EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Üks teema vb 18+ mwhahahah (6)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty
PostSubject: Üks teema vb 18+ mwhahahah (6)   Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty20/7/2011, 08:55

Jällegi oli käes reede õhtu ja Sookie ei olnud enda sõpradega läinud, selle asemel oli ta üksinda Huilgavasse Hurtsikusse tulnud. Maja oli vaikne ja kõhe, kuid kui tüdruk kaminas tule süütas, muutus olek kohe palju hubasemaks. Tüdruk ei olnud seal ammu käinud, kuid nüüd, kui ta juba seal oli, tundis ta kohe ära, et see on vana tuttav koht. Ta võttis kulunud diivanil istet ja jäi kaminasse vahtima. Sookie vajus mõtetesse.
Back to top Go down
Noah Hunter
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Noah Hunter


Posts : 25
Reputatsioon : 0

Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty
PostSubject: Re: Üks teema vb 18+ mwhahahah (6)   Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty20/7/2011, 09:08

Noah tõusis kiirelt istuli ja vaatas uimaselt ringi. Tal läks terve minut enne kui ta mõistis, et ta oli Hurtsiku teisel korrusel magama jäänud. ,,Miks kurat ma siin olen?'' pomises mees endamisi ja tuikus õrnalt, kui püsti tõusis. Ta mäletas, et oli paari majakaaslasega Kolme Luuda läinud, kuid siis oli väike auk ning siis ta mäletas kuidas ta Hurtsikusse tuikus ja siin magama jäi. ,,Okei, see on veider,'' oigas mees endamisi. ,,Mul pole pohmakat ega midagi ja ma ei mäleta mida ma viimased paar tundi tegin. Ah perse see, ma ei viitsi praegu mõelda.'' Mees oigas valjult, kui ta oma jala vastu kapiäärt ära lõi ning hakkas siis aeglaselt esimese korruse poole suunduma. Poole trepi peal märkas ta aga tuttavat kuju. ,,Sookie? Mida kuradit sina siin teed?'' küsis mees natukene karedal toonil. Tavaliselt ta poleks oma sõbraga niimoodi rääkinud, kuigi ta oli tõepoolest väsinud ja tahtis mõnd vastust kellegilt välja peksta. Kuigi väike mõttemuutus ei tundunud kah kõige halvem.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty
PostSubject: Re: Üks teema vb 18+ mwhahahah (6)   Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty20/7/2011, 09:16

Sookie võpatas ennast püsti, kui ta teisel korrusel liikumist kuulis. Ta ei arvanud, et see mingi kummitus oleks või midagi, ta teadis juba ammu, et siin ei kummita, Sook teadis selle koha päris ajalugu. Enamus teadsid, need, kes lugeda viitsisid. Esialgu arvas ta, et need on mingi paar raudselt, kes tulid siia nahistama, kuid kui trepile ilmus Noah, rahunes Sook kohe maha ja muigas endamisi. "Passin," nähvas ta poisile vastu, kes tundus omadega päris läbi olevat.
Back to top Go down
Noah Hunter
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Noah Hunter


Posts : 25
Reputatsioon : 0

Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty
PostSubject: Re: Üks teema vb 18+ mwhahahah (6)   Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty20/7/2011, 09:27

Noah kergitas õrnalt kulmu ning vajus siis isuma, selg vastu seina toetatud. Ta oli tõsiselt uimane millestki ning ta teadis, et see polnud alkohol ega narkots nii et see tõi ta ainult ühe vastuseni - võlukunst. Aga kes seda teha oleks tahtnud? Tema teada ei olnud tal vaenlasi. Pärast kerget ohet pöördus ta uuesti neidise poole ning kergitas siis õrnalt kulmu: ,,Passid? Mida sa passid? Ja veel siin, Huilgavas Hurtsikus? Õhtul? Üksinda?" Ta tõusis siis uuesti püsti ning läks Sophie kõrvale istuma, proovides ikka seda auku täita. See olukord meenutas talle praegu täiega mugude filmi "Pohmakas" ainult, et praegu polnud kellegi poissmeeste õhtu ja ta ei olnud alkoholi tarvitanud. Eriti.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty
PostSubject: Re: Üks teema vb 18+ mwhahahah (6)   Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty20/7/2011, 09:29

Sookie vaatas Noahd eriti kahtlase pilguga. Sellel tüübil oli midagi viga. "Mis sul viga on?" küsis ta ja tõmbus eemale, kui poiss tema kõrvale istus. Tavaliselt oleks ta kohe teda ahistama hakanud aga täna.. Noah ei olnud tema ise ja sellepärast ei tahtnud Sook teda puutuda ka mitte.
Back to top Go down
Noah Hunter
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Noah Hunter


Posts : 25
Reputatsioon : 0

Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty
PostSubject: Re: Üks teema vb 18+ mwhahahah (6)   Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty20/7/2011, 09:38

Noah ohkas taaskord ning vaatas siis kella. ,,Noh, täna on reede õhtu ning ma pidin rahulikult puhketoas enda lugemisele järgi jõudma, kuni paar majakaaslast rääkisid mind endaga Kolme Luuda kaasa tulema. Ja seal tegime tellisime me Võiõlud ning pärast esimest lonksu on kõik lihtsalt... tühi. Ma ei mäleta ainsatki asja mida ma viimased 3 tundi tegin ning nüüd ma ärkan ülesse Huilgavas Hurtsikus. Ma ei tea kas sa oled näinud seda filmi "Pohmakas", kuid ma arvan, et ma tean mida nad sel hetkel tundsid." Noah tõmbas käega üle näo ning sulges siis oma silmad. Ta teadis, et ta leiab oma majakaaslased puhketoast nii et kõige loogilisem oleks lihtsalt sinna minna ja järgi uurida. Kuid samas ta ei tahtnud eriti vastuseid teada. ,,Okei, aitab minu masendavast reede õhtust, miks sa siin passid siis?'' küsis noormees teema muutuseks ning viis pilgu uuesti neidisele.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty
PostSubject: Re: Üks teema vb 18+ mwhahahah (6)   Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty21/7/2011, 02:39

Sookie rahunes maha ja istus tagasi poisile lähemale. "Eem, okei, imelik siis ju," vastas ta poisi jutu peale. "Tundub, et keegi jõi ennast liiga mällu." Tüdruk vaatas korraks kaminasse, kuid siis viis jälle pilgi Noahle. "Ma tulin niisama siia passima, ei viitsinud sõpradega Londonisse ilmuda." Ta võttis enda kotist nüüd pudeli Tuliviskit ja korkis selle lahti. "Soovid?" Sook pakkus seda poisile.
Back to top Go down
Sponsored content





Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty
PostSubject: Re: Üks teema vb 18+ mwhahahah (6)   Üks teema vb 18+ mwhahahah (6) Empty

Back to top Go down
 
Üks teema vb 18+ mwhahahah (6)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Üks teema.
» Lihtsalt teema
» Just another 18+ ehk siis teema, mis ei ole väikestele lastele ja nõrganärvilistele.
» Mu käed sügelevad teema järgi
» Ma saan ka endale teema teha. YEAAAA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: