EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Täpselt keskel

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 00:48

"Oojaa, suur semu. Iga vahetund käime mängimas," vastas Jule iroonilise hääletooniga ja hakkas naerma. seejärel lootis Ann, et jutt kõlas piisavalt usutavana. Pealegi, Imogen ja ka teised polnud vist mitte midagi teada saanud. Selline mulje oli jäänud.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 00:50

"Mängite kasvuhoones loomakestega," sõnas Imogen ja turtsatas siis naerma. "Okei, see kõlas nilbelt," muigas neidis. Kusjuures temal vähemasti polnud aimugi, et miskit Julie ja õpsi vahel toimuks, aga no mees oli noor ja kena, nii et sealt ka need nilbed kommentaarid tema pihta.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 00:59

"Jaa, minu unistus," ütles Julie ja naeris. "Ma ei tea, ma küll vasakule ei mõelnud," lisas neidis. Tema, kelle mõistus oli üpriski rikutud, ei leidnud öeldus tõesti midagi nilbet. Oeh, liiga palju õppimist, kuigi ta seda nüüd eriti ei teinud, aga mille muu kaela oli asi ajada.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 01:15

Noh, oma asi kelleks keegi oma väikemeest kutsub ju siiski.. Aga jaa, Imogen oli ülemõistuse nilbe ja seda koguaeg. Mõni ime, et keegi teine enam ammu temaga sammu ei pidanud. "Aa, nii et temast sa siin enne murul lesides siis unistasidki?" naeris Ivy. See lõi pildi kohe selgemaks.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 01:20

Julie oli siis Imogeni kõrval leebe mõtlemisega, tore. Viimasele küsimusele Ann kohe ei vastanud. Kas ajada seda aasimist edasi või ei? Vastus kaldus jaatuse poole. "Ikka, sa siis ei unistagigi või?" küsis Jule naeratusega.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 01:24

"Ma pakun, et mina unistaksin enne Syracuse'ist. Rohkem minu masti mees," muigas Imogen. "Aga üldiselt on unistustamine mu silmis mõttetu. Parem on siis minna ja teha midagi, et need unistused täide ka viia või siis üldsegi mitte unistada ja passidagi niisama ilma eesmärkide ja soovideta. Aga taevasse vahtimine ja lootmine, et see ja see juhtuvad.. No taevas unistusi täitma ei hakka nagunii sinu kellegi eest," arutles ivy.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 01:26

Ivy pika jutu peale hakkas Julie naerma. Oi, kui Imogen teaks, kui mööda ta Ann´i koha peal pani. Üldine jutt oli muidugi õige, aga..."Mine siis sebi professor Syracuse ära," pakkus Jule välja. Naljatamine tundus praegu, varahommikul, nii mõnus.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 01:30

Imogen muigas samuti üsna lõbusalt. Kes oleks võinud arvata, et ta nii varahommikul isegi enamvähem loogiliselt arutleda suudab. "Oojaa, kindlasti.. Ma olen üpris kindel, et tema sallib mind umbes sama vähe kui teised õpsid. Pealegi olen ma siin koolis juba piisavalt reegleid rikkunud. Ma ei kujuta ette, mis dire teeks, kui saaks teada, et ma veel õpse ka sebin," muigas Ivy.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 01:33

"Jällegi, mine küsi. Mõtle, kui sa läheksid dire jutule, et kuule, mis mu karistus oleks, kui ma õpsiga sebiks. Ta ei kahtlustaks kindlasti midagi," sõnas Jule. Isegi, kui ajada jutt teooriliseks, kahtlustaks direktor kindlasti midagi.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 01:38

"Ma pakun, et kui ükskõik, kes läheks, siis ta kahtlustaks küll. Minu puhul arvaks ta, et see on uus jaburus, mille ma välja olen mõelnud," muigas Imogen. Dire ainus õnn oli see, et neiu polnud esimest klassist saati Sigatüükas olnud. Mõelda vaid, milline kohutav pätakas ta oleks olnud. "Aga täitsa hea idee. Kõigepealt peaks Syracuse'ilt küsima, kas mul üldse mingeid šansse on temaga."
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 01:43

"Üüüü, lähedki õpsi sebima," muigas Jule. "Aga jah, ta peaks ilmselt kõigepealt seda juttu lolliks naljaks ja siis läheks asi tõsiseks," pakkus Ann. "Kuule, veel parem idee. Mine direktoriga flirtima, siis saaks nalja." Neidis kujutas vaatepilti ette, huvitav. Imogen ja...Ja...Direktori nimi...Seth midagi. Oli vist.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 01:46

"Dire või Lucius?" küsis Imogen selle lolli nalja jutu peale. Samas oleks mõlema reaktsioon arvatavasti selline. "Oh jaa! Selle ma teen küll ära," naeris Ivy. Ja mõtles seda täitsa tõsiselt kusjuures. "Flirtimise eest ta mind koolist välja ka ei viska ju ega midagi," muigas neidis. Ning jah, ta oli piisavalt hull, et see lubadus täide viia.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 01:51

"Ma ei usu," vastas Jule. Oleks pidanud tegelikult kihla vedama...Näiteks mingi põsemusi või midagi sellist, ei tea, kas Imogen oleks seda direle teinud. Tegelikult, kui lähemalt mõelda, siis ilmsel oleks Ivy seda isegi üritanud, hull nagu ta oli. Heas mõttes.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 01:58

"Hehee. Peaks siis Luciusele ka juba midagi tegema," muigas Imogen. Ja ei tea miks ta mõte kohe pärast selle lause välja ütlemist sületantsu poole liikus.. Aga okei, liiale ei tasu ka minna. "Tunni ajal oleks eriti julm. Huvitav, kas ta üldse punastada suudab? Äkki tal veri ei liigugi ajju ja näkku ja sellepärast ta ongi nii tõsine," turtsatas Imogen.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 02:00

"Mine tundi bikiinides," pakkus Jule ühe võimaluse välja. Kommentaar seelikute kohta oli ka Ann´i kõrvu jõudnud. "Siis saad näha, kas tal mingi emotsioon peale tõsiduse ka eksisteerib," lisas Julie naeratades.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 02:02

"Oh, see on ka hea mõte," sõnas Imogen naerdes. "Aga ma pakun, et ta viskab mu välja sealt lihtsalt. Kuigi teistel oleks muidugi lõbus jah," muigas neidis. Samas kui ta mingi eriti mikromini seeliku selga ajaks, siis ei oleks õpsil teoreetiliselt põhjust teda tunnist kõrvaldada. Noh ja siis on vaja veel tema laua ees raamat maha pillata ja kummarduda..
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 02:06

"Aga pane siis vöö seelikuks, see on mujal päris tavapärane," turtsatas Julie naerma. Naerutuju oli. "Või siis raveni sall seelikuks. 15 sentimeetrit seelikut, tore ju." Tahaks nähe, mis õpetaja teeks selle peale. Viskab välja? Võtab punkte maha?
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 02:09

"Jaa, see läheks läbi küll," naeris ka Imogen. "Punktikaotuse põhjustasin ma Kalini klobimisega niigi, nii et noh.. Väga suurt kahju enam teha ei saa," lausus neidis justkui Julie mõtteid taibates. Raveni sall oleks kenasti sümboolne. Ja ega need mikrominid ka kuigi pikemad polnud.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 02:14

"Ai jah...Kaotasime punktid. Siis muuda end mõneks slythiks ja mine miniga klassi," tuli Jule teisele jaburale ideele. Muutmine, jälle hakkasid mõtted Henry peale minema. Majakarikas oleks olnud tore võita, kuid slyth oli ilmselgelt ees.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 02:18

"OH! Sa oled geenius!" sõnas Imogen. Muidugi. Aga kelleks.. No pohhui, mingiks suvakaks. Peaasi, et ta enda nägu poleks ja vorm oleks õige. "Kuigi mõnes mõttes on kahju, kui ta ei tea, et see mina olen. Lisaks mu mainele nii mõndagi juurde," muigas Ivy. Aga noh, vahel oli targem enda mitte hullemaks muuta.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 02:22

"Mmm...Ma ei tea...Ei turgatagi kohe kedagi pähe," hakkas Jule mõtlema. Adrianna? Siis on Imogen mõne aja pärast kutu. "Või muudad end poisiks ja lähed mikrominiga." Siis oleks õpetaja nägu ilmselt hindamatu.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 02:24

"Aga siis on veel see jama, et mind ennast kui Imogeni ei ole siis tunnis ja siis saan mina jälle sõimu kaela," lausus Imogen mõtlikult. Tunnid olid siiski rangelt kohustuslikud ju. Julie pakkumise peale hakkas neidis taas naerma, kujutades väga elavalt seda pilti ette. "Kui Lucius selle peale ka ei reageeriks, siis ma hakkaks kahtlustama juba tõsiselt, et ta aju hoitakse purgis või midagi."
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 02:29

"Lood teisiku ja siis muudad ennast. Ainult, et su teisik võib mõnda lolli asja teha," ütles Jule ja hakkas jälle kaaluma võimalusi. Võlukepi välja tõmmanud ja endale tassi kakaod võlunud, küsis Ann :"Tahad ka tassikest?"
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 02:33

"No täpselt. Selles mõttes oleks kindlam endana minna, sest no teisikut kasutades vahet pole.. Nagunii lähevad siis punktid maha, kui tema mõne idiootsusega hakkama saab," arutles Imogen. Nüüd pani ta juba kindlat plaani paika, lõõpimisest oli asi kaugel. "Jah, ikka," vastas ta küsimuse peale naeratades. Raamat lebas ta süles endiselt niisama ja ootas oma aega. Oodaku edasi.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty15/8/2011, 02:45

Teise tassi auravat kakaod Imogeni käte vahele võlunud, pani neidis võlukepi ära ja lonksas kuuma jooki. "Kuule, sa kõlad nagu sa tahaksidki juba seda korda saata," mainis Jule. Täitsa jama, kui majal võetaks selle pärast punkte maha, neil oli niigi vähe.
Back to top Go down
Sponsored content





Täpselt keskel - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Täpselt keskel   Täpselt keskel - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Täpselt keskel
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: