EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Mulle meeldib ka metalli kolkida!

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 3 Empty9/8/2011, 05:21

Akela tegi lühikese sammu, et Julie tähelepanu taas võita. "Kes ma olen?" küsis neiu, fokusseerides oma eri värvi silmad ravenclaw' omadesse. Palunpalunpalunpalun...
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 3 Empty9/8/2011, 05:32

Jule hakkas naerma. "Mis sa kukkusid pea peale või? Akela oled," vastas neidis. Julie teadis, et gryffid võivad imelikud olla, aga et nii palju, see oli üllatus.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 3 Empty9/8/2011, 05:42

Akela ei olnud kindel, kas võib endale kergendusohke lubada, seega ei teinud ta seda, vaid naeratas kergelt. "Kukkusin vist jah. Mind rumalukest," sõnas neiu ning astus ukse eest kõrvale. Ta ei olnud siiski täiesti kindel...
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 3 Empty9/8/2011, 05:45

"C´ya!" hüüdis Jule eemale jõudes. Mida paganat tegi Akela enda võlukepiga? Jälle ei meenunud mitte midagi, tore lugu küll. Ann tundis end väga halvasti, ta ajas selle trenni kaela, teadmata tegelikku põhjust.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 3 Empty9/8/2011, 05:50

Akela saatis Juliet pilguga ning pani võlukepi ära alles siis, kui ta enam ravenclaw' samme ei kuulnud. Stseeni peas lahates lonkis neiu aknaorvani ja istus aknalauale, et juhtunu uuesti läbi vaadata ning leida tõendeid, et tema loits toimis.

OT: läbi, I guess
Back to top Go down
Sponsored content





Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mulle meeldib ka metalli kolkida!   Mulle meeldib ka metalli kolkida! - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Mulle meeldib ka metalli kolkida!
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Koridorid mulle meeldivad

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: