EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Ah, ära räuska

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Adrianna Frost
eraisik
Adrianna Frost


Posts : 1219
Reputatsioon : 4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty31/7/2011, 02:56

Adrianna oli peaaegu saavutanud selle kuradima võidu, kui Kalin lõdvaks muutus ja väga võimalik, et hinge heitis. Ta hakkas just kuti kaelast aeglaselt lahti laskma, kui järgmisel hetkel mingisugust räuskamist kuulis ning teda üsna järsult mingisuguse kõva asjaga Kalini pealt maha, vette, lükati. Mida kuradit? Vee alt välja tulles silmas ta ei kedagi muud, kui ilmselt vastase poiss-sõpra või äärmiselt juhul selle poiss-sõbra kaksikvenda. Üsna hullumeelselt naerdes ronis ta veest välja kaldale, pilkavalt seda paarikest silmitsedes. "Ooojaa," noogutas ta oma märgi punaseid juukseid üle parema õla tõmmates. "Ja varsti läheb veel lõbusamaks," märkis ta kulmukergitusega, aeglasel sammul Robastianile ja Kalinile lähenedes. "Küll näed, kui su kullake ükskord jälle kadunud on," lisas ta valgel hobusel kohale tõtanud päästjat kergelt pea peale patsutades ja neist seejärel möödudes, hakates vaikselt kooli poole jalutama. Ta ei olnud nii loll, et ka Robastianile kallale tõtata - eriti, kui ta ise juba mingil väikesel määral vigastatud oli. Rusikad olid siiski ta tugevaimad relvad ja hetkel ei olnud need just kõige paremas korras. Praegu oli Kalin pääsenud, kuid järgmine kord see nii ei lähe.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty31/7/2011, 03:22

"Tapan ära selle raisa," pomises Sebastian omaette, pilk Kalinile kinnitunud, kui kutt endiselt kuidagimoodi ei reageerinud. Seb sikutas taskust võlukepi ning sundis teda nüüd võlukepiga köhima. Selliseid loitse oli kindlam võlukepiga lausuda kui ilma, et sassi ei läheks. Kuid Adrianna oli ta nüüd tõsiselt vihaseks ajanud, Seb oli täiesti sünge seal praegu. Ning üks mõrv siia-sinna...
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty31/7/2011, 03:23

Peagi hakkaski Kalin köhima ja ta tuli taas teadvusele, köhides vett oma kopsudest välja. See oli vist veelgi valusam, kui selle sisse hingamine. Olles juba tükk aega köhinud, suutis ta viimaks ringi vaadata ja taipas, et Sebastian oli seal. Või Robin. Vahet polnud. Kalin põimis oma käed ümber vampiiri kaela ja kallistas teda tugevalt. Kuhu Adrianna üldse kadunud oli?
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty31/7/2011, 03:27

Sebastian põimis käed samuti ümber Kalini ning hingas sügavalt sisse. "Miks ta sind uputada tahtis?" küsis ta sosinal, kui võlukepi enda taskusse suunas. Oi ta oli vihane. Võib-olla ei saa Kalin sellest aru, aga Sebastiani hääl oli vägagi tõsine ja pilgust võis välja lugeda vaid viha. Praegu aga ei saanud Kalin talle otsa vaadata, ning üldse sulges Seb silmad, et rahuneda.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty31/7/2011, 03:34

Kalini nägu oli ka siiski väga sodiks pekstud. "Kas sa... saaks.... mu näo... ära... parandada?" küsis Kalin teemat mujale juhtides. Mitte, et ta niiväga vastust varjata tahtis, aga ta vist lihtsalt ei tahtnud sellest rääkida. Siis vaatas ta ringi. "Kus Adrianna on?" küsis kutt vähe ehmunult. Kas Seb tegi talle midagi? Tappis ta? Oh ei, seda Kalin küll ei tahtnud.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty31/7/2011, 03:36

Sebastian ohkas vaikselt, kui silmad avas ning kuti nägu silmitses. Muudmoodi liigutamata parandas ta noormehe näo ja eemaldas vere. "Ma väga loodan, et kusagil kõrgel ja kaugel, et ma talle järele ei pääseks," pahises vampiir vaikselt, ärritunult, kui nüüd ringi vaatas. Ohjaa, ta tapab selle mõrra.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty31/7/2011, 03:53

Kalin ohkas. Parandamine tegi haiget ja kutt kirtsutas oma nina. "Selle pärast, mis ma lennutunnis tegin. Ja selle, et ma lühike olen ja sinuga koos olen ja mis iganes need asjad veel polnud, miks ta mind mõnitas. Aa sa oled lasteahistaja ka muidu. Aga ma arvan, et tal on midagi muud viga," seletas Kalin ning ohkas siis väsinult, vajudes täie raskusega Sebastiani peale. "Ma lihtsalt ei tahtnud teda lüüa, aga sel tšikkil on kohutavalt palju jõudu," lisas Kalin.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty31/7/2011, 23:06

Sebastian vaatas Kalinit täiesti jahmunult. "Sa ei ole lühike... ja lasteahistaja? Mis kuradi mõttes?" Sebastian kortsutas kulmu. Oleks Adrianna praegu siin, siis ta uputaks naise ise ära. Niigi hea, et tal ribid katki ei läinud sellest, kuidas Seb ta eemale tõukas. "Naisi ei tohigi lüüa..." Selle pärast Seb talle mingi nõiduse peale panebki, kui teda näeb. Värdjas, raisk. Miks kõik tahtsid neid, kellest Sebastian vähegi hoolis, tappa?
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty31/7/2011, 23:50

"Ja Robin vist on ka lasteahistaja," lausus Kalin. "No mulle kõlas see, nagu ta oleks armukade," lausus Kalin ja naeris kergelt. "Palun ära tee talle midagi," lausus kutt siis. Need olid veidrad sõnad mehe suust, kes äsja uppunud oleks. Aga ta tõesti ei tahtnud, et Sebastian Adriannale midagi teeks.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty31/7/2011, 23:54

"Ahsoo." Sebastian kortsutas endiselt kulmu. "Miks mitte? Ta tahtis sind ära tappa! Arvad, et kui ma poleks tulnud, oleks ta su sealt välja tõmmanud?" Vaevalt küll.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 00:37

Kalin ohkas. "Aga midagi ei juhtunud," kinnitas ta kohe. Või noh, peaaegu juhtus. "Ma ei taha, et sa endale jamasid korraldaks," lausus Kalin kindlalt. "Ja mis head see toob, kui sa teda hirmutad?" küsis Kalin.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 00:44

"Keerame aja tagasi ja vaatame, mis juhtunud oleks?" Sebastiani hääl oli pisut jahe. "Hirmutan? Ma ei ole ilmaasjata vampiir, eksole." Sebastian muigas pisut ning vaatas Kalinile otsa. "Mul on ausalt sellest juba kõrini, et minult kõiki, kellest vähegi hoolin, ära võtta tahetakse."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 01:19

Kalin liibus järslult Sebastianile lähemale ja suudles Sebastianit. Keegi ei võta teda Sebastianilt ära. Mitte kunagi. Ei Adrianna ega mitte keegi teine siin ilmas. "Ära palun tee Adriannale midagi," anus Kalin eemale tõmbudes.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 01:22

Sebastian laskis Kalinil end suudelda ning ohkas vaikselt, kui Kalin palus, et ta Adriannale midagi ei teeks. "Olgu. Ma jätan ta rahule. Praeguseks." Ta võib ju teda sõnadega rünnata või midagi sellist. Ade talle haiget teha ei suudaks, kui teda just põlema ei pista.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 01:57

Kalin noogutas rahulolevalt. "Aitäh sulle," sosistas kutt. Ta suudles uuesti Sebastianit, ning tõmbus peagi eemale. "Ma olen ju elus," sosistas ta ning puudutas käega Sebastiani põske. Kuti näole ilmus kerge naeratus. "Sa ei jää must ilma," kinnitas Kalin. Talle polnud ikka veel kohale jõudnud vist, et ta äärepealt maha oleks kärvanud.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 02:06

"Praegu." Sebastian ohkas vaikselt. "Adrianna lubas su ära tappa, tead seda?" Seb muigas virilalt, kui pilgu üle Kalini pea viis. Tüdrukut tundes võis Ade seda väga vabalt teha.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 02:21

Kalin pööritas silmi. "Ta ei saa seda teha. Ma ei lase," lausus kutt. "Siin järve ääres jah, tal oli hea võimalus. Halbade asjade kokkulangemine, aga ma edaspidi valvan oma seljatagust," lubas Kalin. Kuskil metsas oli ka David, kes oli ilmselt samasuguse missiooniga, kui Adrianna.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 02:24

Sebastian muigas pisut. "Ma tõesti loodan seda. Ja kui ta sulle tulebki kallale, siis kasuta võlukunsti, ükskõik, kui ebaaus see tema suhtes ka oleks." Sest kui neile on antud võimalus võlukunsti kasutada, siis miks see kasutamata jätta?
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 02:43

Kalin noogutas. Seekord oli ta võlukepi jälle oma tuppa jätnud. Nagu alati. Kalin vajutas musi Sebastiani põsele. "Aitäh sulle," lausus kutt naeratades.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 02:46

Sebastian naeratas pisut. "Ole lihtsalt ettevaatlikum," ütles ta vaikselt, kinkis kuti põsele pisukese musi ning tõusis koos Kaliniga püsti. "Lähme puhketuppa."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 02:51

OT: As in tõmbasid Kalini ka püsti või sa võtsid mu sujuvalt sülle? Very Happy

Kalin noogutas ja siis noogutas ta veel. "Lähme jah," nõustus kutt.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 02:54

OT: Mm... ma oletan, et võttis sülle. Very Happy

Sebastian muigas pisut, sättis Kalinit pisut mugavamalt enda kätele ning suundus lossi, Slytherini puhketuppa. Hea, et nad erinevatest majadest polnud.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 03:52

Kalin põimis oma käed ümber Sebastiai kaela. Ta juuksed ja riided tilkusid veest. Oli küll hea jah, et nad majakaaslased olid.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty1/8/2011, 18:37

Peagi olid nad puhketoas ja Seb viis ta seitsmenda klassi poiste magamistuppa. Et seal oli jahedam, kuivatas ta seniks märkamatuks jäänud Kalini riided ja asetas kuti siis tema voodile. "Ma arvan, et sa peaksid magama. Või tahad süüa või midagi?"
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty2/8/2011, 00:44

"Miks magama?" küsis Kalin kahtlevalt. Ta polnud eriti väsinud. Vist. Või siiski oli. Kusjuures hingata oli endiselt kriipivalt valus. Kalin ohkas kergelt ja põimis käed tugevamini Sebastiani kaela ümber. "Palun jää siia," anus Kalin.
Back to top Go down
Sponsored content





Ah, ära räuska - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ah, ära räuska   Ah, ära räuska - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Ah, ära räuska
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ah, ära räuska vol2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: