EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Bad news

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 02:46

Oli järjekordne hommikusöök Sigatüükas. Kalin ja kõik teised õpilased istusid suures saalis, ning olid just valmis hakkama autima oma hommikusööki, kui sisse lendasid nende kõigi öökullid ja muud kirjatuvi ülesannet täitvad koduloomad. Üldjuhul Kalin kirju ei saanud. Isa talle kohe kindlasti ei kirjutanud ja ta mugudest sõbrad samuti mitte. Nii palju kui tal neid üldse oli. Need ei teadnudki, kus koolis ta käis. Nende teada käis kalin kallis eliitinternaatkoolis. Täna, aga oli hoopis teistsugune päev. Teiste lindude seal kiljus saalis ka Kalini pistrik ja see pani kutti lae poole vaatama ja kulmi kortsutama. Talle on kiri? Pistrik tiirutas korra Slytherini laua kohal ja pillas siis alla süsimusta ümbriku, mis otse Kalini ette langes. Kutt võttis musta ümbriku. Natuke üle polnud selle süngusega paisutatud? Ta avas selle ja luges kirjasisu läbi. Sekundiga muutus kuti ilme surmtõsiseks ja kaameks. Ta toppis kirja tagasi ümbrikusse ja istus oma kohal edasi, jõllitades tuimalt oma tühja taldrikut. Hetke pärast tõusis Kalin lauast ja marssis sööklast sõnagi lausumata välja. Ta oli silmnähtavalt endast väljas.

OT: Sebastian
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 02:50

Sebastian ei olnud hommikusöögil, nagu tavaliselt, kuid jalutas mööda kooli ringi, mis polnud niiväga tavaline. Ta jõudis vestibüüli täpselt sel hetkel, kui Kalin Suurest Saalist välja marssis. Ta tundus olevat väga-väga pahane. "Heii... mis juhtus?" küsis Sebastian ärevalt, kui seisatas ning Kalinit ettevaatlikult silmitses. Tal oli käes mingi tume ümbrik. Küllap oli kirja saanud... vampiir tõstis pilgu jälle kuti näole, kui sammukese lähemale astus.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 02:56

Kalin seisatas, kui Sebastiani häält kuulis ja tormas vampiiri poole, põimides oma käed ümber Sebastiani kaela. "Kui sa oled Robin, siis ütle, kus Sebastian on," palus Kalin, hääl murdumas. Ta polnud vihane. Oh ei. Temas möllasid hoopis teist laadi emotsioonid. Kalin pigistas ümbrikut oma käes.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 02:59

Sebastian põimis käed ümber Kalini ning kallistas teda vaikselt, eirates nende pilke, kes saali läksid ja sealt tulid. "Olen Sebastian," ütles ta vaikselt. "Mis juhtus?" Sebastian oli juba tõsiselt mures. Nagu väga-väga mures. Rohkem mures, kui ükski vampiir olla saab.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 03:09

"Mu isa.." pomises Kalin. "Ma olen orb nüüd," lausus kutt ja peaaegu nuuksatas. Uskumatu, et ta üldse nutta võis. Sellist uudist ei osanud Kalin, aga eluilmaski oodata. Ja kes tal nüüd oli? Ainult Sebastian. Kirjas polnud selgitusi ka. Kalin ei saanud mitte midagi aru. Ja see ei jõudnud talle mitte kuidagi kohale. Ta tõusis kikivarvukile ja põimis oma käed tugevamini ümber Sebastiani kaela.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 03:15

Sebastian hingas vaikselt sisse. Kalini isa on surnud. Sebastian ei teadnud, mida tema teeks, kui tema isa sureks, kuid praegu oli Kalin tõesti löödud. "Shh... kas sa tahad kusagile minna... et kõik ei vaataks?" Sebastian paitas õrnalt Kalini pead ja tundus samuti väga kurb olevat.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 03:33

"Õue... Ma tahan värsket õhku," pomises Kalin. Aga ta ei liigutanud end. Mida ta nüüd tegema peab? Mis temast saab. Võlurite maailmas oli ta täisealine. See tähendas seda, et ta ei vajanud seaduslikku hooldajat. Aga mugude maailmas oli ta alles alaealine ja vajas mingisugust hooldajat, mida tal polnud.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 16:21

Sebastian noogutas pisut, aga kui Kalin ei liigutanud, kallutas vampiir kergelt pead, tõstis Kalini ilma igasuguse vaevata sülle ja viis ta õue. Viimasel ajal oli ta poissi pidevalt kusagile vedama pidanud. Lõpuks, Peksja Paju lähedal, istus ta ise maha, jättes Kalini enda sülle. "Mis juhtus siis... su isaga?"
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 18:27

"Ma ei tea," lausus Kalin. Sebastiani kätevahel oli nii hea ja kindel olla. Kalin tõmbus vaid veidi eemale, ning avas uuesti kirja. Seal seisis, et neil on kahju teatada Kalinile tema isa surmast, kes hukkus oma töökohustusi täites. "Minu teada istub ta päevast päeva laua taga ja allkirjastab pabereid või siis lööb neile templeid alla. Kuidas saab seal töökohustusi täites surra? Jäi templi alla või?" ei mõistnud Kalin. Ega ta ei teadnud oma isa tööst suurt midagi tegelikult. Teda ei huvitanudki, mida ta isa tegi.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 18:29

Sebastian silmitses hetke kirja. "Mis alal ta töötab?" küsis Sebastian selle peale. Njah, ei ole võimatu, et ta templi alla jäi. Muidugi, see oleks kahtlemata väga-väga veider. Tõesti väga veider. Sebastian tundis end endiselt pisut halvasti selle pärast, et Kalin kurb oli, kuid ei näidanud seda välja. Pidi see siis niimoodi juhtuma?
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 21:54

"Ministeeriumis. Ma ei tea täpselt mida ta seal tegi. Nagu ma ütlesin, minu meelest tegeles ta paberitega," selgitas Kalin. Kiri oli ka kuidagi külm ja napisõnaline. "Ma ei tea... mis nüüd saab," pomises kutt. Ta peab esimesel nädalavahetusel Londonisse minema. See on kindel. Ja mis siis saab? Oleks see tema teha, koliks ta mugumaailmast üldse ära. Samas, nüüd see oligi tema teha ju. Kalin tõmbas sõrmedega läbi oma juuste.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 22:08

Sebastian kallutas pisut pead. "Mis osakonnas ta töötas?" küsis Seb hetke pärast. Seda ehk poiss teadis. Või korrust või midagi. Siis silmitses ta Kalinit tähelepanelikult. "Mis saama peaks? Mida sa sellega mõtled?" Seb kortsutas pisut kulmu. Ta ei saanud poisist aru hetkel.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 22:26

Kalin mõtles hetke: "saladuste osakonnas." Ta toppis kirja tagasi ümbrikusse. "Mis minust saab? Mida ma teen?" selgitas Kalin. Ta ohkas. Ilmselgelt on tal vaja vaid veidi aega, et mõelda. Nagunii oli see viimane aasta tal koolis käia. Nii, et ta võis vabalt oma elu elama hakata. Nüüd hakkas Kalin tulevikule mõtlema ja ta vaatas Sebastianile otsa. Ta polnud sellele varem üldse mõelnud. "Mis meist saab?" küsis Kalin. Sebastianil on ju tema vampiiri elu ja Kalinil on tema... võluri elu või mis iganes.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 22:37

"Siis ma saan aru," ütles Sebastian mõrult. Saladuste osakond on tõesti osakond, kuhu surmajuhtumeid jagub ning seal töötavad inimesed on pisut veidad. Siis vaatas Seb Kalinile kahtlevalt otsa. "Mis meist saama peaks? Millest selline küsimus?" Seb muutus kohe ettevaatlikuks, see teema ei meeldinud talle.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 22:47

"Pärast kooli," lausus Kalin vaiksemalt. "Sa oled üle kahetuhande aasta vanune Sebastian. Mina elan ainult 80. Kui hästi läheb. See tähendab, et umbes 60 aastat veel. Kui ma ministeeriumisse lähen, siis ilmselt ainult 20-30 aastat veel," rääkis Kalin. Eriti, kui tema isa saatust arvestada. Kalin hingas sügavalt sisse. "Meil pole tulevikku Sebastian," seda oli kuradi raske öelda, aga nii oli ju. Seb elab igavesti, Kalin aga mitte. Pluss, Sebil on tema vampiiriperekond, kes Kalinist vist ei teagi. Ainult Robin teadis.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 22:54

Sebastian surus huuled kitsaks triibuks ning vaatas eemale. Hetke pärast suunas ta aga oma pilgu tagasi Kalinile. Kutt ei pidanud ilmtingimata Saladuste Osakonda tööle minema. "Nii et... sa ei taha mind enam?" Sebastian kergitas pisut kulmu, kui enda käed nüüd maha toetas, selle asemel, et neid Kalini ümber hoida, ning nõjatus pisut tahapoole. Vampiiri silmist võis näha teravat valu, kuid vaid hoolikal vaatamisel.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 23:02

"Tahan," lausus Kalin. See kõik lõikas valusalt ka Kalini südamest läbi. "Muidugi ma tahan sind, Sebastian. Ma ju armastan sind," sosistas Kalin ja liibus Sebile lähemale. Ta naeratas viivuks. See kõlas hästi. "Ma armastan sind," sosistas Kalin vampiirile ja suudles teda siis. "Aga ma ei mahu su ellu," sosistas kutt eemale tõmbudes. See tegi rohkem haiget, kui see, et ta isa surma sai.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 23:08

Sebastian katkestas hetkeks hingamise, kui Kalini sõnu kuulis. See oli... vau. See oli vapustav. Seb vaatas Kalinit arupidavalt. "Kuidas ei mahu? Ma... ma ei ole seda kunagi öelnud. Sinu jaoks on mul alati ruumi." Sebastiani huulile ilus pisuke naeratus. Ta kaalus isegi Kalini vampiiriks muutmist. Peale kooli kunagi. Kuid ta ei öelnud seda välja, muidugi. Mitte veel.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 23:17

"Sebastian, ma jään vanaks ja suren ära," pomises Kalin. See oli tõde. See oli see, mis temaga juhtub. "Kujuta ette, ma olen mingi viiekümne aastane kõbi ja sina oled ikka seitseteist. Igavesti," pomises Kalin. "Ja lõpuks suren ma ikka ära," lisas Kalin ohates. Ta puudutas oma käega Sebastiani põske ja vaatas vampiirile silma.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 23:21

Sebastian hingas teravalt sisse. "Sa ei pea ära surema," pomises Seb pilku eemale keerates. Ta oli nii isekas praegu. Nii isekas, et tal hakkas enda peale paha. Vampiir vaatas jälle Kalinile otsa, kui rohkem istu tõusis. "Mina armastan sind ka. Ma ei taha, et sa sured. Sa ei pea surema. Sa... ma..." Sebastian ohkas vaikselt, kui pead raputas ning pilgu alla viis.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 23:47

Kalin tõsines, kui taipas, mida Sebastian öelda tahab. "Ma pole sellele kunagi mõelnud," tunnistas ta. "Ja ma pole ka kindel, kas ma seda tahan," lisas Kalin. Ta ohkas ning vaatas samuti maha. "Kas see on valus?" küsis Kalin. Ja fakt, et ta inimesi tapma hakkab ei kõlanud ka meelitavalt.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty2/8/2011, 23:50

Jah, alati oli võimalus, et noormees ei tahtnud muutuda. "Ma ei sunni sind," ütles Seb virilalt muiates. Siis kehitas ta õlgu. "Mind ei ole muudetud... kuid nii palju, kui minu poolt muudetud inimesed on öelnud, ei olnud see valus. Nende jaoks." Võib-olla nad valetasid või olid hea valutasemega. "See võib ka erinevalt mõjuda... ning alati on võimalik võlukunsti tuimestamiseks kasutada."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty3/8/2011, 00:16

Kalin hammustas oma alahuulde. "Ma pean lihtsalt... Mõtlema," selgitas Kalin. No ta ei eeldanud, et Sebastian ta nüüd kohe paugupealt vampiiriks muudab. "Teeme nii, et me lihtsalt laseme asjadel minna," lausus Kalin naeratades ja suudles Sebastianit. Siis tõmbus ta eemale. "Kui me aasta pärast ka veel teineteisest tüdinud pole, siis vaatame edasi," sõnas Kalin.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty3/8/2011, 00:20

Sebastian ei kavatsenudki teda siin ja kohe vampiiriks muuta. "Sul ongi aega." Seb naeratas pisut. "Ma ei kavatsenudki seda enne kooli lõppu teha." Vampiir libistas käed kuti põsele ning naeratas taas. "Mina sinust ei tüdine." Kuid Kalin oli inimene, ning tema võis ju vabalt...
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty3/8/2011, 00:32

"Ma oleks siis mingi verejanuline noor vampiir," pomises Kalin. "Kas ma hakkan inimesi tapma?" küsis Kal. Kas ta saab kunagi Sigatüükasse tagasi tulla? Mõelda vaid, kui ta saaks siin professor olla. igavesti 17-aastane professor. See oleks viimase peal. Vampiiriks olemine ei tundunudki nii halb.
Back to top Go down
Sponsored content





Bad news Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news Empty

Back to top Go down
 
Bad news
Back to top 
Page 1 of 9Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: