EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Ei, miks? [so 18+]

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ei, miks? [so 18+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ei, miks? [so 18+]   Ei, miks? [so 18+] - Page 3 Empty25/8/2011, 07:46

Lucy vaatas vankumatult Danielile silma "Sellepärast tulengi". Luce kattis poisi käe enda õlal enda käega "Mind on see aasta juba peaaegu vägistatud, peaaegu mõrvatud, ming on piinatud ja ma olen juba kaasosaline mõrvas." tüdruk raputas pead "Ma ei saa lasta sul veel ühte mõrva sooritada. Pealegi on hullemaid asju kui surm. Palju. hullemaid." ütles neidis viimast osa rõhutades.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Ei, miks? [so 18+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ei, miks? [so 18+]   Ei, miks? [so 18+] - Page 3 Empty25/8/2011, 07:56

"Ma ei pruugi olla võimeline end tagasi hoidma," lausus Dan kergelt pead raputades. Ta tõmbas Lucy endale lähemale ja suudles teda. Nagu Bonnie ja Clyde ausõna. "Okei, tule siis," pomises kutt viimaks, alla andes.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ei, miks? [so 18+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ei, miks? [so 18+]   Ei, miks? [so 18+] - Page 3 Empty25/8/2011, 08:00

Lucy ei lausunud selle peale midagi. Ta oli juba korra seda lubadust rikkunud, ta ei kavatsenudki seekord jälle läbi kukkuda. Ning siis olid juba Dani huuled tema omade vastas. Tüdruk hingas kergendatult poisi vastuse peale ning nad asusid teele. Seekord kahekesi. Merlin, ta elu oli üks tõsine sasipundar...
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sponsored content





Ei, miks? [so 18+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ei, miks? [so 18+]   Ei, miks? [so 18+] - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Ei, miks? [so 18+]
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: