EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 01:22

Chachi istus esimese korruse koridoris oleva aknalaua peal ja vaatas õue, põhiliselt midagi nägemata. Ta oli mõttes. Väga sügavas mõttes, mistõttu ta ümbrust põhiliselt tähele ei pannudki. Osad inimesed küll kõndisid mööda, kuid tundus, et ka nemad ei märganud neidist ennast ja ausaltöeldes ei olnud tal hetkel selle vastu midagi. Tal oli liialt palju tegemist mõtlemisega. Ja millest ta mõtles? Sellest, millest ta viimati kuulnud ja lugenud oli. Vampiiridest. Ta oli ühe peatüki oma laenatud raamatust taaskord läbi saanud (jee!) ja nüüd ei saanud ta muudmoodi, kui pidi selle üle peas arutlema. Muul moel oleks tal sellest teemast ilmselt ükskõik olnud, kuid pärast vestlust Kaliniga see nii ei olnud..

Ot: Sebastiannnn..
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 01:36

Sebastianil oli pilk jälle raamatus, kui ta mööda koridore puhketoa poole suundus. Mingi hetk tajus ta tuttavat olekut, ning tõstis pilgu. "Leidsid tüütutest slytherinlastest lahti saamise raamatu üles?" küsis ta Chachi juures peatudes ja enda raamatut sulgedes.
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 01:40

Kui kellegi hääl tema juurest kostus, pööras Chachi oma pea sinnapoole, pilk täiesti ilmetu. Ta vaatas hetkeks Sebastianit, kuni reaalsustaju tagasi tuli ja ta aru sai, et keegi oli temaga just rääkima tulnud. Ta pilgutas paar korda silmi, meenutas, mida kutt just öelnud oli ning muigas siis. "Avastasin, et mul pole seda vajagi!" vastas ta.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 01:42

OT: Teema on õhtul?

Sebastian muigas. "Ei olegi? Kuidas siis nii?" Seb peab talle rohkem närvidele käima. Siis läheks Chachi uuesti seda raamatut otsima. Ja see oleks kahtlemata väga lõbus.
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 01:45

Ot: Eem.. vist jah. Ma ei tea, mul suva. Very Happy

"Tuleb välja, et nad lahkuvad niisamagi minu juurest," lausus Chachi, muie huulil. "Sina ju lahkusid." Ja Kaliniga sai ta lausa normaalselt suheldud! Ja seoses temaga tuli talle taas vampiirid meelde. Tüdruku muie kustus ning ta vaatas mõtlikult Sebastianit. "Mis su lemmiktoit on?" küsis ta äkitselt.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 01:50

OT: Ok. Very Happy

"Eksole." Sebastian muigas ning kehitas küsimuse peale õlgu. "Miks sa küsid?" Seb kortsutas pisut kulmu. "Ma pakuks, et jäätis. Hea asi on."
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 01:54

Chachi lasi Sebastiani küsimuse kõrvust mööda ja keskendus hoopis vastusele. "Pakuks? Kas see siis polegi midagi, mis kohe pähe tuleb?" küsis neidis ja küsis kohe otsa: "Mis su lemmikjäätis on?" Ta ei teadnud isegi, kuhu ta oma küsimustega tüürida tahab, kuid hetkel tundus, et need on vajalikud.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 01:55

"Ma ei ütleks, et mul lemmiksööki on." Veri? Aga seda ta ju ei ütle. Järgmise küsimuse peale Seb muigas. "Apelsini." Ohjaa. Tegelikult oli ta ainult kuulnud, et see on hea.
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 01:59

Kuidas saab mitte lla lemmiksööki? Kõigil oli mingigi lemmiksöök! "Apelsini?" Chachi krimpsutas nina. "Minu arust on see liiga hapu. Kas sulle meeldib hapu?"
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 02:02

Sebastian kehitas ebamääraselt õlgu. Kas talle meeldib hapu? Mis on hapu? "Jah... no mulle maitseb apelsinijäätis, järelikult mulle meeldib hapu." Tõsiselt, mis on hapu?
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 02:05

"Järelikult?" küsis Chachi kahtlustades. Ta rääkis, nagu ei teaks, misasi see hapu on.. Tüdruk meenutas, kas ta oli kutti näinud kunagi suures saalis rohkem hapusid asju söömas.. Ta üldiselt jälgis kõiki. Kuid praegusel hetkel ei tulnud talle meelde seegi, millal ta üldse Sebi on seal näinud. Tüdruk kortsutas endamisi kulme.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 02:11

"Ma eelistan magusat. Aga apelsinijäätis on hea. Tähendab, mulle nagu ei meenu üldse, et see eriti hapu oleks." Sebastian kehitas õlgu. Kuidagimoodi saab ta end ikka sellest välja rääkida.
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 14:53

Nüüd ütleb, et talle meeldib magus.. Olgu peale, ei tee vahet maitsetel. "Kas sulle koolitoit meeldib?" küsis Chachi järgmise küsimuse. Äkki lihtsalt pole teda märganud. Ka võimalus ju.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 19:15

Ee... Kas see tüdruk teadis midagi? "Jah, maitseb." Sebastian vaatas tüdrukut kahtlevalt. "Miks sa minu lemmiksöökide kohta kogu aeg küsid?"
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 20:38

Nojah, kellele ikka koolitoit ei maitseks, nii et vastus väga ei üllatanud teda. "Ma olen lihtsalt.. uudishimulik," kehitas Chachi süütult õlgu, "mis su lemmikjook on?" Kui toiduteema ei meeldi, siis on alati olemas joogiteema! Pealegi, kas vampiirid mitte verd just ei joonud?
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 21:25

Sebastian ristas häiritult käed. "Jõhvikamaitseline vesi." Mis iganes see ka oleks, eksole. Kunagi mingile inimesele oli see maitsenud, ning praegu käiski Seb mõtetes kõiki neid läbi.
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 22:10

"Väkk," krimpsutas Chachi nina. Sebastianil oli veider maitse. Kui tal üldse oligi sellist asja. Kuid kui oli, siis oli see halb. "Minuarust ei sobi ühelegi veele mingi maitse juurde."
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 22:19

"Vot, sinu arust." Sebastian naeratas rahulikult. Kuid Sebatsiani arust mitte. Noh... väidetavalt. Ta ju jõi verd ikkagi.
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 22:31

Chachi noogutas, samal ajal mõeldes, mida ta peale vampiiripeatüki lugemist veel teada sai.. Ta jälgis Sebastianit. Tumedad juuksed, tumedad silmad, normaalset tooni nahk.. Normaalset tooni. Õigus! Vampiirid ei talunud päikest! Samas ei näinud kutt välja, nagu oleks ta pikalt kusagil siseruumides konutanud. Peale selle oli ta ka teda päikese käes näinud.. Deem. Äkki ta ei olegi vampiir? Niisama ei saa ju küsida ka. "Vana sa oledki?" küsis tüdruk.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 22:37

OT: Tegelikult on vampiiridel hele nahk. Heledam kui normaalne. Razz

Sebastian hakkas naerma nüüd. "Kas sa oled mingi spioon, et mind küsitled?" Sebastian raputas pead. "Seitseteist olen, ilmselgelt. Ma käin seitsmendas klassis ju."
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 22:40

Ot: Üldiselt see heledus on nagu tingitud sellest, et nad päikest ei saa.. Very Happy

Chachi muigas korra. On, on spioon. "Jaa, mul on üks salaoperatsioon nimega Sebastian, aga ära küsi, rohkem ma sulle rääkida ei saa," lausus vandeseltslikult. "Ahjaa, meelest läks," sõnas ta , kui kutilt ka vastuse sai. Seitsmendas käivad kaheksateist aastased ka!
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 22:43

OT: Vampiirid ei päevitu. Very Happy

"Eksole." Sebastian turtsatas lõbustatult. Noh, jah, käivad ka 18 aastased, aga vähesed. "Ja sina oled kuusteist ja käid kuuendas klassis."
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 22:52

Ot: Noh, okei, vahet pole, kuigi mul veits teine arvamus on Very Happy

"Oo, nii hästi tead lausa," lausus Chachi muiates. Talle jäi mulje, et Sebastian väga nagu välismaailmaga ei suhtle, nii et see, et ta tema täpset vanust ja klassi teadis, isegi üllatas pisut. Ta uuris veelkord kutti. Kurat, see nahk ikka ei näinud normaalset tooni välja, aga sellegipoolest oli ta teda päikese käes näinud. Hmm.. Aina huvitavamaks läks. Talle meenus, et vampiiridel peaks ka külm nahk olema. No selle peab järgi proovima! "Anna oma käsi, ma ennustan sulle," ütles neidis täiesti tavalisel toonil ning jäi siis ootavalt slytherinlast vaatama.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 22:54

OT: Eksole. Very Happy

Sebastian vaatas tüdrukut kahtlevalt. Ta oli raudselt kusagilt mingi vampiirimõtte saanud ja nüüd tahtis teada saada, kas Seb on vampiir või ei. Rahulikult ulatas Seb talle enda käe, kuid ennem oli just sõnatult ja kuidagi liigutamata endale selle soojuseloitsu peale pannud, nii et tema nahk oli normaalse temperatuuriga.
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty8/8/2011, 22:57

Chachi juba täitsa lootis, et ta võtab kätte täiesti külma käe, kuid tundus, et sel täiesti tavaline inimsoojus on, kortsutas ta pahaselt kulmu. "No mismõttes," pahvatas ta kogemata valjult välja.
Back to top Go down
Sponsored content





Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty
PostSubject: Re: Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..   Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen.. Empty

Back to top Go down
 
Istun akna all loojumas päev, äkki kuju tuttavat näen..
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: