EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Mending the shattered ties

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 00:39

Lucy vidutas silmi Sebastiani kommentaari peale "Tead, kui sa nii lapsikult käituda kavatsed siis..." ta jättis lause pooleli, kui taaskord keegi nendest mööda kõndis. Seekord oli tegemist viiendikust gryffindorlasega, Lucy pööritas tolle kahtlustava pilgu peale silmi "Tegele omaenda asjadega, eksole?" ütles ta poisile ning jätkas siis, kui too kuuldekaugusest väljas oli "Nagu ma juba ütlesin. Kui sa kavatsed niimoodi õelaid ja täiesti ebatõeseid sarkastilisi märkusi loopida, siis ma ei kavatsegi sind austada. Nii, et kas sa palun suudad natukenegi täiskasvanulikumalt käituda?"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 00:46

"Sa küsid seda isikult, kes on vanem kui täiskasvanu. Muidugi ma suudan täiskasvanulikult käituda," muigas Sebastian pisukese lõbususega. "Kes su parim sõber siis on, kui see saladus pole?"
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 00:56

Lucy muigas Sebastiani küsimuse peale "Sa tead, et ma juhatan salajast organisatsiooni ja sa ei ole märganud, kellega ma pidevalt ringi hängin?" See oli tõesti veidi veider.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 00:59

Sebastian muigas kergelt. "See sinu grupikene ei ole üldse nii salajane. Vähemalt mitte minu jaoks. Aga ma ei suuda ka kõiki üksikisikuid jälgida ja nende elulugusid teada."
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 01:09

Lucy kergitas kulmu. Loomulikult teadis ta, et inimesed KA'st teavad. Ja nagu näha siis ka mõned... mitteinimesed, aga ta oli eeldanud, et ikka väga vähesed mitteliikmed teadsid, et tema seda niiöelda juhatas. "Daniel." ütles Luce siis õlgu kehitades. See polnud ju kindlasti mitte mingine saladus. "Murray" lisas ta, igaks juhuks, kui vampiir aru ei saanud.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 01:10

Daniel Murray. Astronoomiaõpetaja poeg. "Õpetaja poeg. Soovid temaga sõbrustades paremaid hindeid saada?" küsis Seb pisukese lõbususega. Ega ta ei üllatuks.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 01:15

Selle märkuse peale Lucy vihastas. Kuidas ta julges! "Ma ei kavatsegi nii lollile küsimusele vastust anda" Ta kissitas vihast vampiiri poole silmi ning sisistas "Tead, mul on tunne, et me ikka ei saa läbi saada. Sul on selgelt veel paartuhat aastat vaja suureks kasvada"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 01:20

"Sul on siis ikka päris kaua aega vaja, et lõpuks ometi suureks kasvada," muigas Sebastian. Jah, ta oli ikka kuradima vana, ning kavatses veel kaua-kaua elada.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 01:33

Sebastiani muiged suutsid Lucyt veelgi enam ärritada. "Minu puhul oleks taktitundetus andestatav, erinevalt sinust olen mina päriselt kuusteist, sinu puhul on see lihtsalt kõige puhtam rumalus." Mis mõttes nagu? Selleks, et paremaid hindeid saada... Ta veel näitab Sebastianile paremaid hindeid...
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 01:36

"Võib-olla ma lihtsalt leian, et nii noore inimesega lihtsalt ei saa normaalselt suhelda?" Seb tundis kiusatust mingis vanas keeles rääkima hakata. Tõsiselt tundis.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 02:29

"Selle peale küsiksin mina, mida sa siis üldse Sigatüükas teed, kui sa arvad, et noorte inimestega ei saa normaalselt suhelda. Veelgi enam, mida sa Kaliniga teed" ütles Lucy ikka veel jahedalt.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 02:31

Sebastiani pilk muutus järsult väga külmaks. "Ma ei kavatse sinuga Kalinist rääkida," ütles ta jahedalt, ning surus huuled kokku. Ta armastas Kalinit, ning muud ta ei vajanud. Talle ei olnud oluline, et kutt polnud iidvana, nagu tema.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 03:12

Lucy hammustas huulde. Nüüd oli ta vist veidike üle piiri läinud - õigemini küll üle piiri hüpanud ja siis ringi karanud ja karjunud, et ta on võõral territooriumil. Ta vaatas Sebastianit, viha juba enam-vähem lahtunud "Sa armastad teda." ütles ta vaikselt. Ta isegi ei teadnud, miks ta seda valjult ütles, aga ta mäletas midagi Tarvilikust toast, kui ta seal Kaliniga oli olnud. Talle oli tundunud, nagu oleks Kalin Sebastiani armastuses kahelnud. Praegu nägi Luce, et Kalin oli täiesti tarbetult muretsenud. Vampiir polnud terve vestluse jooksul mingit suuremat emotsiooni näidanud ja tal tarvitses vaid Kalini nime mainida ja Sebastiani kogu olek muutus.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 22:25

Sebastian vaatas Lucyle otsa, silmis seletamatu pilk. "Jah." Vampiir suunas pilgu jälle eemale ning hõõrus vaba käega laupa. Ta oli nüüd täiesti segaduses. "Ja sinu arvates on see vale." Kuna Kalin oli nii noor.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 22:33

Lucy pööritas silmi "Kas sa juba lõpetaksid minu kohta asjade eeldamise?" ütles ta muigega. Olgugi, et ta oli ikka veel veidi ärritunud, oli see, et peaaegu kõik poisi eeldused tema kohta valed olid juba naeruväärne. "Ma pole öelnud, et ma arvan, et see vale on. Sina armastad teda, tema armastab sind ja tundub, et ta teab, mida ta teeb." Tüdruk kehitas õlgu "Pealegi pole see minu asi, mis teie vahel toimub... vähemalt nii kaua, kuni Kalin mingis otseses ohus ei ole."
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 22:46

Sebastian vidutas silmi. "Sa küsisid, mida ma Kaliniga teen, sest ta on nii noor. Jah, ta on noor, aga ma ei saa sinna midagi teha, või mis?" Seb surus huuled tugevalt kokku. "Kui sa vihjad sellele, et ta on minuga koos olles ohus, siis arvad sa valesti. Kõik teised soovivad teda tappa millegi pärast."
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 22:54

Merlin, kahe tuhande aastase vampiiri kohta olid tal ikka väga pikad juhtmed... "Ma küsisin seda esiteks ärritunult ja teiseks, kuna sina ütlesid, et noortega ei saa normaalselt suhelda. Mis, oli selge vale, kuna Kalin on umbes sama vana, eksole." Tegelikult ei teadnud Lucy üldse, kuna Kalini sünnipäev oli, aga ta teadis, et koolivanem käib seitsmendas klassis. "Ja ma ei vihja mitte millelegi. Ma ütlesin ainult, et nii kaua kuni Kalin elus ja terve on, pole minu asi, mis teie vahel toimub. Aga selgelt pole ta sinuga ju ohus. Merlin, kas kõik vampiirid on nii umbusklikud? Nagu tegelt ka. Ma ju nägin, kuidas sa tema pärast muretsesid. Mul ei pruugi just kõige teravam silmanägemine olla, aga ma päris pime ka ei ole." Lucy vaatas ringi, kui taipas, et oli just v-sõna valjult, või noh, valjemalt kui sosin öelnud, kuid õnneks polnud kedagi pealt kuulmas.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty19/8/2011, 22:58

Sebastian vaatas samuti selle peale ringi, kui tüdruk 'vampiir' valjult ütles, kuid jah, kedagi polnud kuulmas. "Kalin ei käi ringi ja ei solva igat ettejuhtuvat inimest," vastas ta pisut pahaselt. Ja nende kahe vahe oli see, et Seb armastas Kalinit, mitte Lucyt. "Jah, goddamnit, ma muretsen tema pärast. See on ilmselge, või mis?!" Ärritunud toonist hoolimata polnud Sebastiani hääl valjem, kui varem.
Back to top Go down
Sponsored content





Mending the shattered ties - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mending the shattered ties   Mending the shattered ties - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Mending the shattered ties
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: