EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Bad news

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty6/8/2011, 03:08

Sebastian muigas samuti. "Ei usu eriti." Seb nõjatus lähemale, et kutti pisut huultele suudelda, kuid peagi tõmbus eemale. "Ma olen valmis kõike tegema. Teoorias. Oleneb, kui hulluks su fantaasia läheb. Minul see puudub." Seb naeris pisut.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty6/8/2011, 06:08

Kalin mõtles väheke ja muigas siis eriti kavalalt. "Lähme mürame voodis," pakkus kutt väga kaval muie huulil. Huvitav, kas Sebastian oli aru saanud, et Kalin süütu oli? Vaevalt. Kuidas sellest ikka aru saada. Kalin polnud kabistades just eriti kohmetu.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty7/8/2011, 16:02

Sebastian nägi tõenäoliselt üpriski... šokeeritud välja. Ta vaatas Kalinit uskumatusega. Muidugi polnud ta aru saanud, et Kalin süütu on, aga no... "... um... nalja teed, eksole?" Vampiiri kohta oli Seb praegu tõeliselt hämmeldunud. Ning see olukord oli niii veider hetkel. Hea, et Sebastianil oli piisavalt taktitunnet ja tahtejõudu, et mitte naerma hakata selle peale. Tähendab, muie püsis (pisut vähendatuna), aga päris naerma ta ei hakanud. Aga ta ei osanud midagi mõistlikku öelda ka. Seega võis tunduda pisut ebaviisakas? Kuigi ta ei tahtnud Kalinit solvata.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty7/8/2011, 18:59

Kalin turtsatas naerma: "jah, tegin küll." Ta naeris ikka tükk aega veel. "Ega sa ei solvu sellest?" küsis Kal mõne hetke pärast, kui oli suutnud vähekenegi tõsineda. "Ma lihtsalt reaalselt poleks veel valmis selleks," lisas kutt. Niisama kabistanud olid nad küll ja veel, aga päris lõpuni välja minemise ees tundis Kalin kerget hirmu. Lisaks sellele, et see kõik niigi tema jaoks tundmatu teema oli, teeks ta seda vampiiriga, kes ilmselt on kogenud ja igati osav kõiges niigi. Seega Kalin oleks mingi kohmetuse hunnik ja Sebastian sujuv, nagu alati. Jah, ta tõesti põdes selliste asjade pärast.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty7/8/2011, 19:01

Sebastian vaatas teda veelgi uskumatumalt. Ei ole veel valmis? Seega Kalin on... kui armas. "Ei, ma olen... šokeeritud." Vampiir hingas vaikselt sisse ja manas näole muige nagu tavaliselt. "Solvunud pole ma kohe kindlasti mitte." Ning jah, Sebastian oli ka seda kogenud. Mitu korda. Mitu-mitu korda. Mis oli loogiline, kuna ta oli vana. Väga vana. Ja elanud igasugustel pöörastel aegadel.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty7/8/2011, 19:15

"Šokeeritud?" küsis Kalin ja kortsutas kulme. Nüüd ta tundis end eriti ebamugavalt, et ta ikka veel süütu oli. "Kas see.... on... probleemiks või midagi?" küsis Kalin kohmetudes. Talle ei meeldinud sel teemal väga rääkida, aga mis siis, kui Sebastianile see vastumeelne oli, et Kalin endiselt süütu oli? Mis siis saab?
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty7/8/2011, 19:18

Sebastian raputas kohe pead, mõistes, et Kalin oli asjast valesti aru saanud. "Ei-ei, ma lihtsalt... see oli väga ootamatu minu jaoks." Sebastian naeratas pisut. "Aga ma saan aru, et sa ei taha seda veel. Ausalt." Seb libistas sõrmed kuti põsele. "Sa ei pea selle pärast muretsema." Vampiir või mitte, oodata ta oskas ning ta ei tahtnud, et Kalin teeks tema pärast midagi, mida ta tegelikult teha ei taha.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty7/8/2011, 19:27

"See on nii nõme," pomises Kalin ja tema põskedele ilmus piinlikust reetev puna. Hea, et Sebastiani käsi jahe oli. Oh, miks kurat ta ikka veel süütu oli küll? Miks ta seda näiteks Travisele kaotada ei võinud? Tõsiselt nõme. Sebastiani jaoks olid sellised inimeste mured ilmselt üsna naeruväärsed.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty7/8/2011, 19:31

Sebastian ohkas vaikselt. "Pooled Sigatüüka õpilased on endiselt süütud. See ei ole midagi, mida häbenema peaks." Seb oli lihtsalt nii vana, et ta oli sattunud nii süütute kui mitte nii süütute inimeste otsa, ning ta ei leidnud, et see mingi asi oleks, mille pärast nüüd inimene maha jätta. Pealegi, Seb polnud Kaliniga seksi pärast. Kui ta selle pärast oleks, läheks ta tõenäoliselt Briani juurde, tuntud slytherinlasest hoor.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty7/8/2011, 19:51

Kalin noogutas. "Aga mind ei huvita pooled siinsed õpilased." Ta suudles Sebastiani kaela ja vaatas siis kutile silma. "Kas sa tahad seda?" küsis koolivanem puudutades Sebastiani põske. "Sinu jaoks see ilmselt ei tähenda midagi, aga... Mõtled sa minust nii?" küsis kutt. Ta oli täiesti tõsine. Enam polnud teema tema jaoks naljakas.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty7/8/2011, 19:59

Eksole. Sebastian kallutas pisut pead, samuti üpriski tõsine, kuigi no, tema pilk oli alati tõsine. "Kalin, ma armastan sind. Ma ei ole sinuga koos seksi pärast. See ei ole ju mingi... suhte alus." Sebastian raputas pead. "Mina olen valmis ootama täpselt nii kaua, kuni sina seda tahad, kauemgi. Ma ei taha, et sa teeksid midagi, mida sa teha ei soovi, vaid selle pärast, et võib-olla mina seda tahan." Seb ei saanud öelda, et ta ei tahtnud seda, kuid ta austas alati enda kaaslase soove.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 00:50

"Mina armastan sind," sosistas Kalin. "Aga kas sa mõtled sellest?" küsis kutt. Sebastian keerutas koguaeg oma vastustega. Okei, mitte koguaeg, aga üsna tihti ja Kalin ei saanud pea kunagi soovitud vastust.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 00:52

Seb lihtsalt ei saanud kogu aeg soovitud vastust anda. "Ma valetaksin, kui ütleksin, et ei. Aga ma ei sunni sind midagi tegema." Tõesti. Ta oskas oodata. Vampiirid olid ühed kannatlikuimad olevused maailmas. Mõned küll mitte, aga Seb oli.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 01:02

"Ma ei väidagi, et sa sunnid. Ja kui sa tunnistad, et sa vahel mõtled meist vahekorras olemas, siis ma ei rebi end alasti ja ei visku sulle peale lihtsalt selle pärast, et sa seda ütlesid," muigas Kalin. Ta vajutas musi kuti põsele ja jäi siis naeratades vampiirile silma vaatama.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 01:09

"Ma ei arvanud seda ka." Seb hakkas vaikselt naerma. See oleks kahtlane, eksole. "Tead... sa tahtsid midagi teha. Ma mõtlesin, et... kas sind huvitaks selle aja nägemine, kui sind veel polnud...?" Sebastiani mälestusi näha. Mõnda ohutumat neist.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 01:27

"Ära ütle, et sa ajas rännata oskad," muigas Kalin. "Aga see oleks lahe, kui ma seda näeks," muigas kutt. Ta silmitses Sebastianit. Oi, sel vampiiril oli küll mitu trikki varukast võtta.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 01:38

Sebastian naeris vaikselt ja raputas pead. "Noh, ajakeerajat oskame me kõik vist kasutada, aga ma näitaksin sulle mõnda enda mälestust. Mõttesõela kasutades." Vampiir muigas pisut. "Aga selleks peame me lossi minema."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 01:58

"Okei," muigas Kalin ja ajas end püsti, haarates Sebastiani käest.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 02:00

Sebastian ajas end samuti püsti ja siis suundusid nad lossi tagasi. Puhketuppa ja magamistuppa, kus Sebastian mõttesõela välja otsis. "On mingit kindlat inimest ka, keda sa näha sooviksid?" küsis ta hetke pärast, kui enda võlukepi taskusügavustest välja otsis.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 02:11

Kalin raputas pead. Ta teadis, keda ta näha tahaks, aga seda inimest ei saanud Sebastian talle näidata. Mitte keegi ei saanud enam ilmselt. Või noh, mõni random inimene võis ikka olla, kes teda mäletaks, aga otsi sa kuskilt mõni selline.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 02:12

Sebastian naeratas pisut. Kui nii, siis nii. Seb asetas võlukepiotsa õrnalt enda mõttekohale ning peagi oli ta mitmed mõtted mõttesõela asetanud. "Kummardu sinna," ütles ta vaikselt, kui kutti silmitses. Ta läheks kohe järgi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 04:26

Kalin jälgis Sebastianit hoolikalt. Kuuldes käsku/soovitust, kõhkles ta hetke, kuid tegi siiski nii, nagu kutt käskis.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 19:19

Hetke pärast olid mõlemad poisid mälestuses, ning selleks esimeseks oli mälestus Sebastianist ja Robinist, kes härra Picassoga rääkisid. "See on Picasso. Ta tegi meist mõlemast pildid. Mina olen paremal pool." Sebastian astus lähemale, sikutades ka Kalinit kaasa, et kuulda, mida nad rääkisid. Pildi teemal ikkagi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 19:25

"Ta oleks ju saanud teha ühest teist kaks pilti," mainis Kalin. Ja keegi poleks aru saanud, et mõlemal pildil on üks kaksik, mitte mõlemad. Kalin hoidis tugevalt Sebastiani käest ja kuulas mehe juttu. See oli väga lahe tegelikult, et Sebastian oma elus kedagi sellist näinud on.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty8/8/2011, 19:41

"Me ei oleks viitsinud nii palju poseerida," ütles Sebastian, ning nende sõnadega mälestus vahetus ning nad leidsid end ühelt suurelt ballilt. "Minu ema sünnipäev... kunagi ammu." Sebastian naeris, ning tõmbas Kalinit endaga kaasa. "Seal on minu ema... ning mina. Robin tantsib tõenäoliselt kellegagi ja isa... isa on seal, räägib selle paksu mehega." Seb näitas Kalinile neid kõiki. Muusika oli veider, üpriski vanamoeline.
Back to top Go down
Sponsored content





Bad news - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Bad news
Back to top 
Page 4 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: