EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Bad news

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty8/8/2011, 19:51

Muusika oli tõesti veider. Kalin pigistas Sebastiani kätt ja vaatas kõiki neid inimesi ja nende riideid. "Kas te tutvustate end alati perekonnana?" küsis Kal. "Sest mina küll ei usuks, et nad su vanemad on," lausus koolivanem. Come on. Nad nägid ikka nii kuradi noored välja. Kalin silmitses mälestuste Sebastianit. Sama kena nagu praegugi.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty8/8/2011, 21:29

Sebastian raputas pead. "Enamasti väidame, et oleme õed-vennad või siis et Edward või Elizabeth on meie mingi sugulane ning meie vanemad on surnud ja meie elame nende juures. Või midagi sellist." Seb kehitas õlgu. "Iga uue kohaga mõtleme uue loo, kuigi ka kordame." Sebastian muigas, ja hetke pärast pilt vahetus ning nad leidsid end Sigatüüka Suurest Saalist. Seal oli Sebastian ja neli inimest - Godric Gryffindor, Helga Hufflepuff, Rovena Ravenclaw ja Salazar Slytherin. "Tunned nad ära?" Sebastiani huulil oli kaval muie, kui ta poissi lähemale tõmbas.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty8/8/2011, 21:39

Kalini suu vajus ammuli. "Sa olid siis siin? Kui majad loodi?" Kalini pilk oli ainiti neil neljal inimesel. See oli lihtsalt hämmastav. Näha neid, päriselt. Oma silmaga. Või noh, okei, ta ei näinud neid päris päriselt, need olid siiski Sebastiani mälestused, aga see oli tunduvalt lahedam, kui pildi vaatamine. "Ma soovin, et sa oleks mu ema kunagi näinud," pomises Kalin. Ta polnud mitte kunagi oma ema näinud. Ainult piltidelt. Ilmselgelt.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty8/8/2011, 21:42

"Jah, ma tulin siia kooli sel ajal neljandasse klassi." Sebastian kehitas pisut õlgu. "Nad teadsid, et ma olin vampiir, aga võtsid mu vastu. Salazar oli vaimustuses sellest. Ma olin siis ka slytherinis." Sebastian naeratas pisut, kui samuti neid inimesi vaatas. Siis aga suunas ta pilgu jälle Kalinile. "Võib-olla ma olen teda näinud." Ta ju ei teadnud, kes Kalini ema oli. "Kes ta oli?" Mälestus vahetus ning nad leidsid end ühelt väga vanalt lendluudpalli võistluselt.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty8/8/2011, 21:48

"Sel pole vahet," pomises Kalin. "Ma ilmselt ei taha teda näha," lisas kutt. Ta oli just mõne aja tagasi oma isa surmast teate saanud, vaevalt see hea mõte oleks oma surnud ema näha. Kalin jälgis mängu. "Sa olid ka kunagi meeskonnas?" küsis kutt.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty8/8/2011, 21:58

Sebastian ei öelnud selle peale midagi, vaid noogutas pisut. Ta ka ilmselt ei tahaks näha. "Ma olen olnud, jah. Kuid mitte väga pikalt. Siin on Robin võistlemas, mina istun seal, näed." Seb näitas sinnapoole, kus tema oli. "Robin on püüdja." Nimetatud vampiir tiirutas kõrgemal taevas.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty8/8/2011, 22:11

"Selle pärast ta tunnis selle kitu kinni püüdiski," muigas Kalin ja silmitses Robinit tähelepanelikult. Vampiir meeskonnas oleks kuradi hea eelis, aga ta ei saanud ju Davidit välja vahetada. Pealegi, mine tea, äkki Robin ei tahtnudki mängida või midagi.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty8/8/2011, 22:23

"Nojah. Kuid ta pole juba pikka aega mänginud. Ja ega ta ei taha ka. Vastasvõistkonna suhtes pole see kuigi aus, kui vampiir võistkonnas on," ütles Seb, ning mälestus vahetus, hetkeks vilksas nende eest läbi mets, kus oli näha libahunti, kes kellelegi, keda eriti hästi näha polnud, kallale hüpata tahtis, ning siis olid nad taas reaalsuses. Sebastian krimpsutas pisut nägu. "Meeldis?"
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty8/8/2011, 22:26

"Mis see viimane oli?" ei saanud Kalin küsimata jätta. "Miks me sellest ära tulime?" küsis ta. Just sedatahtis Kalin teada. Teised mälestused olid rohkem nagu showoff, või midagi.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty8/8/2011, 22:28

Sebastian kehitas õlgu. "Ma ei teadnud, et see eelmisega seondub. Selle näitamine ei olnud mul plaanis." Sebastian muigas pisut ning hetke pärast oli mõttesõel jälle tühi ja mälestused kuti peas.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty8/8/2011, 22:44

"Miks sa või rääkida, mis see oli?" küsis Kalin natuke pahaselt. Oli siis nii raske rääkida?
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty8/8/2011, 22:45

"Võin." Seb muigas pisut ja pani mõttesõela ära. "See oli mälestus, kus üks libahunt mind ründas." See seondus lendluudpalliga, sest Robini vastasmeeskonnast see hunt oligi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty9/8/2011, 03:03

"Kas sa said väga viga?" küsis Kalin murelikult. No hetkel oli Sebastian ju täiesti elus ja terve.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty9/8/2011, 03:05

"Piisavalt." Sebastian muigas virilalt. "Ta jättis mulle armi ka." Üldiselt vampiirid paranesid, kuid millegipärast oli Sebastianil üks vastik arm. "Kõik muu on korras." Sest Robin leidis ta üles enne, kui too libahunt ta ära tappa suutis.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty9/8/2011, 05:23

Kalin kortsutas kulme. "Aga nüüd sa oled terve," lausus kutt. "Kus sul see arm on? Mina pole seda näinud," mainis Kalin. Veider. Samas, ega ta polnud siiani osanud seda otsida ka.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty9/8/2011, 17:08

"See on... üpriski loogiline, et sa seda armi näinud pole," muigas Sebastian selle peale. Ta sikutas enda pluusi ülespoole ning pöördus rohkem küljega Kalini poole. Tema seljal ja küljel oli päris kena arm. Kaugel vaadates märkamatu, sest see oli nahaga peaaegu ühte tooni, aga siiski olemas. "Me ei tea, miks see ära ei paranenud. Ning noh... ei olegi vampiirid nii täiuslikud..." Seb muigas lõbustatult. Ei saa eitada, et Sebastian muidu paks oleks, vastupidi, aga üldiselt olid vampiirid armivabad. Kutt laskis pluusil jälle alla langeda ning sikutas siis parema käe varrukat ülespoole. Seal oli üks väike arm, mis talle alles nüüd meelde tuli. Kitsas, pisut sakiline, jooksis mööda Sebastiani käsivarre sisemist poolt ülespoole. "See on ka tema tehtud. Selle ma olin juba unustanud." Fun.


Last edited by Sebastian Riddle on 9/8/2011, 20:15; edited 1 time in total
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty9/8/2011, 19:19

"Armid kaunistavad meest," lausus Kalin ja libistas sõrmedega üle Sebastiani armi. Vampiir oli siis ju päris lõhki rebitud. Siis näitas Seb talle armi käel ja Kalin uuris ka seda. "Kas see oli valus?" küsis kutt. Ta polnud siiani aru saanud, kas vampiirid tunnevad füüsilist valu.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty9/8/2011, 20:19

Phäh. Vampiirid pidid ju täiuslikud olema. Üldiselt olidki. Darren, Robin, Akela - suurepärased näited. "Ei olnud. Kuid kui Robin poleks tulnud, oleks see asjandus mu ära tapnud, ma arvan." Sebastian muigas. Jap, päris nõme oli. Mingi sada aastakest tagasi. "Aga muidu on kõik korras." Seb astus Kalini juurde ja kallistas teda kergelt. "Ma loodan, et sa ühegi libahundi otsa ei satu." Siin koolis oli neid, aga ehk polnud Kalin nii loll, et täiskuu ajal metsa minna.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty9/8/2011, 22:00

"Kas nad nagu tapavad lihtsalt soovist tappa?" küsis Kalin kahtlevalt. Keegi ei tapnud ju soovist tappa. Kõigel oli põhjus.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty9/8/2011, 22:01

"Nad on libahundid. Täiskuu ajal nad ei mõtle selgelt. Inimesi nad muudavad libahuntideks üldiselt, või siis jah, tapavad. Kuid mind ta ilmselgelt muuta ei saanud." Sebastian muigas kõveralt. See oleks veider, kui too teda muuta oleks saanud.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty9/8/2011, 22:23

"Kuidas üldse libahundiks muutuda saab?" küsis Kalin. "Või vampiiriks," lisas ta oma küsimusele juurde. Siis teaks, millest veel eemale hoida peale vampiiride ja libahuntide.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty9/8/2011, 22:26

"Libahundiks saamiseks peab libahunt sind täiskuul hammustama. Vampiiriks... vampiir peab inimest hammustama ning siis sellele inimesele enda verd andma." Seb kehitas pisut õlgu. "Lihtne tegelikult."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty9/8/2011, 22:56

"Et kui ma nüüd kunagi su verd või mõne muu vampiiri verd jooks, siis ma muutuks vampiiriks?" küsis Kalin kahtlevalt. See oli hirmutavalt lihtne. Liiga kuradi hirmutavalt lihtne. Samas võis loota, et ükski vampiir peale Sebastiani talle oma verd joota ei taha ja Sebastian ei tee seda enne, kui Kalin selles kindel on.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty9/8/2011, 23:27

"See vampiir peaks sind ennem ka hammustama. Näiteks Darren tervendas Samarat enda verega, kuid polnud teda varem hammustanud, seega Sam on endiselt inimene." Sebastian muigas pisut. Jah, vampiiri veri tervendas hästi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty10/8/2011, 00:08

"Eeeh," mõtiskles Kalin. "Et selleks, et mina vampiiriks muutuks, pead sina mulle oma verd jootma?" küsis Kalin. Vahva. "Ja vampiiri veri mõjub nagu ravim?" küsis Kalin üllatunult.
Back to top Go down
Sponsored content





Bad news - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bad news   Bad news - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Bad news
Back to top 
Page 5 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: