EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Öösel.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Öösel. Empty
PostSubject: Öösel.   Öösel. Empty2/8/2011, 04:03

Treppidest vantsis üles äsja pesemast tulnud Dave, kes lõhnas endiselt üsna tugevalt kohvi järele. Kell oli kukkunud pool neli, ning ega slytherinlane ilmaasjata üleval ei olnud. Köögist süüa käinud toomas suutis ta kogu lossi tagavara kohvipulbrit omale peale tõmmata, ning seejärel ka veel kusagile veetünni lennata. Peale selle koristamist oli prefekt pesema skäinud, ning nüüd ei olnud noormehel enam erilist und. Üles tornidesse jõudnud süütas nooruk suitsu, ning maandus aknalauale istuma. Akent lahti lükanud naeratas kutt kergelt, ning haaras põuest pooliku tuliviski pudeli, mida nad enne Beniga koos lahendanud olid. Ben oli magama jäänud, ning Dave oli sööma läinud. Turtsatanud silmitses prefekt mõne minuti kulle, kes puurides oma iluund magasid, ning keeras silmad siis taevasse.

OT:SAM.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Öösel. Empty
PostSubject: Re: Öösel.   Öösel. Empty2/8/2011, 11:31

Samara kord oli sellisel kelaajal mööda lossi ringi kõndida ning patrullida, kuid seekord oli tüdruk üsna kindel, et kedagi lossi peal ei ole. Kuna oli kätte jõudnud detsembrikuu, oli loss ka ääretult külm ning isegi selle sees puhus tuul.

Tütarlaps hoidis enda käes võlukeppi, valgustades sellega teed enda ees. Kui ta ühelt vaimult aga sõimata sai, kustutas ta tule ning pistis võlukepi taskusse. Seejärel hakkas ta edasi mööda külma ning rõsket koridori kõndima, valge hommikumantel lahtiselt õlgadel looklemas. Tütarlaps kandis endiselt enda ööpesu (lühikesed püksid, maika) ning oma hommikumantlile oli ta kinnitanud hõbedase koolivanema märgi.

Viimaks seadis Samara enda sammud millegi pörast Öökullitorni poole. Vot seal oli küll külm. Siidist pesu all tekkis neidise ihule kananahk. Aga millegi pärast arvas ta, et just seal on keegi. Keegi, kes ei tohiks seal olla.
Nüüd lükkaski tüdruk ukse lahti, kuid nähes, et tegu pole mingi suvalise õpilasega vaid hoopis Dave'ga, ohkas neidis kergendunult ning lükkas enda järel ukse kinni. "Ma nii arvasin, et leian siit kellegi eest," lausus ta noormehe poole kõndides. Ta võttis tema käest Tuliviski ning rüüpas sellest mõned sõõmud. Silma pilgutades ulatas ta pudeli noormehele tagasi.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Öösel. Empty
PostSubject: Re: Öösel.   Öösel. Empty3/8/2011, 23:16

Dave'i süda pidi saapasäärde kukkuma, kui uks avanes, ning Samara sealt sisenes. Oma ehmatusest üle saanud, kuid seda otseloomulikult mitte välja näidanud andis ta tõrkumata oma pudeli neidisele. Silmitses teda mõne hetke, ning raputas siis pead. ''Aga mind sa ei osanud siit leida eksole.'' Vastas ta jahedalt, kui pudeli tagasi oli saanud, ning järgmise mahvi oma suitsust tõmbas. Tavaliselt oli Dave ju seal, kus toimus draama või millegi selle laadset. Üle habeme käega liikunud rüüpas kutt uue lonksu oma pudelist, ning viskas koni siis aknast välja. ''Tulid siia, et end ära külmetada?'' Ohkas ta neidise riietusele kiirelt pilku peale visates. Kuid noh, ega Dave isegi eriti paksult riides polnud, et neidise kallal vinguda. Must rüü, mille all olid dressid, ning üsna õhuke pusa, kuid Dave oli juba kergelt joonud ja tänu sellele ei huvitanud teda eriti see, kas tal oli külm või mitte. Vangikoobastes oli aastaringi suhteliselt jahe, ning prefekt oli sellega juba harjunud.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Öösel. Empty
PostSubject: Re: Öösel.   Öösel. Empty3/8/2011, 23:23

Samara muigas mõrult, pöörates seejärel enda pilgu uksevast välja. Ruumis ei olnud ainsamatki akent ning tõesti, tüdruk võis väga kergelt haigestud. Ta kandis ju kõigest õhukest ööpesu, mis ei varjanud eriti tema nahka. Mida vähem riideid (öösiti), seda parem, arvas tüdruk. Keha pidi ju puhkama ka.

Tütarlaps pööras enda pilgu endale ning tõmbas kulmu kortsutades mantlihõlmad koomale, tundes, kuidas tema põsed õrnalt punetavad, justkui oleks hoopis tema see, kes jokkis on. Lõhnad Dave'i juurest olid juba kaugele tunda. "Tegelikult mitte," lausus tüdruk laialt haigutades. "Patrullisin. Kohustused, mäletad neid veel?" Tütarlaps kinkis slytherinlasele ühe enda kelmikatest naeratustest ning pööras seejärel enda pilgu tagasi kuule, mis väljas paistis. Kuradi külm. Nii külm.

"Miks sa siin nõnda üksi oled ja jood?" päris tütarlaps, pöörates end nüüd ringi. Kuu ei olnud sugugi nii huvitav, kui David.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Öösel. Empty
PostSubject: Re: Öösel.   Öösel. Empty3/8/2011, 23:54

Dave kortsutas vaid pettunult oma kulmi, muidugi ta teadis, et sellised asjad on ka olemas ja enda omasid oli ta isegi hästi täitnud võrreldes sellega, kui sant ta viimasel ajal oli. ''Kindel see,'' lausus ta lühidalt, kui pudeli taaskord huultele kinnitas, ning siis oma pilgul uksele liikuda lasi. ''Kui ma oskaksin ja teaksin mida sulle vastata, siis ilmselt ma seda ka teeksin. Aga ikkagi - hommikumantlis patrullimine ei ole just eriti tark tegu.'' Hingas prefekt kiirelt sisse, ning viis ühe jala üle teise jäädes kinga ninasid oma sõrmdega toksima. ''Pealegi ei ole isegi dorgid, eksole nii kohusetundlikud, et sellise riietusega patrullima minna. Nii, et miks sa tegelikult siin oled.'' Ei uskunud kutt siiani Sam'i väidet.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Öösel. Empty
PostSubject: Re: Öösel.   Öösel. Empty4/8/2011, 00:17

Samara muigas taaskord, paratamatus, mis teha. Ta kõndis noormehe ette ning kummardus, olles oma näoga tema omale väga lähedal. Ta libistas enda nimetissõrmega üle slytherinlase põse ning päris sosinal: "Miks nii?"

Vastust ta sellele küsimusele tegelikult ei lootnud, olgugi, et noormees võis seda vabalt ka anda. Ta ajas end taaskord sirgu ning pööras slytherinlasele selja, kõndides tagasi akna juurde, libistades enda käed aknalauale. Nüüd vaatas neiu taaskord välja, kuid seda selleks, et eirata Dave'i pilku. Noormees teadis teda väga hästi. Võib-olla isegi liigagi ning noormees oli keegi, kellele Sam ei osanud valetada. Kõikide teiste puhul sai Sam seda lihtsalt teha.

Viimaks ohkas tüdruk ning kehitas õlgu. Ta libistas käega üle enda juuste. "Ma ei saanud magada," lausus ta viimaks. Ka see oli tõele vastanud. Viimasel ajal oli tüdruk ääretult halvasti maganud, und ei olnud üldse tulnud. "Viimasel ajal on nii palju juhtunud, vaata. Ja ma ausalt öeldes ei tea enam, kuidas olla või mida teha. Tahaks siit ära. Ma ei tea. Ja ma ei tea sedagi, miks ma sulle enda muresid kurdan, D." Samara ilme oli tõsine ning nõutu. Ta tahtis end purju juua, kuid viimasel ajal oli ta aru saanud, et ega see ka asja paremaks ei muuda. Ameleb jälle mingi tüübiga ning hiljem ärkab üksi.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Öösel. Empty
PostSubject: Re: Öösel.   Öösel. Empty4/8/2011, 03:00

Noormees saatis silmadega Samarat, kui end püsti lükkas, ning talle üllatunult järgi vaatama jäi. ''Mmm, midavärki.'' Pomises ta endalegi arusaamatul moel kõvasti. Silmadega neidise juurde liikunud talitas Dave ka oma jalgadega koheselt nii, kui mõttega järgi jõudis. ''Räägi räägi,'' sõnas ta vaikselt, kui tüdruku seljataga seisma jäi, ning oma kätega tema kätele liikus. Dave'i suunurk tuksatas õrnalt, ning ta naeratas mitte just eriti endamoodi. ''Ma kuulan,'' üritas ta neidisest kätte saada seda kõike, mis tegelikult ei olnudki tema asi, kuid Samara oli vist ainuke dork keda Dave, kui slytherinlast võttis, ning juba see ütles ühtteist, kuidas ta Max'i neidise pärast läbul peksnud oli. Avastanud, et ta gryffindorlase seljataga on keeras noormees neidise vaikselt ringi, ning jäi oma suunurka kõrgemale madalamale liigutama. ''Ma ei ole küll hea nõuandja, kuid ma võin sind kuulata.'' Sõnas ta vaikselt, ning viis oma pöidla Sam'i põsele.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Öösel. Empty
PostSubject: Re: Öösel.   Öösel. Empty4/8/2011, 11:17

Samara oli sunnitud end aeglaselt ringi pöörama ning nüüd vaataski ta enda mahedate roheliste silmadega otse slytherinlase omadesse, justkui ta tahaks neid enda pilguga läbi puurida. Noormehe puudutused tõid kananaha tüdruku ihul esile ning see oli ka hästi tunda. Tüdruku keha tõmbus siidpesu all pingule. Ta ei olnud väga-väga ammu ühegi täiesti tavalise ja normaalse inimese puudutust tunda saanud. Alati kas libahunt või vampiir, aga ei midagi normaalselt. Kuidagi harjumatu oli, hea vaheldus.

Ta oleks tahtnud naeratada noormehe sõnade peale. Oli ju Samara tavaliselt see, kes kuulas, kuid ei osanud midagi vastu öelda. Ta võis küll nõu anda, aga viimasel ajal oli sellest rohkem kahju, kui kasu. Tüdruku elu oli segi paisatud ning ta ei leidnud, et tema eriti kuigi hea nõuandja oleks. Ta oli end sidunud libahundiga, tema parim sõber oli libahunt, ta soovis saada vampiiriks, et jätta praegune igav elu seljataha, Sookie on kuskile nii ära kadunud, ilma, et oleks endast mingit kirjagi maha jätnud, eksamid tulevad aina lähemale, mis tähendab, et pinge koolis läheb raskemaks ning nüüd veel Võistlus ka, kuhu teda nende majast valiti. Koolivanemana pidi ta Gryffindor'i au sees hoidma, aga tegelikult ei olnud tal sellest võistlusest sooja ega külma.

Samara seiras endiselt noormehe nägu ning libistas väikse kõhklusega enda käe noormehe omale, puudutades õrnalt sõrmeotstega D pöialt, mis tüdruku põsel aset leidnud oli. "Ma lihtsalt," sosistas ta kähedalt. Paratamatult oli tal hing kinni jäänud. "Ma olen kaotanud enda sisemise rahu. Ma ei taha siin olla. Siin, Sigatüükas, ma mõtlen."
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Öösel. Empty
PostSubject: Re: Öösel.   Öösel. Empty5/8/2011, 03:24

Dave üritas leida mingitki vihjet neidise näost, miks ta vaikib, kui too end ringi keeras. Olles juba üsna lootusetult alla andnud, avas Samara viimaks oma suu, ning prefekti kulmud kerkisid kõrgemale. ''Kus sa siis olla tahad? Mingi koht ometigi on, kuhu sa siit minna tahad?!?'' Uuris noormees äärmiselt vaiksel, ning kaastundlikul toonil, mis ei olnud absoluutselt tema loomulik toon. ''Ma ei saa aru, miks kõigil sellised mured on? Mina maadlen enda füüsiliste haavadega..'' Murdus kutt vaikselt, kui ta enda peale mõtlema hakkas. Siiani oli üks silmadest kergelt paistes, ning ta seest valutas öösiti enamus kohtasid. Oleks temal ka mõni selline mure olnud, mida saaks lihtsalt sõnadega lahendada. Ohei, kus sa sellega.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Öösel. Empty
PostSubject: Re: Öösel.   Öösel. Empty5/8/2011, 03:40

Samara ei osanud midagi noormehe küsimuste peale vastata, sest ta ei teadnud isegi, kus ta olla oleks tahtnud. Ilmselt kuskil, kus ei olnud selliseid probleeme, kus ei olnud vampiire ning libahunte ja kus oli elu normaalne. See kõik ajas tüdruku pea lihtsalt nii valutama ning ta soovis, et ei oleks Max'i ja Darren'i saladustele jälile jõudnudki. Aga nüüd oli liiga hilja. Muidugi võis alati ka mälu muuta, aga see oleks ka nõme olnud.

Ta ei vastanudki noormehele midagi. Selle asemel libistas ta õrnalt enda jahedad käed slytherinlase põskedele, uurides tolle katkist nägu. "See on endiselt see teema, mis Max sulle tegi?" imestas tüdruk. Ta ei teadnud ju midagi sellest, et David oli vahepeal jälle kaklemas käinud. Neidis libistas õrnalt pöidlaga üle ühe noormehe haava ning langetas seejärel õrnalt enda käed, toetades end puusadega vastu aknalauda. Ta ei pööranud enda pilku aga prefektilt vaid jäi teda nukralt silmitsema.
Back to top Go down
Sponsored content





Öösel. Empty
PostSubject: Re: Öösel.   Öösel. Empty

Back to top Go down
 
Öösel.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Öösel.
» Peaaegu öösel.
» Kunagi öösel..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: