EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Läbu vol 2

Go down 
+13
Ben Sword
Lucas Lestrange-Osier
Kalin Riddle
Vanessa A. Forthland
Katelyn D. Frost
Randy Green
Adrianna Frost
Trixie O'Hara
Daniel Murray
Lucy (Weasley) Murray
Flynn Meraz
Drew Frost
Destiny Payton Murray
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
Trixie O'Hara
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Trixie O'Hara


Posts : 364
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:12

Sookie hakkas midag ütlema, jättis pooleli, hakkas jälle midagi ütlema, jättis jälle pooleli - viimaks jäi ta lihtsalt suu pooleni avatud Samarat vaatama. Mis toimus?! Sookie oli pool kuud umbes eemal olnud ja selle aja sees ei olnud nad Samiga suhelnud, kuid tõesti, mis toimus?! "Sulle ei meeldi peod?!" küsis ta siis viimaks, suutes ühe lause korralikult välja öelda. "Alates mis ajast??" Just enne jubedusi Akiraga, olid Sookie ja Samara koos pidu pannud, veits lesbitsenud, kanepit tõmmanud, pidu missugune! Ja nüüd tuleb Samara välja avaldusega, et talle ei meeldi peod. "Kas vahepeal, kui ma ära olin, on midagi juhtund? Samara, palun räägi. Ma ei tea ju midagi, mis toimunud on! Ja siis räägin mina sulle ka, mis juhtus." Sookie teadis, et koolis levisid mõned jutud, mis temaga juhtunud olid, kuid ükski neist ei olnud täiesti tõsi.

ot: fakkk, vale kasutaja. Aga teeme nii, et oli Sookie!


Last edited by Scarlett O'Hara on 8/8/2011, 23:17; edited 1 time in total
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:13

Donelle'i huulile ilmus kerge muie, kui k6ige pisem Frost sisse astus - mitte, et ta iialgi teda tema kuuldes niimoodi kutsuda oleks võinud, kuid siiski. Ja kuigi ta oli enne otsustanud, et ei mölise peo jooksul Dave'iga selle pärast, mis ta siin korda saadab, ei suutnud ta muud moodi, kui saatis talle veidi pahakspaneva pilgu, kui nad kohale jõudsid. Sellegi poolest, tal oli sünnipäev (peaaegu), nii et rohkem ta midagi ei öelnud. "Ma siin... istun," sõnas tsikk aga Damianile, suutmata pisikest muiet ära hoida. Appi, talle nii meeldis ta väike ülbikust vend, ja tema suhtumine oli lihtsalt niivõrd nauditav. Slytherin. Kuuendik võttis oma siidrist paar lonksu, ning jälgis siis rahulolevalt vendade vahelist kaklemist. Meenutas Dave'i päris sünnipäeva. Jee.


Last edited by Donelle Frost on 8/8/2011, 23:18; edited 1 time in total
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:18

Samara kergitas õrnalt enda kulme ning vaatas Sookie poole. Kas ta oli selle tüdrukuga lähedane? Tundus küll nii, sest tundus, et see tüdruk oli väga mures. See meeldis Samarale tegelikult, vähemalt ta teadis, et oli inimesi, kes temast hoolisid. Ta ei olnud enda murega üksi, kuid ometi oleks nii kahtlane talle seda rääkida: a, mul siin niisama mälukaotus, jou. Parem mitte.

"Eee," ütles tütarlaps taaskord. Ta rüüpas jällegi enda mahla ja tundis, et põiekas hakkab peale tulema. Ta ei tahtnud veel aga minna. Mis siis, kui see neiu ära läheb? Samara ei tahtnud üksi olla.
Tütarlaps ei vastanud ühelegi neiu küsimusele vaid hingas sügavalt sisse. Segane ja ebameeldiv olukord. "Mis su nimi on?" päris ta lõpuks ettevaatlikult, justkui kartes, et majakaaslane teda lööb.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:18

"Jean, Lucas. Lucas, Jean," tutvustas Julie noormehi ja istus nende vahele. "Millega sa siis tegelenud oled?" alustas Ann juttu. Ei saanud ju niisama vaikima jääda ja ta polnud ka Jean´iga hiljuti rääkinud. Korraks viis neidis pilgu Lucasele ja seejärel jälle JP´le.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:19

Dam kissitas vaid kuti poole oma silmi, kui ta tähelepanu juhiti sellele, et dork kellejuurest Damian oma suurema, ning äärmiselt idiootliku käitumisega venna ära vedas turtsus veel seal. ''Sa taltsuta oma sõbrannasid, kui veel vaheajal koju tahad tulla. See selleks, kuidas kurat sa julgesid jätta meie pisikese blondukese siia nii üksinda? Aga kui oleks midagi juhtunud? Sina oleksid rõõmsalt sopavereliste, vuhh mul tuleb kananahk ihule, kui ma sellele mõtlen... Väristas neljandik end kiirelt, ning krimpsutas oma nägu äärmisel tõsiseks muutudes. ''Oleks meie Donelle'iga siin midagi juhtunud? Mis oleks sinu vabandus olnud? Isa kasvatas meid sellisteks või, tead ma annaks sulle vastu pead, kui sa nii vigane ei oleks koguaeg.'' Draamatses nooruk oma venna kallal, kui viimaks küünarnukkidega end lauast lahti lükkas, ning siis istuma vajus. ''Tegelege oma asjadega edasi, kui elu veel armas.'' Kissitas eriti vihane Frost silmi dorkide baari poolde korraks, ning pöördus siis Donelle'i suunas. ''Ära muretse, tal on nüüd ajud kodus.'' Ohkas kutt viimaks, ning lasi oma sõbral uue õlle endale tuua. ''Eksole, kullakallike.'' Vaatas ta vastuvaidlemis kohta vahele jättes Dave'i suunas, ning kissitas kergelt oma silmasid.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:26

Dave viis silmad Damianilt Donelle'le, kes ilmselgelt ülimalt õnnelik oli, et Damian tee siia leidnud oli. Ohanud raputas kutt pead, ning keeras tagasi silmad Adriannale, kes Beniga aega veetis. ''Joo veel sa ajad nii normaalset juttu.'' Võttis prefekt selle lihtsama versiooni, ning kavatses Damiani täis joota, et siis ta ära vajuks. ''On on, jumal tänatud, et sa ikkagi tulid eksole.'' Turtsatas kutt kiirelt, ning naeratas siis, kui kuti sõbra toodud õllehunnikust ühe omale haaras, ning vennaraasuga kokku lõi. Silmad taaskord tagasi Ade'ile rändamas.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:27

Sookie oleks ilmselt endale jooki hetkel kurku tõmmanud, kui ta midagi joonud oleks. Tema silmad läksid veel suuremaks ja suu vajus jälle lahti. "Sa ei teegi nalja, eksole?!" küsis ta siis. "See olen, mina, Sookie?! Mis viga? Mälu kadus ära või?" Siis Sookie vakatas. "Aaah!" Lausus ta hirmunult. "Sul ongi mälukaotus!! Mis juhtus??" Sookie kummardus üle laua Samarale lähemale. "Ja mind ei olnud siin, kui sa mind vajasid! Arvasin seal haiglas, et sul on savi minust aga sul endal oli ka hoopis veel jubedam! Oh, Samara. Kuidas.. kuidas küll..?"
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:30

Samara vaatas tütarlapsele suurte silmadega otsa. Okei, see reaktsioon oli hullem, kui Samara oli ette kujutanud- Aga vähemalt ei pidanud ta ise neidisele ütlema, mis tal viga on.
"Ma ei tea täpselt," lausus tütarlaps, juues mõned sõõmud enda mahlast. "Aga ma ei mäleta midagi ega kedagi. Darren'i juures peatun hetkel. Ta.. ta ütles, et on mu sõber. Noh, kedagi teist ei ole ma näinud."

Neidis pööras enda pilgu hetkeks teistele, et asjadega kursis olla. Midagi uut ja huvitavat ei toimunud. Mingi väike poiss ülbas selle David-i tüübi kallal. Neidis pööras enda pilgu tagasi Sookiele, polnud tema asi, mis kelle kallal hüppas.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:32

Oh, mis siis ikka. Kui Damian siin on, on ka Davidi tähelepanu mujal, ja Lucy paistis Danieli lõbustamisega väga edukalt hakkama saavat. Tellinud endale pudeli tuliviskit, võttis neiu sellest lonksu, jälgides toimuvat, üks jalg üle teise.
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:37

"Darreni juures?" küsis Sookie, iga hetkega järjest rohkem üllatudes. "Samara, mina olen sinu parim sõbranna!" lisas ta siis. "Ja ma olin mitu nädalat haiglas, sest üks nõme asi juhtus aga nüüd olen ma tagasi.. Kas sa arsti juures ikka oled käinud?! Kas Darren on sulle asju rääkinud? Kas sa käid koolis edasi?" Sookie küsis niipalju asju korraga, sest ta tahtis järele jõuda.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:40

Donelle kortsutas veidi kulmi, kui Dam temast - TAAS - rääkis nagu inimesest, kes ei suuda end viis minutit peol korralikult üleval hoida, kuid arvestades, et kutt oli tast vaid poolteist aastat noorem, oli ta sellega juba küllaltki ära harjunud ajaga. Omamoodi armas, kui mitte arvestada, et Donelle oli tuntud kui pidevalt juhmistamisloitse jagav jobu, aaaga noh, las väiksel vennakesel on oma õest lihtsam mulje, eks. "Kellel poleks," pomises slytherinlane vaikselt, kui Damiani lauset kuulis, sest igaühel oleks peale sellist mölisemist. "Kavatsedki ta sinna jätta?" ütles tüdruk aga vanemale vennale, kui märkas kuhu tolle pilk suunatud oli. Ta ei tahtnud teadagi, mis mulje Ad'ile jäänud oli, kui Dave siin dorkidega ringi lasknud oli, kuid sellegi poolest ei olnud parim variant lasta punapeal Dave'ile tagasi teha. Lähevad pärast veel tülli või midagi ja seda nüüd küll vaja ei olnud.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:47

Samaral hakkas pea ringi käima ning ta ei teadnud, millisele küsimusele esimesena vastata. Ta oli tegelikult selleks juba ette valmistunud, et kui ta viimaks mõne tuttavaga kokku põrkab, on tal aeg nii mõnelegi küsimusele vastata. Aga tema oli see, kes tahtis küsimustele vastuseid! Ta tahtis enda Elust rohkem teada! Tahtis teada, kes ta selline on.

"Mis asju Darren mulle rääkima peaks?" päris neidis. "Ta on mulle võlukunstist ja Sigatüükast natuke rääkinud. Ta ütles, et ma olen nõid. Ja noh, üht-koma teist olen ma võlukunsti kohta ka selgeks teinud. Aga kooli ma ei ole veel läinud. Veider mõte. Darreni juures on mul hetkel turvaline ja hea," lausus tütarlaps pikalt, ilme väsinud ning veidi eemalviibiv. Ta oli totaalselt erinev vanast Samarast: tema ei joonud, ei suitsetanud ega rikkunud üldse kuidagi enda tervist, ta ei olnud pimedusse kadunud ning ta tahtis võimu!
Back to top Go down
Ben Sword
slytherinlane // 17. aastane // 6. klass
Ben Sword


Posts : 298
Reputatsioon : 3

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:51

Benjamin muigas laialt, kui oli saanud Adriannalt komplimendi. Nojah, natuke ta ikka tantsu lüüa oskas. Varsti ilmus baari aga Damien aka Ben'i maailma kõige lahedam noor semuke ever. Väikevend, nagu ta öelda armastas. Noh, tegelikult Dam'ile ei meeldinud, kui teda pisikeseks või väikseks kutsuti, aga Fred ei saanud sinna midagi parata. Ben ei tahtnud enam Adrianna mossitamist näha. Missest, et tüdruk seda välja ei näidanud, sai Friedrich ikkagi aru. Noormees tõmbas Addy endale sülle. Seekord aga mitte kaksiraksi, vaid nõid lesis lihtsalt tema kätel. Benjamin seadis oma sammud Frostide poole. ''Ja mind ei kutsunudki perekonna koosolekule?'' muigas Ben nüüd ning asetas Adrianna omakorda David'ile sülle. ''Ei jonni niimoodi. Donelle wannabe'd olete või?'' ütles ta siis õrnalt irvitades. Ta prantsatas Damian'i kõrvale istuma, visates semule siis ruska. ''Jau väikevend,'' tervitas ta siis teist.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:57

''Ettevaatust, Dave on üleni Dorkide ekstrakti täis.'' Mainis ta Benile, kui too Adrianna kutile sülle asetas, ning võttis siis uue lonksu oma õllest. ''Minul vähemalt ei ole väike.'' Tutrsatas neljandik siis, kui ben teda taaskord väikseks kutsus. Saage üle jeesus, tema pole süüdi, et ta kõige noorem Frost on, ning parem olla noor, kui kõige vanem ja aiataha läinud. ''Perekond sai alles nüüd kokku, enne oli poolik perekonna istumine.'' Viis ta silmad oma vennanaisele, ning naeratas õrnalt. Ainuke kes siit seltskonnast talle kõige rohkem istus - koguaeg oli ta nõus rusikaid käiku laskma, ning ta hoidis Dave'i vaos. Kõik oli super. ''Võta õhtul temaga midagi ette, muidu ma panen ta kodus keldrisse.'' Mainis ta ettevaatlikult Adriannale, ning viis silmad siis dorkidele, kes endiselt eriti rõõmsad olid. Nojumal, nad ikka ei sa aru, et neil oleks aeg koju minema hakata?
Back to top Go down
Sookie McBane
eraisik
Sookie McBane


Posts : 370
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:58

"Oh, issand, ma ei kujutanud ettegi, et sul kõik kadunud on - isegi võlukunst! Seitse aastat kooliskäimist ja kõik, lihtsalt kadunud?!" Sookie ohkas, kuid taipas siis, et Samaral on seda ilmselt nõme kuulata. "Ma mõtlen, et kas ta on sulle ikka uuesti rääkinud, et ta vampiir on? Minu arust sul küll seal täiesti turvaline olla ei saa." Sookie kavatses nüüd kõik teha, et Samara enda elu tagasi sai - kuid kui ta mõtlema hakkas, võibolla oligi parem, et ta kõiki asju ei mäletanud. Näiteks seda, et ta Maxi armastas. Vähem südamevalu. Või seda, et ta narkar oli. Nüüd ta ilmselt ei tõmmanud ju enam siis.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty8/8/2011, 23:59

Donelle muigas kergelt kui kogu nende Slytherini gäng ühe laua taha kokku kogunes, nagu see olema oleks pidanudki, mitte et 'sünnipäevalaps' laseb Dumbledore'i austajatega ringi. Ade'ile tervituseks naeratanud, liikus slytherinlase uudishimulik pilk Dave'ile, et näha, kas nad on sõbralikud või hakkavad siin mingeid asju klaarima. Mõne hetke pärast sai Ben aga nautida Donelle'i pahast silmakissitust, kui too teda mainis. Tänks, onju, tore, et tema nüüd selle perekonna emoks tembeldatud oli. "Kui sa eelistaksid, et ma siin olemise asemel dorkidega ringi laseks, siis tänan ei - ma meeldin endale sellisena rohkem," lausus tsikk mõeldes seda täiesti tõsiselt, kuid viis siis pilgu mujale. Ta ei olnud eriti oma maja omadega tülinorija tüüpi, nii et see vestlus oli nüüd l õ p e t a t u d.
Back to top Go down
Ben Sword
slytherinlane // 17. aastane // 6. klass
Ben Sword


Posts : 298
Reputatsioon : 3

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty9/8/2011, 00:07

Benjamin muigas laialt, kuulates väikevenna ära. Lol. Ta oli vist Frostidest kõige vaimukam vend üldse. Donelle oli lihtsalt armsake ja Dave.. Dave oli üldse omaette klass. Benny suunas oma pilgu näitsikule, kes nüüd mossitama hakkas. Friedrich vahetas kiirelt kohta ja maandus nüüd Don'i kõrval. ''Ma ei mõelnud seda. Ega mulle ka need dorgid ei istu, rääkimata siis sopaverelistest,'' lausus ta nüüd. ''Ma mõtlesin lihtsalt, et sa oled üleüldiselt meil väike kiuslik jonnipunn, aga seda mitte halva alatooniga,'' lisas ta veel, silitades tütarlapse lõuga. ''Ei mossi niimoodi,'' sõnas Benny veel, huulil kelmikas naeratus.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty9/8/2011, 00:11

''Prshhh,'' turtsus Damian kiirelt, kui Ben ka Donelle'i juurde liikus. ''Jätame selle ilatsemise õhtuks eksole tuvikesed.'' Krimpsutas neljandik oma nägu ääärmiselt tõsiselt. Tal oli tõesti tõsine öäk peal juba sellest amelemisest igalpool. Oma pudeli kätte haaranud kargas ta jalgupidi lauale, ning hakkas seal tantsu vihtuma. ''Kui te kohe järgi ei jäta siis hakkan ma teid juhmistama.'' Pomises ta kiirelt, ning ulatas oma väikeõele käe, et too järgi tuleks. Frostide duo siiski eksole. ''Ben saad hiljem ka moositada.'' Vataas ta vabandavalt semule otsa, ning ulatas siis oma käe Donelle'i suunas.
Back to top Go down
Adrianna Frost
eraisik
Adrianna Frost


Posts : 1219
Reputatsioon : 4

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty9/8/2011, 00:18

Adrianna ei olnudki Damiani kohale ilmumist märganud. Ta oli selleks kogu tantsimise, viha alla surumise ja kõige muu seesugusega ametis. Kuid muidugi oli Ben väikest Frosti kohe näinud ja lihtsalt ei saanud muudmoodi, kui pidi tantsuplatsilt minema pääsema. Seega oligi Adrianna järgmisel hetkel juba kuti süles. "Mis..?" alustas ta juba, kui silmad sinnapoole viis kuhu Ben teel oli ja taipas milles asi. Damiani vastu ei olnud Ade'l kunagi midagi olnud, üleüldse olid kõik Frostid tüdrukule meelepärased. No hetkel küll mõni rohkem, kui teine, aga siiski. Seega ei hakanud neidis protestima ja lahti rabelema, kuigi ta oleks seda teha võinud. Alles siis, kui ta taipas, mis Benil plaanis oli, saatis ta kuti poole äärmiselt mõrvava pilgu, mis ütles midagi aga-sa-selle-eest-saad sarnast. Kuid selleks ajaks oli rabelemiseks liiga hilja ja järgmisel silmapilgul istus Ade juba toredasti Beni süle asemel Davidi süles. Kutil vaid ühe oi-kellel-dorkidest-aega-üle-jäi pilgu viinud, libistas ta ennast kallima sülest lihtsalt külma ilmega maha, päriselt ära sellegipoolest tormamata. "Kelder kõlab täitsa hästi," vastas ta Damianile kerge muigega, Donelle'le samas taaskordse nägemise puhul noogutades ja Benile veel üht mõrvavat pilku saates. No mida kuradit ta teda lihtsalt siia maha ei võinud panna.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty9/8/2011, 00:27

Dave lasi neidisel end püsti ajada, ning ohkas vaid raskelt, kui ta keldri kohta märkust kuulis. Keeruline, kui kogu su seltskond kellega sa ringi lased on harjunud olema totaalsed dorkide vastased. Katsu sa siis neile selgeks teha, et ta tegelikult ei suhtlegi nendega. Kuulnud aga venna märkus hingas prefekt vaikselt sisse. Käed Ade'i puusadele seljatagant viinud jäi ta neid õrnalt masseerima. ''Mis ma pean teie heakskiidu nimel kaklema minema uuesti?'' Ei saanud Dave enam asu. No mida kuradit ta tegema pidi, et nad ükskord sellest üle saaks. Ahjaa, nad ju ei saagi sellest üle. ''Ben pole ju süüdi, ära teda ära tapa.'' Mainis ta vaid tüdrukule, kui käed temast eemaldas, ning pea raputuse saatel venna õllepudeli võttis, mis lauaäärele jäänud oli.
Back to top Go down
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty9/8/2011, 00:27

Jah, Samara ei tundnud end Sookie sõnadest sugugi paremini. Võlukunst oli keeruline, aga nüüd oli ta isegi ilmumise selgeks õppinud selle paari nädalaga, mille ta oli Darren'i seltsis veetnud. Darren oli suurepärane õpetaja. Kas oli võimalik ühesse ja samasse inimesse kaks korda armuda?

Järgmine asi rabas aga teda. "Darren on vampiir?" piiksus ta vaikselt, libistades käed enda suu ette, justkui oleks ta midagi väga roppu öelnud. Ta langetas lõpuks enda käed. See kõik oli tegelikult loogiline. Noormehe nahk oli olnud külm, aga noormees oli öelnud, et tal on mingi haigus. Ning see häärber, kus ta elas - seal oli nii palju klassikalist stuffi. Kõik see oli meeldinud Samarale, aga nüüd mõtles ta selle üle, et temast oleks võinud vampiirieine saada. "Ta vist unustas mulle seda mainida," lausus gryffindorlane vaikse ohkega.

Oleks ta teadnud, mida tähendavad sõnad gryffindorlane ja sopavereline, oleks ta ilmselt sealt juba ära läinud. Selle asemel istus ta aga rahumeeli edasi, slytherinlastest mõnikümmend meetrit eemal.
Back to top Go down
Adrianna Frost
eraisik
Adrianna Frost


Posts : 1219
Reputatsioon : 4

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty9/8/2011, 00:37

Adrianna oli käed rinnal ristanud, vaikselt alahuult närides jälgides kuidas Damian lauale ronis ja tantsu lööma hakkas. Hm, vähemasti keegigi lõbutses, mis? Vaikselt ilmus neidise näole mingigi naeratus.. ta ei kavatsenudki terve õhtu mossitada, aga see ei tähenda, et ta sellegipoolest poleks vihane olnud. David'i poole ta lihtsalt vältis vaatamast. "Keemiline puhastus oleks päris kena," märkis ta pead kuti poole pööramata. No andku andeks, et kõik rõõmust lakke ei hüpanud, kui Dave leidis, et dorklaste seltsis istuda ja tantsida on palju lõbusam, kui slytherinlaste seltsis. Arvestades seda, kui väikeste asjade peale Adrianna vihastada võis, siis praegu oli täiesti mõistetav, et ta kõige rõõmsam polnud. Oli üldse ime, et ta veel kellelegi tappa polnud andnud. Selle peale, kui kutt Beni mingil määral nagu kaitsma asus, ei öelnud Ade midagi. Tema tapab seda, keda tahab.
Back to top Go down
Jean-Paul de Lansé
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Jean-Paul de Lansé


Posts : 38
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty9/8/2011, 00:41

Julie Rodriguez wrote:
"Jean, Lucas. Lucas, Jean," tutvustas Julie noormehi ja istus nende vahele. "Millega sa siis tegelenud oled?" alustas Ann juttu. Ei saanud ju niisama vaikima jääda ja ta polnud ka Jean´iga hiljuti rääkinud. Korraks viis neidis pilgu Lucasele ja seejärel jälle JP´le.

"Meeldiv tutvuda," sõnas Jean-Paul kutile, kes oli osutunud kellegiks Lucaseks. See nimi ei öelnud küll talle midagi, kuid ega sel vahet ei olnudki. Ta pööras oma tähelepanu taas Juliele, kui talt küsimuse kuulis. "Ei millegi erilisega," vastas ta lihtsalt. Ilmselgelt tähendas see seda, et prantslane kas mõne uue loitsu, nõiajoogi või millegi kolmanda kallal oli. Selles suhtes sobis ta nagu valatult Ravenclawi.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty9/8/2011, 00:45

Dave kortsutas ainult oma kulmi kergelt. Lasi pudelil lauale maanduda, ning nipsu saatel ta kadunud oligi. Magamistoast end leidnud liikus ta rätikut sõrmedel hoides pesemisruumidesse, ning lasi end kuuma veega umbestäpselt paartuhat korda üle. Lõpuks punane nagu vähk jättis ta oma eelmised riided vannitoa nurka, ning võlukepi liigutusega süütas need. Tagasi oma armsasse tuppa naasnud vahetas ta riided, ning maandus siis tagasi kolme luua ees. Päiksekaid ninal kohendanud kavatses Dave uue sisenemise kasuks. ''Master is Back,'' hõikas ta kiirelt, kui t särgilt oma silmad nurka viis, kus teised endiselt olid. Mmm, käed teksade taskutest välja võtnud liikus ta üle laudade slytherinlaste laua kõrval olevale lauale, ning lasi keelel üle oma hammaste liikuda, kui veel kergelt märga tukka sasis. ''Fit's?'' Uuris ta eelkõige oma kallimalt, kuid teiste kommentaarid olid ka oodatud. ''Lammutame siis maja seinad koos dorkidega?'' Viis kutt viimaks silmad Benile, ning seejärel oma väiksele vennale.

New Outfit,
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty9/8/2011, 00:48

Damian oli juba oodanud, et sealt tuleb midagi peretüli sarnast, kuid järsku oli vennas üleüldsegi kadunud. Noogutanud ainult nõustuvalt selle keldri kohapealt keeras Damian aga oma hämmeldunud pilgu uuele Dave'ile. Kas tal tõesti käisid tujud nagu ilmamuutused? ''Soe peast, agaa lase tulla.'' Ristas Dam oma käed rinnal, ning liigutas oma pead kergelt kõrgemale. Silmi dorkide poole kissitanud, ning võidurõõmsalt rusikaga läbi õhu tõmmanud keeras neljandik oma silmad peagi Benile. ''Läksime.'' Irvitas ta viimaks rahulolevalt, kui laualt oma pudeli haaras, ning järgmisele lauale kiire hüppega maandus. Keegi ei olnud keelanud tal laamendama hakata. Võlukepi välja võtnud liikusid lauad piirjooneks dorkide ja nende vahel, ning Damiani silmi köitis baarilett, mis üllatusüllatus nende poolele jäänud oli.
Back to top Go down
Sponsored content





Läbu vol 2  - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 6 Empty

Back to top Go down
 
Läbu vol 2
Back to top 
Page 6 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Läbu, wtf
» Kolmas känd paremalt (ehk Danette'i deit ehk läbu)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: