EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 1. september

Go down 
+8
Ryan White
Ninette Dubois
Destiny Payton Murray
Daniel O. Murray
Laurel Meraz
Joseph Grame
Flynn Meraz
Lucius Syracuse
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:08

Jeah, väike poiss... homme võib ta mugumaailmas isegi alkoholi osta, yay. "Kellele missugused tüdrukud meeldivad, eksole..." ütles Joseph selle peale, pilk endiselt kassile suunatud. Tema Ninette'i jumalannaks küll ei pea... pigem lihtsalt hoor või midagi sarnast.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:16

"Payton.. Kõss," muigas Daniel, viies mõnevõrra üllatunud pilgu Joseph'ile. "Sa tahad öelda, et Ninette pole sinu maitse?" küsis kutt, kulmud kaks korda kõrgemal kui peaksid. No mis mõttes.. tsikk oli smokin' hot ju.
Back to top Go down
Ninette Dubois
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Ninette Dubois


Posts : 332
Reputatsioon : 5
Location : Slytherini vangikoopad

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:17

OT: Jah, Joe, sest sa oled ju jobu! Very Happy

Ninette silmitses hetke veel Flynni ja viis siis oma pilgu sõbrannale. "No ma tegelikult pidasin rohkem silmas nagu..." ta liibus sõbrannale lähemale ja libistas sõrmedega õrritavalt mööda ta kaela: "et me sinuga teeks midagi meeldejäävat," lisas ta siis meela aktsendiga olles oma huultega vaid mõne sentimeetri kaugusel Meraz'i kõrvast. "Ja see perverdike võib koos oma olengida dorke trampima minna," lisas neid sosinal, endiselt sõbrannale ohtlikult lähedal. Seejärel ta naeris lõbustatult, ning tõmbus eemale. "Te britid olete nii õrritatavad," mainis ta. "Lähme otsime mingeid teisi britte, keda kiusata," pakkus ta hoopiski välja, visates oma juuksed üle õla. "Või on teil mõni mu idee? Muide, Flynn, sul on telk püsti," muigas neid vihjates loomulikult ei millelegi muule kui kuti riistale.
Back to top Go down
Ryan White
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Ryan White


Posts : 239
Reputatsioon : 10

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:19

Ryan seisis raudteejaama ees ning lehvitas hallile Hondale, mis just vaikset sõitu oli alustanud. Kaks kurba plikatirtsu olid ninad vastu aknaklaasi surunud ning vehkisid meeleheitlikult kätega, et venna tähelepanu endale saada. Noormees naeratas kergelt, sõiduk pööras ümber nurga ning õeraasud kadusid ta vaateväljast. Poiss pööras ringi ning haaras punnis kohvri ühte ning puuri solvunud Kassiga teise kätte. "Ma rongis lasen su lahti, ma luban," sosistas Ryan perrooni 9 ja kolmveerand poole astudes. Poisi samm oli tõtakas ning peagi jõudiski ta kaitsebarjääri juurde. Läbi seina astudes lõi noorukile ninna tuttav lõhn, õhk oli paks võlurite lobast. Ryl oli veidi kahju, et vanemad teda saatmas polnud. Nukker oli üksi sarlakpunase rongi kõrval kõndida. Noormees kõndis tahapoole, vaiksemasse otsa, kus sagimine nii suur polnud. Oma üllatuseks leidis ta Ekspressi peale ronides ka tühja vaguni. Poiss sulges enda järel ukse ning uuesti kontrollinud, et see kindlalt kinni on, tegi puuriukse lahti. Vihane kõuts hüppas otsekohe välja, ning maandus graatsiliselt nahast istmele. Kass oli süsimust, ta karvad olid siidised nagu pärslasel, kuid tal puudus sellele tõule iseloomulik lömmis nina. Ryan turtsatas kassi reaktsiooni peale ning tõstis oma kohvri pagasiriiulile. Ta võttis istet turris lemmiku kõrvale ning sirutas käe, et teda paitada. Kass tegi sisisevat häält, tõusis püsti ning jalutas mööda istet omanikust nii kaugele kui võimalik.
Back to top Go down
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:20

OT: Ma sind ka. Very Happy

Joseph noogutas ja tõstis jälle pilgu Danielile. "Jah, täpselt seda ma öelda tahan," muigas ta õrnalt ning pööras silmad jälle kassile. "Aga igaühele oma." Temale korralikumad neiud, teised võivad nende ringitõmbavate hooradega jamada.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:25

"Dude.. Kas sa oled gei?" küsis Daniel täie tõsidusega. "Sest.. Sellest poleks midagi, ausalt. Seni kuni sa mulle külge ei löö. Ega minu silme all mingeid nilbuseid oma kutiga ei harrasta. Aga ausalt.. It's okay to be gay!" seletas kutt omamoodi lohutaval ilmel.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:27

"Ega Danny polegi kõige eeskujulikum noormees. Nojah, kui vennakese süda prantslanna poolt jalge alla trambitakse, siis ma lähen appi kilde kokku korjama," vastas neiu natuke kurvalt. Tüdrukul oli seljas vastupidiselt venna silmarõõmule üsnagi katvad riided. Kitsad mustad teksad ja üks kuningsinine pusa. Kui tüdruk kuulis D kommentaari, sai Pay enda lõbususe tagasi :"Joseph küll nüüd gei ei ole...Ma ei usu seda millegipärast."
Back to top Go down
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:30

Eeh... teda kõigest huvitasid mehed, aga ei midagi enamat. "Kahju on, kui selle pärast, et mingi suvaline hoor ei meeldi, kohe geiks tembeldadakse," arvas Joseph selle peale siiski. "Ohutum on armuda korralikku tüdrukusse, kui mingisse suvalisse, kes muud moodi kena olla ei saa, kui suurema koguse meigi ja ülipaljastavate riietega. Mulle tõesti ei meeldi selline asi, ja ma arvan, et see pole põhjus inimese geiks tembeldamiseks..."
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:33

Õel piiga, õel oli see prantslanna. Jumalast õiges majas. Mida muud saigi Flynn teha, kui talle tasuta lõbustusi pakuti - sättis end paremini istuma, et mitte midagi vahele ei jääks selles shows siin. Sõit oli juba piisavalt meeldejääv, kuigi... eih, ta ei ütleks ära enamast. Kerge pettumuselaine ühas üle noormehe, kui Ninette siiski eemale tõmbus ja nende, brittide, kohta märkuse tegi. Aw. Shame. "Sa kujutad endale asju ette, Nina," mainis ta telgirepliigi kohta. "Liiga palju telekat?" Nüüd on vist see parim koht oma enne tekkinud geniaalse ideega lagedale tulemiseks... "Mulle hakkas kunagi huvi pakkuma, kuidas lukukaetused selle rongi kupeeuste peal töötavad... näiteks siis, kui nendes kupeedes on kari dorke," mainis ta nii muuseas.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:34

"Oojaa, sest minu parimad huvid on sulle alati südameasjaks olnud, õeke," turtsatas Daniel, viies siis üllatunud pilgu Joseph'ile. Backfire, auch. "Ououou, düüd.. Esiteks tegin ma nalja. Sorry, kui hella kohta riivasin või miskit. Ja teiseks.. Olgu Ninette milline tahes, naist hooraks sõimata on väga lugupidamatu," lausus Daniel kindlalt. Vapper Daniel to the rescue, eks ole.
Back to top Go down
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:36

Joseph kehitas õlgu. "See on kõigest minu arvamus. Ja minu poolt teistsugust arvamust, et ta korralik tüdruk on, kohe kindlasti sellise välimusega ei saa." Ja, võib-olla ta oli natukene veider selle koha pealt, aga talle ei meeldinud, kui tüdrukud sedasi riides käisid. It was more like disgusting.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:40

"No siis ütle, et ta riietub väljakutsuvalt ja sulle ei meeldi see, aga ta pole hoor kohe sellepärast," sõnas Daniel, kulm kortsus ja näol üldse üsna pahane ilme. Viimaks suunas ta pilgu mööda kupeed ringi käima ja oh what luck.. Perdita oli kadunud. "Ma lähen otsin selle lolli kassi üles," lausus kutt tõustes, väljudes nende kupeest. Rohkem nagu vabandus eemale saamiseks ja maha jahtumiseks. Selline Daniel kord oli. Ärritus kergelt ja rahunes umbes sama kergelt.
Back to top Go down
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:41

Keegi on ikka väga kaitsev... in love, maybe? Joseph ainult kehitas jälle selle peale õlgu ja jätkas enda kassi jälgimist ja tema paitamist. Vähemalt tema ei jooksnud päris niimoodi ära. Ta käis küll oma retkedel, aga Joseph ei pidanud teda kunagi paaniliselt otsima.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 04:44

Destiny toestas enda pea vastu kupeeseina. Poisid, poisid, poisid. Hea veel, et kaklema ei läinud. Mis tõesti Danny'le sisse oli läinud? Nii kähku armus ära? Pay lootis, et tulevikus ei ole Ninette temaga ühes suguvõsas.
Back to top Go down
Lyanna Seaworth
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Lyanna Seaworth


Posts : 194
Reputatsioon : 3

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 05:09

Lyanna astus vanemate seltsis perroonile ja naeratas. See oli juba kuues aasta ja ta ema polnud läbi seina astumisega ikka harjunud ning näis kergelt ärritunud välja. Neidisel oli käe otsas väikene kassipuur Bran'iga samas kui ta isa ta kohvrit vedas. Ühe rongi ukse lähistel seisatasid nad ning Sansa kallistas kergelt vanemaid. Ta veel hakkab neid igatsema. Üksiklapsena oli ta harjunud palju vanemate tähelepanu saama ja isegi viimased viis aastat Sigatüükas polnud seda muutnud. Ta jättis kiirelt vanematega hüvasti, võttis oma kohvri ja Bran'i ning astus siis, veel kergelt lehvitades, rongi. Enamus ettejuhtuvaid kupeesid olid juba hõivatud ning kedagi tuttavat neis ka ei olnud. Lõpuks aga avastas Ly ühest oma majakaaslase kes oli juhuslikult ka ta klassivend ja astus sisse. "Tohib?" küsis neiu kergelt naeratades Ryan'ilt. Ta ei olnud noormehega küll kuigi palju suhelnud, ent lootis, et tal midagi selle vastu pole, kui Sansa temaga liitub.
Back to top Go down
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz


Posts : 444
Reputatsioon : 11

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 05:17

Hahah.. you're so funny, bruh," kõlas taaskord Laureli sarkastiline naer üle slytherinlaste kupee, kui vennas järjekordse obaduse sai.. ja siis veel ühe - lihtsalt niisama. "Ah, Nettie," liikus tüdruku pilk sõbrannale, kes järjekordselt oma mängudega algust oli teinud, libistades sõrmed õrnalt tolle blondidesse juustesse ning keerates ühe juukseloki ümber oma sõrme. "You're hot and all.. aga ma kardan, et meil t õ e s t i ei tuleks midagi välja.." lausus ta armsa naeratusega, silmi aeglaselt üle Ninette näo libistades. "Draco nimelt on plaaniks võtnud kõik mu kavalerid oma jubeda näoga ära hirmutada.." pöördus Laurel sõrmi Ninette' juustest eemaldades venna poole, teda kas-tuleb-tuttav-ette ilmega silmitsedes. "If you think you can handle it.. we'll talk.." lõpetas ta suunurki kergitades sõbranna poole kiigates. Yeeeaaah, right. Ja siis tuli üle tema kõrval istuva slytherinlase huuli märkus, mida ükski normaalse mõistuse juures olev õde oma venna kohta väga kuulda ei soovi. "Uh oh.. too much information.." teatas ta enne kui Flynn selle olukorra "ära klaaris" ja oma ideid pilduma hakkas. Lihtsalt lõbu pärast kutile veel korra virutanud, avas Laurel suu: "Eks hakkame siis minema." Oma väikesest valgest kotist - mis oli kusjuures ainuke kott, mida ta ise tassis, kohvrite ja kõige muu eest oli Flynn hoolitsenud - võlukepi välja otsinud, viipas tüdruk ukse poole. Muidugi oli ta up for it. Tegu oli siiski punastega, kellele sai käru keerata.


Last edited by Laurel Meraz on 9/1/2012, 05:21; edited 3 times in total
Back to top Go down
Ryan White
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Ryan White


Posts : 239
Reputatsioon : 10

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 05:18

Ryan üllatus, kui kupeeuks lahti tõmmati. Ta tundis sisenejas ära oma klassikaaslase ning naeratas malbelt. "Loomulikult!" ütles ta rõõmsalt. "Mu kassile meeldib laiutada, ma loodan, et sa ära mahud," lisas ta, suunurgad kergelt tukslemas. Poiss silus oma kortsunud pluusiesist ning seadis end istmelt mugavamalt sisse. Ta oli juba hetkeks peljanud, et jääb vaid oma lemmikuga rongisõitu jagama. "Kuidas siis vaheaeg möödus?" otsustas poiss jutujärge alustada.
Back to top Go down
Lyanna Seaworth
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Lyanna Seaworth


Posts : 194
Reputatsioon : 3

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 05:47

Lyanna naeratas juba rohkem ja sättis end, kui oli kohvri ära pannud ja puuri istmele tõstnud, noormehe vasta istuma. „Mis soost ja kui sõbralik su lemmik on?“ küsis Sansa veidi murelikult, kuid siiski naeratades noormehelt, kaaludes, kas ta võib oma pisikese puurist välja võtta või mitte. Kes teab, kuidas Ryani kass tema isasesse kassipoega suhtuks. Lyanna oli õnnelik, et ei pidanud üksi sõitma ja vastas oma tavapärase aktiivsusega rõõmsalt:“Oh vaheaeg möödus kiirelt ja tegusalt, nagu ikka. Ja sul?“ Ly ei osanud tegelikult esialgu midagi rääkida väga, ent lootis, et ehk saavad nad poisiga rohkem jutule, sest uued sõbrad kuluvad alati ära.
Back to top Go down
Ryan White
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Ryan White


Posts : 239
Reputatsioon : 10

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 05:54

"Kass on isane ja enamasti täitsa taltsas," vastas Ryan. "Ma ei oska öelda, kuidas ta hetkel käituda võib. Talle ei meeldi puuris olek absoluutselt." Lyanna kassipoega märgates sai Ryan tema küsimusest aru. "Oma kiisu võid küll välja lasta, teiste kassidega on ta alati headus ise," lisas ta kohmetult. Kui taipamatu annab olla. Poiss meenutas oma vaheaega. "Üsna hästi, aga mulle meeldib koolis rohkem." Kodus oleks päris hea, kui õed päev läbi lärmi ei tekitaks. See fakt ilmselt kupeekaaslast ei huvitanud ning seega jättis nooruk oma eluloo enda teada.
Back to top Go down
Lyanna Seaworth
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Lyanna Seaworth


Posts : 194
Reputatsioon : 3

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 06:12

Noormehe vastust kuuldes avas Sansa rõõmsalt puuriukse ja tõstis Brani endale sülle. Hall kassipoeg oli esialgu veidi ehmunud ja jäi mõneks ajaks vaikselt sinna istuma. „Miks siis koolis rohkem meeldib?“ küsis Ly uudishimulikult. Lyannale endale meeldis küll rohkem kodus, aga eks ta oli see totaalne vanemate laps ka. Loomulikult ei saanud öelda, et talle seepärast koolis üldse ei meeldinud. Erinevalt tavalisest oli neidis täna väga suhtlemisaldis ja jutukas. Noormehe vastust oodates jäi ta mõtlema, miks ta varem Ryaniga suhelnud polnud. Kui aga kiisu lõpuks ta sülest hüppas ning kupees ringi luusima hakkas silus neidis oma kleiti ja otsustas siis palavuse tõttu õhukese kampsuni, mis tal seljas oli olnud, ära võtta.
Back to top Go down
Matthew Murray
gryffindorlane // 15. aastane // 5. klass // prefekt
Matthew Murray


Posts : 29
Reputatsioon : 0

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 06:28

Matt oli jooksun prakitiliselt rongile, kui oma vanematega järjekordselt hüvasti jättis. Seljakott seljas, ning muud asjad juba ammu rongil lõõtsutas nooruk veel päris pikalt enne, kui ringi asus liikuma, ning omale istekohta otsima. Mööda koridori liikudes ta siiski ustest sisse ei vaadanud, polnud viisakas eksole, ning oligi parem, sest kui mõne ussi kupee oleks nii avastanud oleks nad jälle tema kallal võtma hakanud. Let it be. Nooruk silus vaid oma perfektset vormi, ning sättis end siis lihtsalt vahekäiku istuma, nii et ülejäänud temast lihtsalt mööda saaksid. Taskurätiku taskust õngitusenud nuuskas kutt, ning taipas alles siis, kui oli kupeest mille vasta ta end toetanud oli hääli kuulnud et ta on otse ussipesa juurde sattunud. Oh sh*t, nooruk lükkas end püsti, ning hakkas vaikselt ära hiilima - endal otsaesine higist juba leemendamas.
Back to top Go down
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington


Posts : 810
Reputatsioon : 22

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 06:44

Lance oli nagu kõik teisedki platvormile tulnud ja nüüd rongipeal. Ta õde oli kuskil oma seltskonnaga, so kutt tuias niisama üksi ringi ja otsis omale tegevust. Siiani istusid kõik oma kupeedes ja ilmselt pajatasid oma suvest. Lancelot lükkas käed teksade taskutesse. Ei olnud tema viitsinud end veel vormi ajada. Aega oli selle kiire asjaga. Peagi märkas ta ees tuttavat nägu. Well, well. Matthew Murray. Neist see kõige pisem. "Mis sa siin teed, miks sa kuskil kupees ei istu?" küsis Lance lõbusalt muiates, kui kuti ette seisis.
Back to top Go down
Ninette Dubois
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Ninette Dubois


Posts : 332
Reputatsioon : 5
Location : Slytherini vangikoopad

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 06:51

Ninette tegi veidi armsalt mossis nägu, kui Laurel talle ära ütles. Kui kurb. Ei no tegelikult oleks tema igakell nõus Meraziga mingit asja ajama hakkama, aga ta teadis, et sõbrannale endale on see vastukarva. Neidis ajas end püsti ja sikutas veidi oma seelikut alla poole, tõmmates siis nahkjaki taas peale. Litsakas ju ka välja näha ei tahtnud. Muidugi oli ta selle ideega päri ja sellest andis mõista ka tema salakaval muie huulil. Neidis astus kohe Laureli järel ukse juurde. Seda. et kaks dorki neil juba ukse taga passivad neidis loomulikult ei teadnud.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 07:06

"Mina sind ka, Siscalypse," ei jäänud vanem Meraz vastust õlgu, kui õde nagu pasapomme oma okkalisi viisakusi tema pihta loopis. Kontrollinud, et võlukepp ikka kenasti kaasas on, ajas ka Flynn end lõpuks jalule, justkui tunduks see mõte siiski liiga palju liigutamist nõudev, et ta eelistaks pigem kupeesse laisklema jääda. Kui välja pakkus, võtab vastutuse ja lööb tulihingeliselt kaasa. Ei saa endast ju mingi wussi muljet jätta, Ninette'i ees... Hah. Kupeeukseni olid naised jõudnud, kuid ta mahutas end mitte nii väga sujuvalt nende ja ukse vahele, et see lahti tõmmata - naised ees -, aga peatus, sõrmed endiselt ukses olevas süvendis, kui märkas sealsamas kahte kahtlaselt punase olemisega persooni. Kaua polnud vaja mõelda - üks oli see kuramuse Worthington, kes talle juba oma olemusega närvidele käia suutis, ja teine tahtis natuke mõtlemist... Murray. Murray, kurat. "Mis piknikku te siin peate, kutsud?" uuris ta kupeest välja astudes (viisakus oli selleks korraks unustatud, klobigu Laurel teda hiljem selle eest nii, kuis süda lustib).
Back to top Go down
Matthew Murray
gryffindorlane // 15. aastane // 5. klass // prefekt
Matthew Murray


Posts : 29
Reputatsioon : 0

1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty9/1/2012, 07:17

Kutt pidi vaikselt ringi hiilides end lolliks ehmatama, kui Lance teda kõnetas. ''Eh, emnh...'' Kogeles kutt näost koheselt punaseks värvudes. Kuidas ta seda nüüd ütlebki eksole. Käega vaid kupee suunas viibanud jooksis ta praktiliselt Lance suure seljataha varju, ning jäi siis hinge kinni hoides tema kehaga end peitma. ''Nad on seal uksetaga ja kohe läheb lahti. Aita mind palun,'' sosistas ta vaikselt hüplema hakates kutile, ning piilus siis uuesti kupee ukse suunas. Palun ärge tulge välja. Matt surus silmad suurest hirmust kinni. Ja sealt tuligi, Matt surus oma hambad risti, ning vaatas abipaluvalt Lance'ile otsa.
Back to top Go down
Sponsored content





1. september - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
1. september
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 1.september
» Saabumine, 1. september

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Platvorm 9¾-
Jump to: