EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 05:37

Lucy tõmbas enda rüühõlmad koomale. Õues hakkas juba sügiseselt jahedaks minema ja tal hakkas veidi külm. Ta oleks ju võinud mingit loitsu kasutada, et soojem hakkaks, aga iga väikese asja peale pole mõtet ka nüüd kohe võlukeppi välja võtta. Selle asemel õngitses ta hoopis enda rüütaskust välja enda kootud mõnusad veinipunased käesoojendajad ja pani need kätte ja jätkas enda õhtust jalutuskäiku. Väljas olid veel mõned väga üksikud õpilased ja needki juba kiirustasid tagasi lossi poole.

Pärast mõnda aega sihitult kõndinud avastas Luce, et ta oli järve äärde kõndinud. Õhtuvalgus tegi järve mustavaks ja kergelt hirmuäratavaks paigaks. Tüdruk turtsatas enda mõtte peale ja tonksas jalaga väikese kivikese järve "Loll oled, Weasley." pomises ta vaikselt iseendale. Järv ei olnud ometi midagi, mida kartma peaks. Järves olid küll näkid ja hiidkalmaar ja midaiganes veel ning onu Roni juttude järgi oli järve all ka nõndanimetatud Saladuste Kamber, aga see ei teinud järve ometi ohtlikuks.

Palju ohtlikumad olid inimesed. Lucy ohkas ja pilgutas pisaraid tagasi. Ta polnud kellelegi rääkinud, sellest, kuidas ta täielikult läbi kukkumas oli. KA's oli liikmeid vähem kui kunagi varem, Adrianna peksis ta peaaegu surnuks ja ta peaaegu vägistati - kui need pole märgid selgest läbikukkujast, ei teadnud Luce, mis on. Aga nutma ta ei kavatsenudki hakata. Ta pööras ringi, et midagi muud, midagi mida ta ise ka veel ei teadnud, teha, kui ta nägi Davidit peaaegu tema selja taga. Suurepärane! Nüüd ta ei kuule veel ka, kui talle selja tagant ligi hiilitakse! "Mida sa tahad?" Küsis tüdruk üsna ebaviisakalt ja krimpsutas nägu enda tooni peale.

OT. Suur T (õnnelik? Razz )

Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 05:45

Dave oli vaikselt käed taskutes ringi hulkunud, kui kellegi figuuri järvele lähenemas märkas. Näitsiku seljataga vaikselt talle järgi liikunud peatus Dave järsku, ning too märkas teda. Failoooo. ''Weasley, mis sa turtsud ah?'' Pomises Dave endale ninaette, kui prefekti kõrvale sammus, ning tema juures peatus. Märganud, et tüdrukuga on kõik mitte just väga korras kortsus kuti kulm äärmiselt kiirelt. ''Mis juhtunud on?'' Küsis ta murelikul hääletoonil, mida Dave dorkidele tavaliselt ei paljastanud. Olgugi, et Luce oli ilmselgelt siiani ta peale üsna vihane ei lasknud Dave end sellest segada. Kui tüdruk tahtis rääkida, oli Dave üks suur kõrv, mis kunagi midagi välja ei laterdanud - omapärane värk eksole.


OT:Sitaksss Very Happy
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 05:58

Lucy turtsus pahaselt Davidi poole "Nagu sind hullult huvitaks, onju" Ei ta polnud poisile andestanud peol juhtunu osas. Oleks too siis veel kasvõi vabandust palunud või midagi, aga eiii. Kurat, pidi David ka just nüüd tulema. Tüdrukul oli isegi nõme tunne ja nüüd tuleb see Slytherin, kahtlemata parastama või muud taolist. Pole midagi, tuleb ennast lihtsalt kokku võtta. Lucy lükkas vasaku käega juuksed näo eest ära ja vaatas poisile kahtlevalt otsa "Miks sa siin oled?" küsis ta siis, ükskõiksel toonil, mitte enam pahaselt, aga mitte ka sõbralikult. Tõenäoliselt oli poiss Kalinilt või kelleltki teiselt tollest intsidendist vangikoobastes kuulnud ja otsustas, et nüüd on paras aeg mõnitama tulla. "Kui sa parastama tulid, siis lase käia ja tõmba siis uttu. Mul pole tõsiselt täna tuju sinuga tegeleda." ütles ta siis käsi rinnal ristates ja ootama jäädes.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 06:02

Dave kortsutas oma kulmi, kui tüdruk räuskama hakkas. ''Eino fain, jätan su rahule.'' Raputas kutt vaid tuimalt oma pead, kui selja keeras, ning teises suunas oma kümme sammu liikus. Siis maha istunud süütas ta suitsu, ning raputas uuesti pead, kui pakil enda põlvedele kukkuda lasi. ''Sind see niikuinii ei huvita ju.'' Hõikas ta äärmiselt solvunud hääletooniga, ning viis silmad ette jäädes nii järve peegelpilti vaatlema. Phh, viimane kord, kui ta mõne dorgiga normaalne üritab olla eksole. Suitsust uue mahvi tõmmanud lasi kutt peal põlvedele langeda, ning liigutas siis oma suunurki kergelt.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 06:26

Lucyl läksid silmad suureks, kui Slytherinlane lihtsalt kaugemale jalutas ja maha istudes aga Davidi solvunud hääletooni kuuldes hakkasid Lucy süümekad pihta. Ta pidas väikese hääletu vihase tantrumi ja siis ohkas. Kurat küll. Tema ja ta pagana süümekad! Ta kõndis paar sammu siis poisi poole ja istus siis tolle kõrvale (üritades tolle suitsetamist ignoreerida) "Palun vabandust. Sa lihtsalt tabasid mu halval hetkel." ütles ta siis vaikselt ja jäi samuti uuesti järve vaatama. Ei. See ei olnud põrmugi sõbralikuma väljanägemisega kui 3 minutit tagasi. Ta pööras siis pea uuesti poisi poole "Miks sa siis ikka tulid siia?" küsis ta uuesti, sõbralikumal hääletoonil kui enne, kuid siiski vaevumärgatava jahedusega.

OT. see tantrum nägi välja ala selline nagu see gif http://youbleedtoknowyourealive.tumblr.com/post/8267787773/what-the-hell-is-wrong-with-the-male-species-why-are
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 06:33

Dave oli hakanud maha sülitama, kui neidis seal imelikke liigutusi tegema hakkas. Kulm kortsus turtsatas ta vaid, ning raputas siis tuimalt pead, kui enda ette siiski sülitas. Uue mahvi tõmmanud viis ta silmad Weasley'le. ''Närvid perses omadega? Sul on mingi mure ma vaatan.'' Keelas Dave siiski endal veel seekord jahedalt käituda, kui siis suitsu ära kustutas, ning selle enda ninaette viskas. Kannaga selle liiva sisse surunud, ning ohanud toetas Dave pea oma kätele, ning kuti suunurk tuksatas kergelt.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 06:49

Davidi küsimuse peale keeras Lucy näo ära jälle selle tobeda musta järve poole "On." tunnistas ta siis, ikka veel Davidi pilku vältides. "Aga mulle tundub, sa parema meelega ei taha ühe gryffindori prefekti muresid kuulata" ütles ta siis Davidi poole vaadates kõvera muigega. Oleks tõesti veider, kui David tõesti kuulata tahaks, mis mured temal on. Muidugi peab tunnistama, et eelmine kord kui tüdruk teda näinud oli, oli poiss üsna purjus olnud ja võib-olla polnud tõesti kõige õigem tema iseloomu tolleajase käitumise põhjal hinnata... "Ja sa väldid mu küsimust." ütles ta, pilk Davidi nägu puurides. Ta tahtis teada, miks teine prefekt nii veidralt peaaegu sõbralik tundus.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 06:54

Dave ohkas, misjaoks naised alati kõik asjad nii kuramuse keeruliseks ajasid. ''Kui ma ei tahaks teada, siis ma ei oleks küsinud. Ja olgem ausad, ega mind ei huvita jah, aga ma suudan kuulata, ja see jutt ei liigu kusagile edasi - küsi oma majakaaslaselt. Sam on tihti minu õlal kurtmas käinud.'' OHkas ta vaikselt, ning hakkas siis mõtlema, miks ta üldse dorke nii toetas? Nojah, vahest tuli normaalne ka olla ja seda mitte ainult slythidega. Pealegi see suhtlemine tasus vahest ikka ära ka.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 07:27

Lucyl vajus suu kergelt üllatusest lahti "Sam? Tõesti?" Lucy ohkas siis. Äkki oleks kõige targem poisile kõik ära rääkida. Mis vahet sellel niikuinii olnud oleks? Tõenäoliselt teadsid juba kõik Slytherinid sellest, kui koba Luce oli... Tüdruk tõmbas põlved endale lähemale ja pani siis käed ümber jalgade. "No, tõenäoliselt pole see midagi, mida sa varem kuulnud pole, nii, et võin vast rääkida ka." Ta vaatas poissi paar sekundit vaikuses, pööras pea taas poisilt ja jätkas siis. Nii oli lihtsam rääkida, kui ta Davidile otsa ei vaatanud. "Ma olen läbikukkuja. Ma ei saa enam mitte millegagi hakkama." ütles ta siis väga vaikselt, vaevukuuldavalt aga selge häälega. "Ma sain peaaegu surma Adriannaga, sinu kalli naisega kakeldes ja natuke aega hiljem, see on siis paar päeva tagasi pidi Kalin mu päästma kahe rõveda Slytherini käest, kes mind vägistada tahtsid" Lucy võttis tugevamini enda põlvede ümbert kinni "Sa ei tea, kui alandav see on. Ma peaksin olema juht ja eeskuju ja ma olen hoopis selline käpardis." tüdruk jäi korraks vait ja pilgutas pisaraid tagasi. Kui talle tundus, et ta oli enda enesekontrolli enam-vähem taastanud vaatas ta korraks kõvera naeratusega poisi poole "Ja kõige lollim on see, et ma olen tegelikult hea. Ma olen hea võitleja. Ma tean palju loitse ja ma reageerin kiiresti. Miks mul kõik nii valesti siis läheb?" enda küsimuse peale jooksis tal pisar mööda põske alla ja ta vaatas Davidit õnnetul pilgul, aga rohkem pisaraid voolata ei lasknud vaid hammustas selleasemel huulde.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 07:34

Prefekt tegeles oma kukla ääretult huvitava kratsimisega, kui kuulis, et ta ilmselt teab seda juba. Hmm, huulde hammustanud kuulas ta neidist vaikselt edasi, kui Sami kohapealt vaid noogutas. Kuulnud, et Kalin neidise päästis, ning mis sellele järgnes ahmis Dave õhku. ''Kes?'' Uuris ta kiirelt, kui rusikad võitlus valmidusse sättis, ning oli valmis tegema säru kasvõi Benile, kuid Dave oli kindel, et Ben seal pundis polnud. Benjamin oli siiski Dave'ile venna eest ja midagi nii arulagedat ta ei teeks. Kui prefekt aga nutma hakkas haaras Dave ta oma embusesse, ning patsutas tüdrukut vaikselt seljale. ''Pole hullu, kõik mis ei tapa teeb tugevaks. Sa ei ole ju käpard, sa saad ju hakkama asjadega, millest teised võivad unistada. Sa vaata kasvõi seda siin, sa räägid minule selliseid asju.'' Üritas ta Lucyle selgeks teha midagi, mis oli ilmselt hetkel suht võimatu. ''Ad'i pärast ära muretse, temakäest saavad ka tugevamad peksa.'' Ohkas kutt vaikselt jah, ilmselt oleks ka Dave ise neidise alla jäänud, kuid seda ainult sellepärast, et naisi ta ei löönud. ''Kes need kaks tüüpi olid?'' Vajas Dave veel nimesid, et siis uuesti kaklema minna. No mida, kas tõesti pidi Dave UUESTI minema peksma... Oeh.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 08:05

Lucy ehmatas lausa nii, et kriuksatas vaikselt, kui David teda järsku kaisutas. See oli täiesti ootamatu reaktsioon Slytherinlase poolt. Aga kallistamine oli viimane piisk. Lucy oli tõsiselt üritanud mitte nutta ja ta oleks suutnud ka, kui poiss teda kallistanud poleks ning Davidi sõnad ajasid aga tüdrukule hoopis uuesti nutu peale. Oli tõeline kergendus kuulata kedagi ütlemas, et ta polnud siiski täiesti läbikukkunud, olgugi et see oli kelleltki, kes veel paarkümmend minutit tagasi talle isegi väga ei meeldinud. Lucy nuuksus vaikselt poisi embuses, tundes korrakski kaitstult ennast pärast paari viimast päeva. Tundus, et ta oli väga kaua nutnud kuid Adrianna (hüüd)nime kuuldes ta võpatas kergelt ja kangestus. Ta tõmbus prefektist eemale ühe käega taskust võlukeppi pihku võttes. Puitu enda sõrmede all tundes, tundis ta ennast veidikene kindlamalt ja üritas natuke ennast maha rahustada, hingates sisse ja välja võbisedes. Poisi küsimust kuuldes vaatas Lucy talle enda märgade silmadega otsa "Kas sa arvad, et ma neilt ennem nimesid küsisin?" küsis ta vastuseks. "Aga nendega on igal juhul juba tegeletud..." gryffindorlane pööras pea ära "Nad on praegu haiglatiivas kopsupõletikkude ja mõne vastikuma nõiduse tagajärgedega" Lucy suunurgad kõverdusid õelas muiges, mis kohe suult kadus. Tüdruk katsus vasaku käega peaaegu alateadlikult enda kukalt. Ta oli avastanud, et ta tegi iga kord seda, kui sellele mõtlema hakkas, mis peaaegu juhtus. Muhk kuklal ja väike haav olid tema jaoks kinnitus, et see tõesti juhtus. Nüüdseks oli muhk muidugi kadunud ja järele jäänud ainult tilluke haav, mis tõenäoliselt väikese armi jätab.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 08:13

Dave võpatas samuti, kui Luce oma võlukepi pihku haaras, ning temast eemale justkui hüppas. Vupsti, mida kõike tema kallima nimi ei suutnud eksole. Lai naeratus näol sai prefekt ise ka aru, kui mitte asjakohane see hetkel oli, ning turtsatas siis. ''See oli tõesti loll, aga ma tegelen nendega ka veel korra.'' Kinnitas Dave seda lauset ka oma kindlameelse peanoogutusega, kui siis Lucyle silma tegi. ''Ära nüüd siis nii ka kohe.'' Kommenteeris ta seda eemale kargamist, kui Ade'i nime mainitud oli, ning turtsatas taaskord. Miks kõik teda kartsid? Tegelikult oli ju näitsik ainult natuke kurjem, kui kõik teised. Nojah ja ta seisis enda ja kõige eest mis talle kuulus äärmiselt suure huviga. Mis teha, suur omanditunne või midagi sellist.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty4/8/2011, 08:44

Lucy raputas pead. Tal polnud vaja, et veel keegi teine teda päästma läheks. See hävitaks tüdruku maine küll täielikult, vähemalt niimoodi ta arvas. "Ei, pole tõesti vaja. Ma arvan, et need tüübid ei hakka enam ühegi tüdrukut tülitama. Kui nad üldse kunagi selleks võimelised on. Ma ei tea, kui tuttav on meie haiglatiiva emand keskaegsete võlurmunkadega ja täpselt mis loitsudega nad kindlustasid tsölibaadist kinnipidamise..." Lucy muigas uuesti "Muidugi pärast piisava aja möödumist ma võin talle ka teada anda, mis loitsuga tegemist on. Võib-olla." Lucy vaatas prefekti etteheitva pilguga, kui too turtsatas "Su tüdruk napilt mõrvas mu, kui sa äkki ei mäleta."
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty5/8/2011, 03:28

Dave turtsatas kiirelt, jajah sellised vennad ei saanud aru ka siis, kui nende suguelundid maha oleks lõigatud. ''Eks ma siis uurin omalkäel.'' Sõnas ta kaasprefektile kiirelt, ning muigas vaikselt. ''Ta ongi selline, kes oma meelt nii lahutab - sinna ei saa midagi teha ja noh nagu sa aru said, siis mind ei tohi ka keegi teine näppida, muidu on jama majas.'' Tundis Dave kohe kindlasti äärmist uhkust selle üle, et Adrianna oma vara niivõrd hästi hoidis ja seda ka äärmiselt kaitses.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty5/8/2011, 03:53

Lucy pööritas silmi, tundus nagu David kohe üldse ei võta ei-d vastusena, kuid poisi järgmiste sõnade ja tooni peale jäi ta prefekti hoopis pahaselt põrnitsema. "Nagu ma mäletan, tulid sa ise mind enne näppima ja pealegi üritasin mina ainult aidata." ütles ta solvunud häälega. David oli ikka väga sassis inimene, kui tundis uhkust, et tema tüdruk inimesi poolsurnuks peksmas käib, puhtalt sellepärast, et nood tema poissi aidata üritasid. Lucy pühkis kärsitult enda silmi ja põski, mis siianii veel märjad olid.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty5/8/2011, 03:58

Dave pööritas oma silmi. Kuradi tähenärijad eksole. ''Mis vahet sel on olematuks seda enam ei tee. Ma olengi selline avameelne inimene, ning mina pole süüdi, et te end näppida lasete.'' Vuristas Dave kiirelt kõik välja, ning ohkas siis. ''Unustame selle nüüd ära? Ma tahaks sinuga mõne viisaka jutu ka maha pidada, mitte, et ma tahaks, et sa minust midagi head arvad, aga noh ma võiks ju sulle enda teistsugust iseloomu ka näidata, kui seda mis kõiki mõnitab ja ainult endast hästi arvab. Võimis?'' Tegi ta tüdrukule pakkumise, ning ootas nüüd vastust..
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty5/8/2011, 04:32

Davidi esimest lauset kuuldes Lucy ahhetas ja laksas poisile vastu põske "See oli äärmiselt ebaviisakas." Aga seejärel Lucy punastas - ta oli tõesti ju pokkerilaua ääres poisile liiga vabad käed andnud puhtalt sellepärast, et sealt ära saada. Ta vaatas väga huvitunult enda põlvi, tundes, kuidas ta nägu hõõgus. "Sorri. Sul on õigus, räägime millestki muust." ütles ta siis, ikka veel keeldudes prefektile otsa vaatamast. "Näiteks sellest, mida sina siin tegid? Mina enda osa rääkisin, nüüd on sinu kord."
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty5/8/2011, 04:41

Dave turtsatas laialt naerma, kui laksu vastu põske saanud oli. ''Ma olengi selline, ning see laksutamine ei too just seda teist poolt esile eksole.'' Muheles kutt, kui silmad hetkeks sulges, ning oma põske mudis. Saanud enamvähem korda selle naeratas ta natuke vaiksemalt, ning viis silmad maha. See oli ainuke võimalus, et ta iga asja peale näitsikule ei nähvaks. ''Ma käingi vahest üksinda väljas värsket õhku hingamas, kuigi alati ma lõpetan selle mingi dor, oih gryffindorlasega.'' Lõi Dave vastu oma suud, ning kuti suunurk tuksatas kergelt, kui ta silmad kaasprefektile viis, ning oma käe ta õlale vaikselt asetas. Miks neidis ta pilku vältis?
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty5/8/2011, 05:13

Lucy vaatas veelgi pingsamalt enda põlvi poisi märkuse peale, tundes, kuidas ta näost veel punasemaks läks, kui see võimalik oli. Vahepeal tegi ta midagi, enne mõtlemist ja tulemus oli peaaegu alati fiasko. Nagu näiteks praegu.

Slytherinlase märkuse peale tüdruk noogutas. Tema tegi samamoodi vahepeal, kõndis üksi õues ringi, kui tahtis mõelda - inimesi täis Gryffindori puhketoas ta seda ju teha ei saanud lärmi tõttu. Prefekti peaaegu libastus teda ei üllatanud. Ta teadis, kuidas Slytherinlased Gryffindore kutsusid. Kui ta poisi kätt enda õlal tundis, kangestus ta hetkeks, enne kui sundis ennast maha rahunema. See oli ju ainult David.

"Kas suitsetamine värske õhu hingamist ei takista?" küsis Lucy siis, enda ette muiates.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sponsored content





Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty
PostSubject: Re: Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]   Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95] Empty

Back to top Go down
 
Midagi, kõik, mitte midagi, igav[+95]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Oi, me kumbki ei oska rääkida midagi
» Something has changed within me... või siiski mitte?
» Õnneks mitte täiskuu
» Swish and flick... või siis mitte
» Kõik koridorid on nii pikad pikad pikad

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: