EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Niisama jalutamas

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty10/1/2012, 04:35

"Kinnita seda endale," sõnas Daniel lõbusa muigega. Tema vähemalt tunnistas, et Ninette ta ümber oma sõrme oli keeranud. Noh.. Kutt tunnistas seda endale. "Lubasid mida?" küsis kutt kergelt kulme kortsutades. Jeah, mõtleb korraks prantslannale ja juhe jookseb juba kokku. Hea, et ta üldse mäletas, millest nad rääkinud olid.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty10/1/2012, 04:45

Payton vaikis. Ta ei pidanud seda kinnitama, ta teadis seda. Fakt! "Lubasin, et täna ei nori sinu ja Ninette'i kallal. Aga noh, kui sa ei mäleta, siis ma vist võin," ütles Destiny. Niipea, kui Danny midagi enda silmarõõmust rääkis, ei vastanud ta mõnda aega ilma lollaka naeratuseta.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty10/1/2012, 04:48

"Aaa.. Ei tohi! Ma mäletan küll," muigas Daniel. "Teeme diili.. Igakord kui sa minu ja Ninette'i kallal norid, siis norin mina sinu ja Lance'i kallal. Ja selle suure crushi kallal, mis sul temasse on," sõnas kutt rahuloleva naeratusega. Mis sest, et Payton oli selles norimise värgis palju osavam. Mõte loeb or something.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty10/1/2012, 05:53

"Suur crush?" küsis neiu üllatunult. "Mis sa arvad, kui kiirelt jutud levima hakkavad, et sa oled kõrvuni armunud ussi?" uuris Destiny muigega. Ilmselt paar päeva, nädal maksimum. Sigatüükas liikusid jutud üpris kioresti.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty10/1/2012, 22:04

"No mingi teema on sul temaga," väitis Daniel kindlalt, manades siis ette kurja ilme. "Ma pole kõrvuni armunud ja need jutud EI HAKKA levima, sest sina hoiad oma suukese kenasti kinni," lausus kutt resoluutsel toonil. Kust mujalt need jutud ikka liikvele lähevad.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 01:59

"No näed...Teema ja suure crushi vahel on erinevus," lausus Destiny muigega. "Okei, okei. Mina ei räägi...Aga sa pead ise ka end vaos hoidma, ma olen kindel, et juba ussid teavad," arvas Payton. Ninette ilmselt rääkis ülejäänud rohelistele.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 02:05

"Sinu puhul mitte nii väga," muigas Daniel. "Ja see tähendab, et sa tunnistad, et miskit teil kahel ikka on?" lisas ta siis võiduka naeratusega, noogutades seejärel. "Mina olen enese vaoshoidmise alal ekspert," vandus kutt pühalikult. Täielik vale, muidugi. Kamoon, tüüp ei osanud end ikka üldse prantslanna juuresolekul vaos hoida.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 02:14

Destiny müksas vennast rusikaga. "Ma ei ole midagi tunnistanud," lausus neiu, kuid teadis, et Danny võitis selle vooru. "Sina ja ekspert?" küsis Desu ja hakkas naerma. Yea, right. "Sul oli juba rongi peal selline nägu ees, et lähed ja palud ta kätt," muigas tüdruk.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 02:23

"Nüüd on hilja miskit päästa," naeris Daniel ja noogutas siis lõbusal ilmel, mis kohe teeseldult kurjaks muutus. "Niiii hull see nüüd ka polnud," sõnas ta mitte nii kindlal toonil. No mine tea.. Ta ise ei pannud väga tähele, mis ta tegi ju. Noh.. Kui Ninette lähedal oli.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 03:06

Destiny vaikis. Rääkis ennast sisse, mis teha. "Oli, oli...Tahad ma näitan su reaktsiooni?" küsis õeraas muigega. Oi, see pidi põnev tulema....Muidugi ainult siis, kui Danny tahtis enda ülepaisutatud emotsiooni näha.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 03:08

"Noo.. Kui sa nii väga tahad mulle seda nina alla hõõruda, siis eks sa lase käia," muigas Daniel, jäädes siis huviga ootama, mis sealt siis tuleb. Õde tundes oli see tõesti vägagi ülepaisutatud, aga noh.. Seda naljakam muidugi. Vähemalt oskas Dan enda üle naerda. Tuli kasuks ka see oskus.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 03:15

Neiu ajas end muru pealt püsti ja lasi teksadest kiirelt kätega üle, mille külge olid mõned murulibled jäänud. Tüdtuk köhatas enda hääle demonstratiivselt puhtaks ja viskas end sees Danny ette põlvili. "Ooo, kallis Ninette, mu kullakallis jumalus. Palun, luba mul sul kingi puhastada. Hiljem tahaksin ma sunuga voodisse ka ronida, kui sa ei pahanda," lausus Payton ahastava hääletooniga.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 03:26

Daniel jälgis õde lõbusa muigega, kulmud kõrgemale kerkimas, kui Payton siis lausa põlvili langes. Ja siis järgnes õe ahastava tooniga monoloog, mille peale kutt lihtsalt naerma hakkas. "Ei ole niii!" sõnas ta naermise vahepeal, raputades ägedalt pead. Vot seee oli alles ülepaisutus.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 03:29

"Vähe ei ole," turtsatas Destiny naerma ja ajas end üles. "See polnud ülepaisutatud ka...Oota, kuni ma teatraalse versioonini jõuan," lisas tüdruk naerdes. Olgu, näitles üle...Aga lõbus oli sellegipoolest. "Sa plaanid teda ballile viia?" küsis seejärel Payton otse välja.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 03:35

"Ahh, sa ei tea ka midagi," muigas Daniel, teeseldes siis õudust, kui Payton mainis, et tal veel neid versioone kusagil peidus on. Sellest ühest täitsa piisas mõistmaks, kui totter Dan on. "Ballile? Nalja teed? Ma ei hakka end küsimisega lolliks tegemagi," sõnas Daniel. Ninette naeraks välja ta.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 03:38

"Aga äkki ta on...Reaalselt ka sinust sisse võetud...Äkki see flirt pole niisama," pakkus Destiny välja. Neid usse oli võimatu mõista, mida nad mõtlesid või tahtsid. Nojah, võimu tahtsid, aga seda teised ei andnud. Õelad õpilased.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 03:42

"Jaah, kindlasti. Talle lihtsalt meeldib, et mina temast sisse olen võetud ja siis ta mängibki sedasi. Pealegi pole ma ainus, kellega ta sedasi flirdib," lausus Daniel pead raputades, muutudes väheke tusasemaks. Noh.. Tegelikult ei teadnud ta, kas Ninette flirtis teistega ka sedasi. Aga Paytoni sõnad kergitasid temas asjatuid lootusi, mis tuli juba eos lämmatada.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 03:44

"Aga kui sa tead, et see on vaid flirt, siis miks sa seda ise edasi arendad?" tahtis Destiny teada. Vau, neil oli praegu reaalselt üks õe-venna moment, mida nii tihti ette ei tulnud. Ameerika filmis oleks taustaks käinud üks 'aww' ja mõni rahulik lugu viiulitega.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 03:47

"Ma ei tee seda meelega ju. Mis mina sinna parata saan, et mu aju end muust maailmast lahti ühendab, kui Ninette lähedusse sattub," sõnas Daniel kerge muigevarjundiga. Eks mingi pisipisi lootus oli ikkagi kusagil olemas ka jah. "Ma parem võtan selle väikese flirdi kui ei midagi."
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 04:14

"Olgu...," sõnas tüdruk ja jäi mõtlema. Kas flirt polnudki just see, mille eest Daniel enda õde oli varasemalt hoiatanud? Jäi mulje, et Danny arust ei jäänud ükski flirtimine süütuks. Ja nüüd tegi noormees risti-vastupidi. Tubli-tubli.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 04:17

Noo.. Flirt Ninette'iga jääbki ainult flirdiks. Flirt Lance'iga lõpeb voodis. That's a fact. "Oeh," sõnas Daniel vaid, katkudes ühe käega veidike muru, mille ta siis kerge muige saatel õe poole lennutas. "Tükike su armastatud väljakust," sõnas ta enne, kui Payton kisama hakkab.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 04:35

"Võtad meeneks kaasa, jah?" küsis neiu muigega. "Mis sa ohkad?" tahtis siiski Destiny sellise väga väljendusrikka häälitsuse tagamaid teada saada. Uudishimulikud tüdrukud pidid väidetavalt õnne tooma.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 04:38

"Jah. Panen purki ja vaatan igapäev, sest siin möödusid kindlasti minu hiilgeajad," muigas Daniel ülima sarkasmiga, kehitades õe küsimuse peale vaid õlgu. "Eks sa paku kolm korda, kes mul nüüd mõtteis on," sõnas ta viimaks vaid.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 04:57

"Nojaa, ikka," vastas õde. Danielile ei meeldinud lendamine millegipärast ja ta polnud sellest kunagi nii põhjalikult rääkinud. "Prantslannast...," sõnas Payton ja hakkas naerma. Talle meenus tüüpiline prantslanna stereotüüp.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty11/1/2012, 04:59

"Mille üle sa nüüd naerad?" küsis Daniel mõnevõrra pahaselt ja samas üllatunult. Ses suhtes, et.. Polnud just eriline anekdoot ju. Kuigi kuti elu ja tema armudraamasid võis küll omaette anekdoodiks pidada, jah. Aga praegu polnud ta nii väga sellele vihjanud või mida nagu. Payton oli tarbinud miskit?
Back to top Go down
Sponsored content





Niisama jalutamas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Niisama jalutamas   Niisama jalutamas - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Niisama jalutamas
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jalutamas
» Jalutamas.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Lendluudpalliväljak-
Jump to: