EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Esimene lumi

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Esimene lumi   Esimene lumi Empty13/8/2011, 00:02

Sebastian istus järve ääres ning luges raamatut. Eriti tüüpiline tema puhul. Õnneks oli ümbrus vaikne ja keegi ei seganud tema keskendumist. Ehk väljas ei olnud peale tema kedagi.
Siis, kui vampiir juba pool tunnikest seal istunud oli, märkas ta, et raamatule hakkas kogunema pisuke lumekiht. Lund sadas! Oh yay. Seb tõusis aeglasel püsti ja toppis raamatu taskusse. Lumega ei saa lugeda ju.

OT: Kallile.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty13/8/2011, 00:08

Kalin oli Lucy ja Imogeni juurest kõige otsemat teedpidi õue kihutanud. Väljas tõmbas ta oma keebi küljes oleva kapuutsi endale pähe ja tormas lihtsalt ükskõikselt edasi. Ta oli nii vihane ja haavunud ja mis kõik veel hetkel. Pluss, ta selg valutas kohutavalt. Pole tore vastu seina lennata. Ta oleks tahtnud karjuda, nii vihast kui valust kui üldse kõigest, mis toimus. Siis märkas ta Sebastianit ja hakkas jooksma, ega peatunud enne, kui ta oli vampiiri kätevahel. "Ma ei suuda enam," pomises Kalin hingetult.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty13/8/2011, 00:10

Sebastian suunas pilgu jooksvale Kalinile ja põimis oma käed ümber kuti, kui too tema juurde jõudis. "Miks sa siis jooksed...?" Kohe näha, et Sebastian ei saanud asjast aru, kuigi ta kortsutas järjekordse vampiiri lõhna peale kulmu. Miks kurat kõik tema kuti juures on?
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty13/8/2011, 00:25

Kalin oigas valust, kui Sebastian oma käed ta ümber põimis. "Ma ei jõua enam olla," pomises Kalin. "Ma tahan midagi puruks peksta," sosistas kutt. Kuigi praegu oli ta ise vist üsna puruks pekstud. "Ma lendasin vastu seina. Või see, mind lennutati," pomises Kalin, hääles segased emotsioonid.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty13/8/2011, 00:28

Sebastian ajas silmad suureks, ning tõmbus kohe eemale. "Kes seda tegi??" Sebastian oli šokeeritud, kuid võttis noormehe käe, parandades enda ravitsemisvõimega need vigastused. "Ma ei saa sulle enam lubada, et ma ei tee sellele kellelegi midagi. Ma ausalt ei saa lasta kõigil sind nagu mingit nukku kasutada." Eriti Akelal.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty13/8/2011, 00:33

Kalin vaatas Sebastianile nukrate silmadega otsa. "Ta maskeeris end sinuks," sosistas kutt. See oli lihtsalt haigemast haigem ja ta ei saanud aru, kust tuli kõik see viha, mis temas oli. "Ma vihkan neid kõiki. Saad aru? Kõiki. Ma tahan, et nad kõik maha sureks. Iga viimane kui üks," sisises Kalin vihast, mida temas polnud veel enne nähtud. "Ma lihtsalt füüsiliselt ja vaimselt ei jaksa enam olla," pomises kutt. "Seda kõike on liiga palju," ohkas koolivanem ja vajus siis jõuetult põlvili.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty13/8/2011, 00:37

Maskeeris end temaks? Mis mõttes?? "Kalin..." Sebastian laskus Kalini juurde põlvili ja kallistas teda õrnalt. Ta oli küll poisi parandanud, kuid inimest pidi ikka õrnalt hoidma ju. Ta hingas sügavalt sisse, tunnetades Kalini lõhna kõrval mitmete vampiiride lõhna. "Kas keegi on sinust veel... toitunud? Ja miks ta end minuks maskeeris? Kuidas sa aru said, et see pole mina?" Lot of questions.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty13/8/2011, 00:46

Kalin avas suu, et midagi öelda, aga jäi toppama. Ta oli täiesti segaduses. "Imogen," sosistas kutt viimaks. "Ei, ta ei toitunud," lisas Kalin. Koolivanem hingas sügavalt sisse. "Ta tahtis teada, miks kõik vampiirid minu ümber tiirutavad. Ta lihtsalt... Polnud sina. Ta rääkis veidralt ja kui ma armi kohta küsisin, siis ta suudles mind ja püüdis teemat mujale juhtida ja ma sain kohe aru," seletas Kal kiirelt. Lumesadu muutus tugevamaks ja peagi oli Kalini tumerohelise keebi kapuuts lumehelbekestest hallikas.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty13/8/2011, 00:56

Sebastian ohkas vaikselt. Kõik suudlevad tema kutti ja teevad talle haiget. "Aga keegi teine?" Sebastian teadis ju vaid kahest Akela söömisest. "Ja Imogeniga ma räägin kindlasti." Seb surus huuled tugevalt kokku.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty13/8/2011, 01:01

Kalin tõmbas sõrmedega läbi oma juuste. "Akela imes mu verd ükspäev Siganurmes," lausus kutt ohates. "Miks?" küsis Kalin ja vaatas Sebastianile silma. "Miks minu elu nii keeruline peab olema? Miks mind kõik süüa tahavad?" küsis koolivanem nukralt.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty13/8/2011, 01:16

Akela. "Ma ausalt ei tea... kuid ma arvan, et päris kõik seda ei taha." Darren, Robin. "Kui sa tahad selle lõpetada, siis lõpetame." Ja Akela saab tõsiselt lõuksi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty13/8/2011, 03:59

"Eii," pomises Kalin. "Ma ei taha seda doonorlust lõpetada," pomises kutt. "Aga ma tahan, et see minu kiusamine lõpeks," selgitas kutt. "Ma lihtsalt ei jaksa enam. See kõik kurnab mind. See, kuidas meie suhet provotseeritakse," pomises Kalin väsinult.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty14/8/2011, 16:30

"Seda tõesti." Sebastian ei olnud varem sellises olukorras olnud, kus teistele tema suhe ei meeldiks. Tema vanemad olid alati mõistlikud ning Robin oli Robin. Tihti pani tema kaaslasi proovile, nagu Kalinitki, kuigi Kalin oli vähem tema pärast kannatama pidanud, kui teised. Ning üldine rahvas, Sebastiani selleaegsed sõbrad, nad keegi ei olnud kunagi vastu ega üritanud suhet lõhkuda. Nüüd oli see kõik Sebastiani jaoks uus ja nende kõikide probleemide pärast ta ka ärritus kiirelt. Kiiremini, kui kunagi varem, ja isegi Robin ei osanud teda aidata. "Kui sa kooli lõpetad, siis saavad probleemid nendega läbi," ütles vampiir mõne hetke pärast. Seb silmitses Kalinit tähelepanelikult, valget lund, mida tema juustele ja õlgadele kogunes. "Kas sul külm ei ole?
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty14/8/2011, 22:01

Kalin kortsutas kulme ja jäi Sebastianile silma vaatama. "Mis mõttes siis kaovad mu probleemid ära?" ei mõistnud Kal esialgu. Kuid siis jõudis talle kohale, see, mida Sebastian arvatavasti oli mõelnud. "Asjad lahenevad, kui ma vampiir olen? Nagu iseenesest?" küsis Kalin kahtlevalt. Raske uskuda. Samas, võib-olla praegu panustasidki kõik selle peale, et Kalin on inimene ja Sebastian vampiir ja noo kui reaalne see ikka oli, et nad teineteist ilma igasuguse kasu eesmärgita armastavad. Seega, need provotseeriad ilmselt eeldasidki, et nad pole reaalselt koos, aga kui Kalin ka vampiir oleks, muutuks see asi, sest see näitaks juba tõelist pühendumust. Okei, Kalini mõttekäik kiskus veidraks ja ta raputas oma pead, et neist mõtetest lahti saada. "Ma armastan sind," sosistas koolivanem ja vaatas vampiirile silma.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty14/8/2011, 22:05

"Ma mõtlesin rohkem seda, et kui sa enam koolis ei ole, siis on vähe tõenäoline, et sa Akela ja Imogeniga kokku puutud." Imogeni nime lausudes krimpsutas Sebastian nägu. Ka talle ei meeldinud pool-vampiirid. "Mina armastan sind ka," lisas Sebastian tasaselt. Seb vaatas Kalinile mõtlikult otsa. "Lähme sisse? Või tahad sa väljas olla?" Seb tahaks kitarri. Ta juba tõsiselt igatses muusikat. Kuigi hetkel oli ta rahul, et Kalin seal oli, jah.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty14/8/2011, 22:17

Nii lihtsa lahenduse peale Kalin ei tulnudki. No vot siis. "No kui sa tahad," noogutas Kal. Ta tõmbus vampiirist eemale ja viis ühe käe ümber Sebastiani ning vaatas kooli poole. "Aga siis puhke tuppa, kuhu saavad ainult normaalsed vampiirid," lausus Kalin.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty14/8/2011, 22:39

Sebastian muigas. Kas just tahtis. "Normaalsed? Nii et mina, Robin ja Darren oleme normaalsed?" Seb naeris vaikselt. "Kui armas." Ta juhatas nüüd Kalinit tagasi lossi poole ning sisse jõudes pühkis kuti juustelt lume. "Kas sulle meeldib lumi?" küsis ta vaba käe sõrmedega läbi enda juuste libistades, et needki lumevabaks saada, kui samas noormeest puhketoa poole viis.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty15/8/2011, 04:12

"Muidugi olete teie normaalsed," lausus Kalin. "Okei, Robin kohati pole," mõtles Kal siiski ümber. Aga vähemalt ei saa Imogen sinna tulla. Kutt lasi Sebastianil end puhtas teha ja siis puhketoa poole juhtida. "Jaa, see on ainus vee vorm, mis mulle meeldib," tunnistas Kal. Lumi oli vahva.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty15/8/2011, 04:48

"Aga ta on endiselt mu vend," muigas Sebastian selle peale. Ülikaitsev kaksikvend. Sebatsian oli sellega juba harjunud, ning noh, tal pidigi olema keegi, kes tal silma peal hoiab. "Või nii. Seega ma võin sinuga mingipäev lumesõda teha?" Sebastian muigas jälle. Noh, ta peaks väga-väga õrnalt viskama sel juhul. Peagi jõudsid noormehed puhketuppa, kuid Sebastian suundus magamistoa poole. Esiteks oli seal tema kitarr ja teiseks ei meeldinud talle suur pealtvaatajas/kuulajaskond. Seb laskis seal Kalinist lahti, võttis oma kitarri ja istus enda voodile. "Sa ei pahanda, eksole?" Vampiir vaatas Kalinit uudishimulikult. "Ja soovilugusid on?"
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty15/8/2011, 05:17

Kalin sammus magamistoas enda voodi juurde ja võttis oma keebi seljast. Küsimuse peale raputas kutt pead. "Ei pahanda," muigas Kal. Ta pani oma keebi ära ja sammus siis Sebasitani voodi juurde, istudes kuti kõrvale. "Mängi seda, mida sulle mängida meeldib," sosistas Kalin ja toetas oma pea Sebastiani õlale.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty15/8/2011, 05:26

Sebastian naeratas pisut, mõtles hetke ja hakkas peagi ühte rahulikku lugu mängima. See oli vanem, kui Kalin, kuid üks Sebastiani lemmikutest.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty15/8/2011, 05:39

Kalin sulges silmad ja kuulas lugu. Mõne hetke pärast tõmbus ta veidi eemale ja suudles magusalt Sebastiani kaela. Vahel ta soovis olla ainult selle pärast vampiir, et ta saaks Sebastianit nii hammustada, et kutt midagi tunneks ka.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty15/8/2011, 05:44

Nii väga tahab oma armastatule haiget teha? Hmh. Sebastianoli pisut häiritud sellest, mida Kalin tegi, heas mõttes muidugi, kuid õnneks ta ei ajanud mängu sassi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty15/8/2011, 05:56

OT: Ma ei saa. See teema pealkiri ajas mul selle loo kummitma. xD

Mitte haiget, lihtsalt hammustada. Vahel kahtles Kalin, kas Sebastian ta suudlusi üldse tundis. Kal põimis oma käed ümber vampiiri ja suudles tema kaela vähe ahnemalt. Tuppa astus mingi seitsmendik, kes oma voodi juurest midagi võttis, ta viis Kalinile ja Sebastianile pilgu ning turtsatas. Seejärel lahkus seitsmendik, naeratus näol.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty15/8/2011, 06:03

OT: Mm... eksole. Very Happy

Tundis-tundis. Sebastian ei katkestanud seitsmendiku sisenemise peale kitarrimängu, kuigi saatis teda pilguga ja peagi lõppes ka laul. "Sul on tõesti väga igav?" küsis Sebastian lõbustatult, kui pilgu kutile suunas.
Back to top Go down
Sponsored content





Esimene lumi Empty
PostSubject: Re: Esimene lumi   Esimene lumi Empty

Back to top Go down
 
Esimene lumi
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Esimene kord
» Üle pika aja & esimene kord

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: