EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Pärastlõunal.

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 05:55

Kergelt lükkas Akira püsti tõusta üritava Sookie tagasi toolile. "Vaata, selles ongi probleem, et ma ei ole Rin..." sõnas ta kahjurõõmsa häälega, näol saatanlik irve. "Nii. Räägi mulle nüüd, mis sul nende surmasööjatega ütlemist oli? Ma tahaks seda kuulda - veel kord." Hetkekski ei kõlanud nooruki hääl palvena, seal mängles vaid puhas nauding hirmust ja õudusest, mida ta peagi külvama kavatseb hakata.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 05:58

Sookie üritas veelkord püsti tõusta, kuid ta ei saanud ning siis jõudis talle kohale, et asi on halb. "Mida sa ajad, loomulikult oled sa Rin," lausus tüdruk kindlameelselt, kuigi tegelt oli ta üsna ära hirmutatud. Kas oli võimalik, et keegi teeskles Rini?! Keegi oli tema keha üle võtnud? Äkki tegi poiss vaid nalja. Kui nii, siis ei olnud see eriti hea nali. "Mismõttes, sa tead väga hästi, mida ma ütlesin?!?" Sookie viis enda silmad viimaks poisile.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 06:02

Kuulnud veel kord seda nime, mis kuulus dorkile, keda ta murust madalamaks pidas, lasi Akira kuuldavale tõeliselt hullumeelse naeru. "Hah! Rin ees ja Rin taga! Ma ei ole Rin! Minu nimi on Akira!" teatas ta üsna valju häälega ning tasandas seda hetkega. Nooruki käsi võttis Sookie' lõuast. "Aga ma tahan seda veel kuulda, tibuke. Sa võid neid sõnu mulle kõrva sosistada, kui julged," sõnas võlur vaikselt, tumedad silmad neiu näole kinnitatud; nendes silmades peegeldus ehtne madu.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 06:04

Sookie hakkas kohe rabelema, sest ta süda aimas halba. "Ma ei sosista sulle midagi! Lase mind lahti!" lausus ta vihaselt, ikka edasi rabeledes ja hoides enda õlakotti kinni, et see maha ei kukuks. Ta kavatses esimesel võimalusel minema joosta. See ei olnud kohe kindlasti nali! Need silmad kuulusid hullumeelsele!
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 06:10

"Püsi paigal!" Akira haaras nüüd Sookie lõuast; ta oli enam kui kindel, et teeb tüdrukule haiget, aga keda see huvitab. "Püsi paigal või ma panen sulle kammitsa peale. Mulle ei meeldi ilusaid tüdrukuid ära needa, aga kui sa nagu väike ussike väänlemist jätkad, pean ma seda tegema," ütles võlur rahulikult. Sookie'l igasuguse pääsetee ära lõiganud, kummardus noormees neiule veelgi lähemale. "Ma olen sinust igasuguseid asju kuulnud. Oled sa selline libu, nagu räägitakse, või on tegemist kõlakatega?" päris nooruk huvitatult, gryffindori lõug endiselt oma raudses haardes, nagu tangide vahel.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 06:14

Sookie siples edasi, üritades vabaks saada. "Lase lahti, värdjas! Mul on valus!" lõugas ta, kuid ta teadis, et keegi ei kuule teda, sest oli selline aeg, et inimesed olid puhketubades ja pealegi siia kanti ei sattunud keegi nädalavahetusel. Kes ikka õppimissaali juures laupäeval tahaks olla. "Ma ei ole mingi libu!" karjus ta Rinile näkku, või siis Akirale, nagu poiss ise ennast nimetanud oli. Soolie üritas Akira nägu ära kratsida.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 06:18

Kiire liigutusega püüdis Akira Sookie mõlemad käed enda sõrmede vahele, hoides neid kõvasti koos nagu raudus. "Mm, aga mina olen teisiti kuulnud?" tegi Akira süütut häält. "Tead, igasuguseid jutte liigub ringi ja mul tekkis lausa huvi asjaosalise enda käest järele pärida... Ehk tõestad mulle oma sõnu?" pakkus nooruk siis välja, kergitades kulme. "Süütud tüdrukud meeldivad mulle väga, litsakad aga veelgi rohkem..." Tema häälde sigines õrritav noot.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 06:23

Sookie ei jätnud rabelemist, kuigi ta tundis, et Akira on ikka liiga tugev, et enda käsi lahti saada. "Mind ei huvita mida sa kuulnud oled!" karjus ta siis poisile. "Lase mind lahti! Ma tahan ära minna!" Türa, tal oli juba kopp ees, et mingi litsi jutud tema kohta ringi käisid. Talle meeldis lihtsalt flirtida ja poistega suhelda, see ei tähendanud, et ta libu on. Sookie vaatas vihaselt ja haavunult Rini poole. Ta oli seda poissi juba kaua enda heaks sõbraks pidanud.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 06:28

"Äraminek ei ole valikuvariant." Sookie käsi vabastamata haaras ta, lasknud neiu lõua lahti, tema käsivarrest, tõmbas ta toolilt püsti ning lükkas neiu lauale, paisanud raamatu enne sealt põrandale. Hetkega oli ka Akira põlvili laual, üks käsi gryffindori käsi kinni hoidmas ja teine lauale toetumas, ta ise Sookie kohal kummargil. "Olgu. Teeme näo, et ma pole mitte midagi kuulnud. Räägime sellest nii - sul poissi on, iludus?" Nooruki näole sigines naeratus ilma terakesegi siiruseta.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 06:31

Sookie sisendas endale julgust ja ta hakkas veel rohkem rabelema, tehes endale nii veel rohkem haiget, kuid ta ei saanud lasta sel juhtuda, lihtsalt ei saanud! Kui Rin tema peale kummardus ja küsis, kas Sookil poissi on, sülitas tüdruk talle näkku. "Lase mind kohe lahti, sa räpane, rõve elukas!" Sookie ei suutnud enam rahuneda, kuigi ta oli kaalunud korraks võimalust, et äkki, kui ta ilusti räägib, saab ta mingihetk enda võlukepi kätte ja minema joosta, hetkel oli aga tema võlukepp värvli vahelt põrandale kukkunud.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 06:36

Akira tõmbas käega üle näo ja pühkis selle Sookie riietesse. Peaaegu laisalt võttis ta oma - ei, Rini - võlukepi, silmitses seda mõne hetke ning suunas selle otsa siis gryffindorile. "Kuidas oleks ühe Imperiuse needusega?" küsis nooruk lahkelt, libalahkelt, sest tema hääl nõretas sadismist. Jah, ta oli sadistlik värdjas. "Sa ei paista mulle alluvat ja ei oska käituda," luges võlur ette põhjendused, mis oleksid väga mõjuvad vaid tema silmis. "Kuidas jääb? Sa rahuned maha ja oled korralik tüdruk või pean ma su ära needma?" Akira näoilme reetis, et ta oli tõsimeeli valmis oma vabadusega riskima ja kasutama ühte andestamatutest needustest.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 06:42

"Miks sa seda teed?" küsis Sookie vihaselt. "Sa lähed Azkabani! See on andestamatu needus!" Tüdruk ei rabelenud enam, sest tema randmed olid nii valusad, ilmselt tulevad sinna sinikad nüüd. "Ma ei saa maha rahuneda, sest sa ei lase mind lahti!" lausus ta süüdistavalt. Sookie oli väga suures segaduses ja ta pidi endale tunnistama, et ka hirmul, sest see Rin-Akira oli väga hirmuäratav ja tundus..tundus nagu tahaks ta Sookiet vägistada. See mõte oli kõige jubedam, mis tüdrukule pähe eales oli tulnud. Ta hakkas jälle rabelema ja karjuma, et keegi appi tuleks.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 06:54

Akira naeris. "Nad ei saaks mind elu sees kätte. Mul on kontakte... Kasulikke ja väga otstarbekaid," lausus nooruk kahjurõõmsa häälega. Kui Sookie uuesti karjuma hakkas, ohkas võlur ning ütles: "Silencio," võttes gryffindorilt tema hääle. "Sa käid närvidele, kui nii palju üürgad." Osutanud Sookie kätele, loitsis Akira: "Incarcerous," tekitades randmete ümber tugeva köie. Siis libistas ta käed Sookie triiksärgi alla. "Ole nüüd tubli tüdruk ja ära siple, eks," palus nooruk irvitades, kui särki lahti nööpima hakkas.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 06:58

Sookie ei saanud enam karjuda, ta oli paanikas ning tema silmadest hakkasid aeglaselt pisarad alla voolama, kui Rin enda käed tema pluusi alla ajas. Isegi tema käed olid kinni, ainuke asi, mida tüdruk veel teha sai, oli sipelda, kuid ka see oli raskendatud, sest poiss oli tema peal ja Sookie oli enda jõu juba peaagu ära kulutanud. Ta vaatas suurte silmadega poisile otsa, pisarad mööda näokülgi juustesse voolamas. Viimaks keeras tüdruk pea ära, ta ei tahtnud Rinile otsa vaadata.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 07:13

Hele kilin lõhkus vaikuse, mis õppimisesaalile langes, ja Akira pööras pead, kulm kortsus. Ta oli väikesele sametkarbile, mis veel hetk tagasi laual seisis, jalaga andnud ning see oli maha kukkudes lahti läinud, paisates paela ja kellukese kividele. "Ptüi, kurat," urahtas noormees ja tõmbas ühe ropsuga Sookie särgi eest lahti, lennutades paar nööpi mööda saali laiali. Märganud neiu pisaraid, tegi Akira kaastundliku näo. "Ära nüüd nuta, lilleke. See pole nii hirmus, kui tundub, usu mind," rääkis ta kui viieaastasega, et siis järsu liigutusega Sookie seelik alla tõmmata.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 07:18

Sookie oli paanikas, kuid ta ei saanud seda kuidagi välja näidata. Ta karjus, kuid tema hääl ei tulnud välja, ta üritas kätega vehkida, kuid tema käed olid kindlalt kinni seotut. Kuidas kurat küll, oli ta sellisesse olikorda sattunud! Tal ei olnud enam pluusi.. ja nüüd oli tema seelik ka veel alla tõmmatud. Kas tõesti siis ei olnud kedagi, kes oleks teda aidata saanud. Tristian, ma armastan sind, mõtles ta ja üritas jalgu lahti saada. Võibolla õnnestus tal natukene Akirale haiget teha, kuid ise ta ikka lahti ei saanud.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 07:26

"Kikoeru ga nai*," nurrus Akira, kui Sookie taas karjuda üritas. Ta naeris ning, nipsanud võlukeppi, tühistas vaigistusloitsu. "Karju nüüd nii, et katus kaela variseb!" hüüdis noormees, hullunud irve näol, pani võlukepi oma paremal reiel olevasse spetsiaalsesse nahast tuppe ning torkas ette hoiatamata käe Sookie püksikutesse.

OT: Peaks tähendama "ma ei kuule sind", aga pole kindel. Mu jaapani keel pole veel päris suhtlustasandil.


Last edited by Rin Okumura on 29/7/2011, 07:33; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 07:31

.. ja Sookie karjuski. Ta karjus kõigest väest, karjus, et keegi talle appi tuleks ja karjus, et Rin ta lahti laseks. Kui poiss talle käe püksi pani, hakkas tüdruk veel rohkem rabelema, tehes sellega endale rohkem haiget ja seega pidi ta järgi jätma. Kuid karjus ta edasi, lootes, et keegi tuleb. Kuid tal oli kurk juba hääletust karjmisest valus ja tema hääl oli juba kähe. "Palun, ära tee," anus ta poissi. Vägistamine võis ju lahe fantaasia olla, rollimänguna, aga kui seda tegi mingi haige psühh, siis oli see kõige jubedam asi, mis naisega juhtuda sai! Sookie ei näinud enam, sest tema silmad oli nii pisaraid täis.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 07:39

Akira lausa nautis Sookie karjeid, mis seintelt ja laest tagasi kajasid. Normaalsel hääletugevusel lausutud palvet kuuldes aga suunas noormees oma peaaegu mustad silmad neiule. "Oh, ole nüüd, sul pole ju tegelikult halb olla, ega?" veenis ta mitte eriti veenva häälega. "Millal sa veel näpukat saad kui praegu, ah? Carpe diem, nagu öeldakse." Võluril tekkis kole kiusatus Sookie't natuke Cruciatusega piinata, kui ta juba siin andestamatuid needusi hellitas. Oh, mis sest, kui ministeerium teada saab - ministeerium on kari tussusid, kes sagivad, aga midagi ette ei võta. Selleks ajaks on ta juba kassina minema lipsanud ning läheb Scarleti juurde, sest see inimene, olgugi surmasööja, ei kohtleks teda nagu katku. Kõik teised kohtleksid, see troll Rin'gi suhtus temasse kui parasiiti. Scarlet võtaks ta enda tiiva alla ja aitaks ta sinna, kuhu kuulub - surmasööjate ridadesse! "Karju veel, o hime-sama*!" käratas nooruk järsku.

OT: Printsess jp k
Back to top Go down
Tristian O'Hara
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Tristian O'Hara


Posts : 31
Reputatsioon : 0
Location : Sigatüügas

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 22:14

"Lase ta lahti!" urahtas järsku üks väga kange meeshääl otse Rin'i selja taga. Õigemini, Akira selja taga. See oli Tristian, kes polnud kunagi end vihasemalt tundnud. Ta hoidis enda käes oma veidi kõvera kujuga ning käänulist võlukeppi, see oli otse noormehele suunatud. Ta ei vaadanud Sookie poolegi, sest ausalt öeldes oli tal natuke häbi tüdrukut nii abituna näha, olgugi, et see polnud sugugi ju tüdruku süü. Hetkel tahtis ta Akira lihtsalt nii segi tampida, kui võimalik.

Noormees ei hakanud ootama kuni jaapanlane midagi öelda või teha saab. Selle asemel võttis ta enda teise käega, mis võlukeppi kinni ei hoidnud, noormehe kaelusest kinni ning tõmbas ta jõuliselt tüdrukust eemale. Tristian ei olnud kunagi eriline kakleja olnud, aga jõudu tal oli ning vajadusel rakendas ta ka seda, olgugi, et tavaliselt eelistas ta sõnadega asju lahendada. Aga oi, kuidas talle ei meeldinud, kui keegi Tema vara käppis ja väärkohtles. "Kas siis ema ei õpetanud, et naisi tuleb austada?" päris ta läbi kokku surutud hammaste. Tal oli tunne, et lõhkeb kohe. Ta valitses küll hästi enda viha, kuid siiski värises ta terve keha.

Ta ei hakanud ootama ega ka võlukunsti kasutama. Selle asemel virutas ta noormehele rusikaga vastu lõugu nii kõvasti, kui jaksas. "Mine siit minema, kohe!" hüüatas Tristian nüüd Sookiele, vaadates hetkeks tüdruku poole. Seda tehes tilkus noormehe süda verd. Kurat, enam ei saa normaalselt ringi ka jalutada, ilma, et mingi jama vastu tuleks.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 22:33

Akira ei teinud teist nägugi, kui ta hoobi näkku sai. Oh hey, see on mingi teine kord juba, kui ta kedagi trollib ja selle eest tappa saab. Oh, ta ei jäta seda niimoodi. Sookie'ga oli ju nii lõbus~ "Naisi austada? Naiste koht on köögis!" pani nooruk vastu. Kiirelt tõmbas ta reiel olevast tupest oma võlukepi uuesti välja, suunates selle Tristianile - on dork, tuleb ja hakkab hüppama. Võiks ju naljapärast end tutvustada, aga las Rin saab kogu crediti - ongi aeg, et see julk oma koha üles leiaks. Tallaalusena! Akira vidutas silmi. "Oh, ma mõistan. Sookie on sinu eit, jah?" küsis ta mürgiselt.
Back to top Go down
Tristian O'Hara
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Tristian O'Hara


Posts : 31
Reputatsioon : 0
Location : Sigatüügas

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 22:38

Nüüd seisidki nad vastakuti, mõlemil võlukepp käes ning nüüd teineteisele suunatud. Parem oligi, sest mugukaklustes oli Tristian ilmselt kohutav. Tema käsi valutas endiselt löögist, mille oli ta Akirale osutanud, kuid ta ei näidanud seda välja. Ta oli tugev, Sookie pärast. Ta ikka lootis, et tüdruk otsustab ära minna, sest see oleks asja kergemaks teinud. Ta saadab lihtsalt Akira poole ühe juhmistuse ja läheb minema.

Ta kortsutas kulme noormehe ebaviisaka sõnakasutuse peale ning järsku talle meenus. See tüüp käis ju Hufflepuffis! Mis kurat tal viga on? Väga halb päev? Hufflepufflased olid ju tavaliselt liigagi rahumeelsed ning olid pidevalt omas mullis.

"Ise oled üks paras eit!" kõmises noormees, pigistades veelgi jõulisemalt enda võlukeppi nii, et tema sõrmenukid muutusid valgeks. Ta ei kavatsenud aga esimesena noormehe poole loitsu saata vaid ootab kannatlikult, kuni Akira ise esimese sammu teeb. Vastik tropp! Tristian oleks tahtnud ta lõhki rebida, sest ikka ja jälle nägi ta enda silme ees Sookiet tema all, silmad pisaraist märg ning pluus eest katki. Isegi tema ei olnud jõudnud veel tüdrukuga Koos olla.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 22:48

Väga lihtne oleks Tristiani veidi Cruciatusega piinata, aga Akira ei tahtnud endale seda lõbu kohe nii eos pakkuda. Ta teab igasuguseid hulle loitse, et mitte kohe selle kõige hullema juurde minna. "Olen, jah? Ja kes oled sina, dork? Prints valgel hobusel?" Ta naeris hetke, valmis kilbiloitsu rakendama kohe, kui ravenclaw - sest seal ju Tristian oli - ründama peaks. Oh jaa, sellest tõotab tulla isegi lõbusam stseen kui Sookie'ga hullamine.
Back to top Go down
Tristian O'Hara
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Tristian O'Hara


Posts : 31
Reputatsioon : 0
Location : Sigatüügas

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 22:53

Tristian kergitas õrnalt enda kulme. Dork? Rin'il - Akiral - ei olnud vist tõesti õrna aimugi, kellega tal tegu on. Noormees oli ju ravenclawlane.
"Ei," lausus ta vaikselt. "Kuid ma vähemalt ei ole nii meeleheitel, et kedagi vägisi võtma hakkan. Mis viga, Rin? Pole ammu keegi kätte andnud või?" Noormehe huulile tekkis võigas naeratus, kuigi ta üritas enda kätt paigal hoida, see kippus jubedalt värisema. Aga ta ei tahtnud näidata end noormehele nõrgana. Ta ei olnud seda. Ta ei saanud endale nõrkust lubada.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty29/7/2011, 22:59

Akira kiristas hambaid. "Ma ütlesin sulle - ma pole see sitakott!" käratas ta, silmad hõõgumas. Hetkeks nägi ta välja nagu hullumajast põgenenu, kellele on võlukepp antud. Järsult sisse hinganud, sundis noormees end rahulikuks. "Vägisi võtta on oluliselt lõbusam," lausus ta siis, näole kerge muie tekkimas. "Mis lusti sellest on, kui naine end ise pakub?"

Oh, btw, ta leidis, et kõik peale slytherinide on dorkid, sest seda nad ju olid. Huffid oma pohhuismi ja ravenid oma... mis iganes, ravenid olid ka nõmedad.
Back to top Go down
Sponsored content





Pärastlõunal. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pärastlõunal.   Pärastlõunal. - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Pärastlõunal.
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pärastlõunal.
» Pühapäeva pärastlõunal.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: