EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Mending the shattered ties

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty17/8/2011, 23:48

Sebastian muigas, kui järgmise heebreakeelse raamatu võttis. "Noh... äkki ma valetan?" Seb lehitses raamatut ja toppis selle siis tagasi riiulisse. "Mida sa siis kuulnud oled meie kohta?"
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 00:25

Lucy vaatas poisile otsa muigega "No sel juhul jääb mulle arvamus, et sinu, kui reaalse vampiiri ütlused on õiged" Ta vaatas vampiiri käes olevat raamatut, mille pealkiri oli tema jaoks täiesti arusaamatu "Pealegi ei näe ma põhjust miks sa valetama peaksid.". Vampiiri küsimuse peale kehitas prefekt õlgu "Noh... räägitakse, et vampiirid saavad nahkhiirteks muutuda, nende tõrjumiseks piisab krutsifiksist, küüslaugust või pühast veest. On erinevaid arvamusi kuidas vampiire tappa saab. Näiteks vai südamesse või... pea maha ja suu küüslauku täis toppida ja muud sellist"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 00:32

"Eksole." Sebastian muigas. Nahkhiireks nad tõesti ei muundunud. "Aga miks ma peaksin vastama?" esitas ta järgmise küsimuse ja astus jälle edasi, et mingit reaalselt huvitavat raamatut leida.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 01:43

Lucy huuled kaardusid väikeses naeratuses kui ta poisi kannul kõndis "Sa saad ennast lõbustada minu teadmatuse kulul?" Ta tõesti ei teadnud, miks peaks inimene - ei... vampiir, surematu elusolend raiskama aega tema uudishimu rahuldamiseks. Mitte, et tal madal enesehinnang oleks või midagi. Lihtsalt kohtumine kellegagi, kes on reaalselt rohkem kui kaks tuhat aastat vana paneb asjad perspektiivi.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 01:47

"Tõesti palju rõõmu pakub." Seb kõlas nüüd pisut sarkastiliselt ja ta võttis uue heebreakeelse raamatu ning sellele eriti tähelepanu osutamata suundus ta nüüd raamatukoguhoidja leti juurde. Ta pidi ju need ära registreerima või midagi sarnast.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 02:03

Lucy pööritas Sebastiani kõrval silmi, kuigi poiss seda niikuinii ei näinud "No ütle mulle, mida sa tahaksid selle eest, et sa mu uudishimu rahuldaksid?!, nüüd olid nad juba osakondade juures, kus oli rohkem inimesi, nii, et v-sõna oli keelatud.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 02:06

Sebastian muigas jälle. Neid vaadati pisut imelikult, kuna Seb oli siiski slytherinlane ja Lucy dork, aga no mis seal ikka. Vampiir asetas raamatud letile. Raamatukoguhoidja põrnitses neid ning küsis siis, et kas ta sõnaraamatuid ei tahaks. Sebastian raputas lõbustatult pead ning suunas siis pilgu Lucyle. "Miks ma peaksin seda tegema? Mis kasu sa sellest saad? Oma väikesele rühmitusele infot?"
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 02:29

Lucy muigas samuti raamatukoguhoidja küsimuse peale, üritades mitte naerma hakata. Nüüd kui ta teadis, miks poisil mitte mingeid sõnaraamatuid vaja ei lähe. Poisi küsimuse peale vaatas tüdruk hoiatavalt vampiirile otsa "Ma ei tea millest sa räägid." ja järgnes siis poisile raamatukogust välja, kohe kui nad kuuldekaugusest välja olid jõudnud sisistas ta "Paljud junior surmasööjate liikmed minust teavad?"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 02:32

Sebastian naeratas rõõmsameelselt. "Ma ei ole selle naeruväärse grupeeringu liige," ütles Seb raamatuid kotti toppides. Ta kandis seda kotti peaaegu igal pool kaasas.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 02:59

Oli väga veider näha Sebastianit Lucy läheduses rõõmsameelselt naeratamas. Lucy hingas rahustavalt sisse. Ta ei tahtnud keset koridori mingit skandaali korraldama hakata. "Lihtsalt et sa teaksid. Ma ei kavatsenud sinult saadud teadmisi enda väikese rühmituse huvides ära kaotada. Üldiselt pole vampiirid seal väga teemakohased." ütles ta siis veidi pahuralt. See ei olnud üldse hea, et JS liikmed teadsid, et tema KA juht oli. Nagu poleks tal juba piisavalt muresid kaelas.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 03:02

"Ja lihtsalt, et sa teaksid, ma endiselt ei ole nende wannabe surmasööjatega ja on üpriski ebatõenäoline, et nad sinu rühmast rohkem teavad, kui sina nende omast." Sebastian muigas pisut. "Ja siis ma räägin sulle kõik enda pikaealisuse saladused ning tapmisvõimalused ja sa tood kohe vampiirid päevakavva. Siis otsid kusagilt libahundi ja õpetad neile ka libahuntide kohta."
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 03:13

Lucy pööritas silmi "Kas ma olen sind kunagi diskrimineerinud või kuidagi solvanud selletõttu, kes sa oled? Ma ütleks, et ma olen väga hästi sinu - või õigemini teie väikest saladust hoidnud, eksole." Lucyl hakkas juba üle viskama, et kõik tema motiive pidevalt kahtlustasid. Merlini pärast, maailmas on veel normaalseid inimesi olemas! "Ja kas ma olen sult küsinud, kuidas sind tappa? Ma ei arva nii. Ma vastasin lihtsalt sinu küsimusele. Ma ei kavatsegi kellegi rassi tema vastu ära kasutada. Pole kunagi kavatsenud ja ei hakka ka kunagi kasutama." sosistas ta pahaselt. Tõesti, mööduvad õpilased vaatasid neid kahte üsna veidrate pilkudega juba...
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 03:17

Sebastian ainult muigas. "Ja-jah, sa oled saladust hoidnud. Mida iganes. Ma suudaks end kaitsta, isegi, kui sa tervele koolile välja räägiksid, kes siin kes on. Ja sa tead kõigest kahte. Või pigem kolme. Võib-olla nelja. Aga ikkagi. Me suudaksime end kaitsta." Kuid see ei tähendanud, et ta midagi rääkima peaks. "Ja me ei muundu nahkhiirteks."


Last edited by Sebastian Riddle on 18/8/2011, 21:36; edited 1 time in total
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 03:39

Lucy vaatas Sebastianile otsa "Ma rääkisin tegelikult sinust ja Kalinist." neli vampiiri.... NELI vampiiri... "Ja ma arvasin, et isegi kui ma sulle ei meeldi, sul oleks vähemalt kübetki austust minu vastu. Selgelt ma arvasin valesti. Mõnda asja ei õpeta isegi kahe tuhande aasta pikkune elukogemus nähtavasti." sisistas Lucy jahedalt ja vaatas siis pahase pilguga mingeid teise klassi ravenclawlasi, kes neid vahtima jäänud olid ning nood sibasid kohe minema.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 21:37

Sebastiani huulile ilmus pilklik muie. "Vaata, praegu ma arvan, et me oleme hoopis vastupidises olukorras. Sinul peaks minu vastu austust olema, arvestades meie vanusevahet." Miks peaks Sebastian hädist inimest austama? Tema küll ühtegi põhjust ei leidnud.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 21:54

Lucy pööras pilgu ravenclaw'laste selgadelt tagasi Sebastianile "Kas ma olen sind siis kuidagi solvanud?" küsis tüdruk. Tõsi, ta polnud just kõige viisakamalt käitunud, aga kindlasti viisakamalt kui Sebastian! "Enda teada austan ma sind vägagi ja niipalju kui mina mäletan, ei ole ma sinusse eelarvamustega suhtunud, mida sinu kohta öelda ei saa" ütles tüdruk siis veidi jahedamalt, aga mitte külmalt. Talle ei meeldinud see pilkav muie vampiiri huultel.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 21:56

"Ma arvan, et mul on põhjust ka sinuga niimoodi käituda," ütles Sebastian vaikselt, kui taskust zippo kätte saanud oli ja seda nüüd hajameelselt klõpsutas. Ta ei suitsetanud, aga tal oli see ikkagi olemas.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 22:01

Lucy kergitas kulmu "Jah? No äkki jagad minuga ka neid põhjuseid?" Luce ei saanud aru, miks vampiir temasse selliste eelarvamustega suhtus. Nagu mida? Ausalt. Tüdruk oli Kalini eest hoolitsenud ja Imogeni tema kallalt ära ajanud. Ta oli pidanud lubadusi, mis ta Kalinile andnud oli ja tal polnud kordagi tulnud mõtet neid teadmisi, mis ta kogunud oli kellegi vastu ära kasutada.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 22:02

"Sa solvasid mind lendluudpalliväljakul, ei mäleta?" Sebastian muigas endiselt. Tegelikult ta ei olnud solvunud, aga Lucy võis ju seda arvata. Ning tegelikult oli nende nahavärv vampiiridele pisut õrn teema.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 22:09

Lucy vaatas Sebastianile üllatunult otsa "Solvasin sind? Äkki sa ei mäleta, aga ma ütlesin, et kui sa rohkem aega päikese käes veedaksid, siis poleks sa nii kahvatu. Kuidas saab see solvang olla? Pealegi siis ma ju veel ei teadnud põhjuseid." Lucy raputas kergelt pead. Täiesti uskumatu. Seejärel lisas ta "Ja ma vabandasin."
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 22:11

"Paljud inimesed võtavad nahavärvi kohta käivaid sõnu solvanguna," ütles vampiir kergelt õlgu kehitades. "Mõtle, lähed mõne mustanahalise juurde ja ütled talle, et ou, kui sa vähem väljas oleksid, poleks sa enam nii tume. See oleks solvav."
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 22:21

Lucy muigas "Ainult et sina ei näe välja lihtsalt väga heledanahaline. Sa näed välja pigem nagu.... haiglaselt kahvatu?" pakkus ta välja "Aga nagu ma juba ütlesin. Ma olen juba tunnistanud, et see võis solvav olla ning ma vabandasin. Sina aga oled solvanud mind... eeldades, et ma olen kaebupunn, rassist ja üldse õel inimene. Mulle tundub, et mul on palju rohkem õigust solvunud olla."
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 22:26

"Oh anna andeks." Sebastiani hääl oli sarkastiline. "Ma polegi kunagi tahtnud sinuga parim sõber olla."
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 22:30

Luce kergitas kõrgilt kulmu "Kas ma olen kuidagi välja näitanud, et mul on parimat sõpra vaja? Juhuslikult mul juba on üks. Ma tahaksin, et me lihtsalt normaalselt läbi saaksime ilma kõige selle üleliigse sarkasmita." Nad võisid tõesti veider vaatepilt olla. Seisid lihtsalt keset koridori - gryffindor ja slytherin, ning selgelt polnud nende vestlus kõige sõbralikum ning ometi polnud võlukeppe väljas?
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty18/8/2011, 23:21

Sebastian kergitas pisut kulmu. "Sinul ja parim sõber? Oh seda inimest tahaks tõesti näha." Tõesti tahaks. Viimase lause peale ei öelnud Seb midagi, ega väljendanud üldse mingit emotsiooni.
Back to top Go down
Sponsored content





Mending the shattered ties - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Mending the shattered ties
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: