesti, mis Davidil sellest, kas Samara elab või sureb? Mis Davidil sellest, mismoodi ta Samarat kutsus. Ta ei imestanud sugugi, et kutt tundides tõmbles, sest oma sõprade ees oli kõigil vaja ju esineda. Tüdruk sai sellest aru ning seetõttu lõi ta ka käega. Ah, kuradile. Ta naeris vaikselt. "Aga mis august sa ikkagi seal rääkisid? Nagu... mul jäi tõsiselt karp lahti. Seda oleks saanud ju kaheti mõista: sa kas andsid vihje, et ma oleks siiski pidanud surema või siis vihje hoopis sellele, et ma olen lits?" Tüdruk oli süütu ning see tegigi asja nii pagana irooniliseks. Samara oli kõigest kahe noormehega suudelnud. Ja ühe tüdrukuga, olgugi, et Sam oli täiesti hetero. Muudmoodi ei saanudki. Aga Sookiega oli täispeaga lõbus.

Viimaks ta aga ohkas ning ta langetas taas enda pea. Ta ei teadnud, kas rääkida Davidile või mitte. Dave oli üks tema lähedaisemaid sõpru, aga MAx oli tema parim sõber. Noormees ei olnud andnud talle luba rääkida. Aga samas ei olnud ta ka rääkinud, et kellelegi öelda ei tohi. Tüdruk ohkas. Ta otsustas, et ei räägi, kuid annab vihje. Kui David ära arvab, siis pole see vähemalt Sam'i süü. "No ütleme nii, et oleks parem, kui sa temast tegelikult eemale hoiaks. Ta võib su kogemata lausa tappa, ilma, et ta end kontrollida suudaks." Jah, ta oli näinud Max'i vihahoos. Kui Londonis Samueli sõbrad tüdrukut vägistada üritasid, oleks MAx nad kõik äärepealt tapnud. Ta oli ikka päris marus olnud. Nii vihasena polnud Sam teda veel näinudki ning see hirmutas teda endiselt.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Peaaegu öösel. Empty
PostSubject: Re: Peaaegu öösel.   Peaaegu öösel. Empty29/7/2011, 00:43

Dave pööritas silmi, kas naised olid tõepoolest ääretult rumalada või ei tahtnud nad lihtsalt midagi maailma asjadest jagada. ''Sest ma hoolin tüdrukutest, kuigi ma teistmoodi käituda võin.'' Sõnas Dave viimaks, ning muigas siis laialt. ''Ütleme nii, et see on tavaliselt neidudele üsna valus laks, kui neid mitte otseselt hooraks nimetada, vaid sellele avalikult ja üsna selgelt vihjata. Ma ei tea ja ma ei taha ka teada.'' Üritas ta nüüd seda süütuse teemat rahulikult edasi lükata. End püsti ajanud muigas Dave taaskord. ''Sügavamal metsas oled käinud?'' Uuris prefekt viimaks, kui ühelt jalalt teisele tammuma jäi, ning suitsukoni maha viskas. Polnud vaja oma kopse niipalju ka reostada eksole. ''Ma näitan sulle kohta, aga sa ei tohi sellest kellegile rääkida.'' Lausus slytherinlane viimaks, kui Sam'i käest automaatselt võttis, ning teda läbi padriku enda järel juhatama hakkas. Mantel haaras endasse üsna palju oksi, ning muud jama, mis teepeal ees oli. Tänu sellele Dave ta varsti ka seljast võttis, ning ainult oma valge triiksärgi ja rohelise lipsu väele jäi. Oeh, ega ta ometigi kaugele ei paista ju.

''Mmm, kontrollida suudaks. Mis ta on siis mingi olevus või?'' Kortsutas Dave viimaks oma kulmi, kui lausele vist mingilmääral pihta oli saanud. Peatunud keeras kutt oma silmad neidisele, ning ta silmad olid siis kergelt pilukil. Mida see veel tähendama pidi?!?
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Peaaegu öösel. Empty
PostSubject: Re: Peaaegu öösel.   Peaaegu öösel. Empty29/7/2011, 01:03

Samara kergitas üht kulmu, kuid noogutas viimaks, puudutamata enam seda teemat. Selle asemel tõmbas ta enda suitsust viimased mahvid ning viskas selle seejärel maha, olgugi, et sellest oleks veel vähemalt kaks mahvi tõmmata saanud. Samara ei suitsetanud enam eriti. Ta oli hakanud loobuma nii narkootikumidest kui ka suitsudest. Alkoholiga tal probleeme ei olnud, sest ta ei joonud kuigi tihti ning siis käitus ta ka väga normaalselt, mitte ei teinud end naerualuseks.

"Olen jah," vastas Samara viimaks David'i küsimusele. Esimene kord oli ta sügaval metsas käinud koos Kaliniga, kuid see õhtu oli igal viisol väga valesti kiskunud. Algul oli Kalin hakanud tõmblema sellepärast, et Samara soontes ei voola võluri verd ning seejärel olid nad kukkunud mingisse auku ja võidelnud hiidämblikuga e. siis tema eest ära joosta. Oli teada-tuntud fakt, et Samara kartis ämblike rohkem, kui surma. Ning seejärel oli ta hakanud üksi metsas ringi kolamas käima ning oli avastanud vana onni, mille keegfi kunagi ehitanud oli. See oli väga logu ja räsitud, väga väikse olemisega. Kuid Samara oli selle onni nahaalselt endale võtnud ning selle ära parandanud. Ta oli sinna isegi tiigrinaha tarinud, et oleks koht, kus pikutada. Püsti seismiseks oli see onn liiga väike, madal.

Ta kergitas õrnalt kulme, kuid kehitas seejärel õlgu. Olgu, las ta siis näitab. Miks ta peakski sellest kellelegi rääkima, tüdruk ei mõistnud. Ning seejärel tiriti teda käest nii jõuliselt, et tüdrukul oli tunne, et Dave rebib ta käe otsast. Samara sai puude okstega vastu jalgu ja nägu, sest ta ei jõudnud enda nägu kätega varjata. "Ai.. Oota nüüd, Dave!" hüüatas Samara hingeldades. Ta küljel pistis ning üldse tundis ta end väga halvasti. Sellise riietusega, mida tüdruk kandis, oli kuradi jama joosta, eriti veel sellises künklikus metsas, kus juured jala alla jäid.
Ning viimaks jäid nad seisma. Tüdruk hingeldas sügavalt ning kähedalt. Tal oli nii valus. Hetkeks tahtis tüdruk isegi enda pea noormehe õlale puhkama panna, kuid ta mõtles ringi ning toetas end hoopis vastu üht puud.
Ta kangestus hetkeks, kuid kehitas seejärel õlgu. Ta ei kavatsenud otse midagi välja öelda. "Mõtle täiskuu peale," lausus Sam kõigest ning sulges enda silmad. Ta ei tahtnud seda reaktsiooni näha.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Peaaegu öösel. Empty
PostSubject: Re: Peaaegu öösel.   Peaaegu öösel. Empty1/8/2011, 02:31

Dave kortsutas tungivalt oma kulmi, kui nad viimaks seisma jäid. ''Oih, anna andeks, et ma sind ei hoiatanud.'' Laussu ta hingeldamist lõpetades, kui suitsupaki taskusse surus, mis tal enne käes oli, ning siis ühele kännule istuma vajudes. Kuulnud, et ta peab täiskuu peale mõtlema raputas Dave tugevalt oma pead. ''Misjaoks on alati nii.'' Dave vandus mõned rangemad sõnad, ning vajus siis oma käte peale. ''Ma ei suuda uskuda seda, jälle üks kuramuse idioot mul kallal.'' Dave silmitses mõne hetke oma ninaees olevat maad, ning ohkas siis raskelt. Kuidas oli nii, et enamus kutid kellega ta enamvähem võrdse võitluse maha pidada, oli temast tegelikult tunduvalt tugevam, ning ta ei saanud peksa ainult tänu sellele, et kutil hakkas temast kahju. Maha sülitanud raputas Dave oma pead, ning ajas end püsti. ''Ära pane tähele.'' Ohkas ta vaid kergelt, ning hakkas siis edasi liikuma. Seekord vaikselt jalutades. ''Ühesõnaga mul vedas sitaks, et ma ellu jäin. Milline õnn.'' Iroonitses Dave enda pihta, kui ta taevast vaatles, ning umbes kusagile edasi jalutas. Enam polnud erilist vahet ju ka.
Back to top Go down
Sponsored content





Peaaegu öösel. Empty
PostSubject: Re: Peaaegu öösel.   Peaaegu öösel. Empty

Back to top Go down
 
Peaaegu öösel.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Öösel.
» Öösel.
» Kunagi öösel..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: