EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Mulle meeldib ka metalli kolkida!

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty8/8/2011, 06:55

Jule tõusis püsti ja krimpsutas nägu. "Sa ei meeldi mulle enam nii väga," lausus ta. Mitte halvas mõttes, asi oli selles, et Akela oli nii paganama nõtke ja kiire. Jule hakkas aeglaselt Akela poole kõndima, jälgides igat vastase liigutust.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty8/8/2011, 07:10

Akela irvitas. "Tõesti? Suuna see raev oma löökidesse," juhendas ta. "Aga ära lase pimedal raevul hoope mujale suunata." See võitluskunstide kohustuslik osa, keha ja vaimu stabiliseerimine, seesmine rahu, võis ju tema puhul mööda külgi maha joosta, kuid õpetussõnu mäletas ta endiselt. "Kujuta ette, et mina olen su siht, mis iganes see ka olema peaks, ja enne pole sa hakkama saanud, kui sa mu liikumisvõimetuks teed, tähenduses liigeselukk," andis neiu Julie'le ülesande, näol muie. Las madistab, ta võib ka veidi järeleandmisi teha, kui vaja.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty8/8/2011, 07:20

Jule mõtles, et kas Akelal on must vöö või midagi. Kust ta muidu sellise jutu välja võlus. Gryffile jälle lähedale läinud, võttis Julie kasutusele vana nõksu. Parema jalaga vastu põlve virutamine näis hetkel ainus võimalus.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty8/8/2011, 07:25

Oli küll must vöö, jah, aga kuskilt feodaalaja Jaapanist (ei ole faktis kindel, ei mäleta täpselt). Akela ootas, kuni Julie oli talle piisavalt lähedale jõudnud, tegi siis kannal pöörde ja põikas raveni löögi eest kõrvale, et omakorda sirge käega neiule hoop vastu selga anda. Ikka inimtugevusel. Ta hakkas juba biiti tajuma, jess!
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty8/8/2011, 07:43

Julie vastas löögile kiiresti hoobiga kõhtu. Ups, instinkti hakkasid kainest mõistusest üle olema ja hetkel muutus juba ründamine üsna reaalseks. Enam polnud see niisama trenn.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty8/8/2011, 07:48

Mitte et Akela üldse midagi tundnud oleks. Korraks meenus neiule, et kui teda lüüa, võib luid murda... Ai-ai. Liiga hilja meenus see oluline asi. Julie liikumine aga hakkas muutuma loomulikumaks ning see oli ainult hea. Tähendab - tema vastane hakkab tantsusamme selgeks saama! Jätmata ühtegi võimalust temast kinni haarata, tantsiskles vampiir eemale ning võttis taas kaitseasendi, viibates käega, justkui öeldes: "No tule-tule, tule aga, missie."
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty8/8/2011, 08:06

Jule võttis kogu jõu kokku ja lõi Akelale üsna tugeva hoobi kõhtu, mis pidi tüdrukule tunda andma, samas, ta oli ju vampiir, mida Julie kahjuks ei teadnud. Lootusetu juhtum, vampiiriga kaklemine on sama hea, kui seinaga rääkimine.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty8/8/2011, 08:14

OT: täpselt, ja mis juhtub, kui rusikaga vastu seina lüüa, ja veel kõvasti? krõks juhtub ; )

Akela näos ei liikunud ükski lihas, kui ta Julie'lt hoobi sai. Samas, Julie pärast peaks ta lausa muret tundma... On varemgi üritatud vampiire lüüa, kuid efekt on sama, mis telliskividega rusikate keele kõnelemisel - murtud luud. Hetkeks peatus neiu, eri värvi silmad murelikud.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty8/8/2011, 17:29

"Mida," pomises Julie, enda üsna valusat kätt vaadates. See küll tulitas meeletult, kuid neidis ei näidanud seda välja. "Sa oled mingi metallplaadi alla neelanud või?" küsis Ann. Ühelgi normaalsel inimesel ei peaks selline keha olema, mis on justkui kivist...Kivist. Jule´ile meenus mets ja Darren...Kurat, ta on jälle suures jamas.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty8/8/2011, 19:45

"Võib-olla... On sinuga kõik korras?" küsis Akela end sirgu ajades. Oli vaid loomulik tunda muret, kui keegi sind lööb ja sa seda kedagit piisavalt hindad, et teda aidata.

OT: Iseenesest on mälestuste kustutamine just selles tähenduses ja miski ei tohiks meenuda... Just saying.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 02:31

OT: Seal sai natuke mainitud, et teatud sündmustega võib midagi meenuda.
"Jah," sõnas Julie. "Aga ära rohkem liha söö, su kehas paistab piisavalt rauda olevat," lisas Ann naeratades. Gaah, kuidas see käsi turniiriks ära paraneb. Tore lugu küll.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 03:00

OT: aga loogika... Arvutis ka ju, kui midagi Recycle Binist kustutad, on see igaveseks kadunud... See ei kõla eriti reaalselt ja ma pole Potterit milleeniumi jagu aega lugenud.

Akela turtsatas. "Okei, jätan meelde," lubas ta, võttes uuesti kaitseasendi sisse. Kui tema ründepositsioonil olema peaks, oleks kogu see tants tema jaoks liiga keeruline.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 03:29

OT:Dunno...Nii sai seal mainitud ja Darren paistis sellega rahul olevat:)
Tegelikult ei tahtnud enam Julie selle ilmselge vampiiriga võidelda. Akelat ei paistnud löögid üldse häirivat ja ta oli justkui kivisein. Inimesed ju enda lõbuks vastu kiviseina ei jookse või mis? "Alistun sulle," lausus Jule.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 03:32

OT: ok, ise teate

Akela ajas end sirgu, näol väga üllatunud ilme. "Alistud? Nii lihtsalt kavatsedki alla anda? Sellega demonstreerid sa, et ei sobi turniirile..." Esiteks levisid kuulujutud päris kiiresti, et turniir käib, ja teiseks püüdis neiu oma sõnadega Julie's seda võitlusvaimu taaselustada - no kuule, ravenil olid mingi hetk juba päris head rünnakud!
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 03:38

"Minu teada on kõik turniiril osalejad inimesed," pomises Jule vaikselt. "Ja mul pole tuju vastu seina korduvalt joosta, mõttetu energiaraisk." Ta tahtis minna jälle jooksma ja seejärel loitse üle vaadata. Turniiril läks siiski rohkem aju vaja.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 03:55

"Millest sa räägid?" Akela tundis seda vastikut kripeldustunnet, mis eelnes alati sellele, kui keegi hakkas ära tajuma, kes - mis - ta tegelikult on. Küllalt olid inimesed ära arvanud. Küllalt oli ta neid äraarvajaid kas tapnud või suhtlemisvõimetuks teinud. Millegipärast oli neiul tunne, et lolli mängida pole ka mõtet, kuna Julie teab, kuid ta ei saanud teisiti, kui pidi küsima.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 04:07

"Mitte millegist," vastas Julie võltsi naeratusega. "Ma nüüd lähen, pean veel jooksma minema ja siis pessu," põhjendas neidis oma lahkumist, kuigi ta ei pidanud seda tegema. Ann pööras selja ning hakkas ukse poole liikuma.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 04:13

"Oota nüüd. Ma ei saanud hästi aru. Mismõttes "kõik turniiril osalejad on inimesed"?" küsis Akela läbi toa kõndides, seisatades ukse juures, et Julie põgenemistee ära lõigata. "Ehk selgitad?"
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 04:14

Jule turtsatas naerma. "Me mõlemad teame, mida ma mõtlen, kuid kumbki ei ütle seda välja," lausus Ann lõbustatult. "Ära muretse, ma pole lobamokk," lisas Julie. "Võin minna?"
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 04:18

Akela kortsutas kulmu. "Ei, ma ei tea, mida sa mõtled. Ma ei valda legilimentiat, sorry. Ma tahaks väga kuulda, mida sa selle all mõtled," lausus neiu ning tema häälde sigines jahedus. Ta teab.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 04:28

"Rahu, moskiito," lausus Jule. "Ma tahaks nüüd minna," lisas Ann. "Ja nagu ma enne ütlesin, your secret is safe with me." Mille pärast Akela muretses, Ann ju lubas, et ei räägi ja ta ei räägi ka. Mis siin enam tõmmelda.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 04:35

Väga paljude asjade pärast muretses. Moskiitoks kutsumine kinnitas Akela kahtlusi. Hetkega oli neiul võlukepp käes ja ta sihtis sellega Julie'd. "Ma ei saa lasta sul jalutada minema teadmisega, et sa võid minna iga kell kellelegi koputama või jutu käigus kogemata välja poetada," sõnas vampiiritar süngelt. Ta polnud unustusloitsudes eriti vilunud, aga Obliviate peaks asjad korda ajama. Ta viipas napilt, kustutades ravenclaw' mälust teadmise, et Akela Torelli on vampiir.

OT: ei punni vastu : D
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 04:42

OT:Why not?
Julie vaatas samasugusel pilgul Akelat edasi. Ta ei öelnud sõnagi, lihtsalt jõllitas Akelat. Seetõttu ei saanud gryff ka kohe kontrollida, kas loits mõjus.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 04:47

OT: sest see oleks feil, kui mul mälukustutusloits ei toimiks ja Acid pole ka mingi soss : D

Akela ei langetanud võlukeppi kohe, vaid nipsutas Julie silme ees sõrmi. "Julie? Mis teed siin?" küsis neiu. Neetud, et ta nii laisk oli ja omale kasulikke võimeid ei õppinud. Kaks tuhat aastat peaks olema ju piisav aeg, et end võitmatuks teha. Aga ei.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty9/8/2011, 05:18

"Seisan," vastas Jule irooniaga. Mida ta nüüd teha tahtis....Jooksma minna ja pessu, muidugi. "Näeme," pomises Ann, hakates nüüd teist korda lahkuma.
Back to top Go down
Sponsored content





Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Mulle meeldib ka metalli kolkida!
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Koridorid mulle meeldivad

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: