EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Läbu vol 2

Go down 
+13
Ben Sword
Lucas Lestrange-Osier
Kalin Riddle
Vanessa A. Forthland
Katelyn D. Frost
Randy Green
Adrianna Frost
Trixie O'Hara
Daniel Murray
Lucy (Weasley) Murray
Flynn Meraz
Drew Frost
Destiny Payton Murray
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 08:33

Akela pööras pead kohe, kui kuulis tuttavaid samme neile lähenemas. Olgu siis jutuvada ja mis kõike veel, ta oli õppinud sammudele nimesid andma. Ja David tuli parajasti nende poole. Seega pöördus neiu veel enne, kui slytherin nendeni jõudis, näol rõõmus naeratus. Nagu alati. "Hei, David!" hüüatas Acid piisavalt valjult, et ka Danieli ja Lucy tähelepanu saada.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 08:34

"Oi haa-haa, Dan. Ja ma ei mõelnud seda, et ta Adriannaga seal... keelehokit mängib, vaid seda, et see pidu võiks nagu huvitavam olla." Lucy pööras pingil ringi, nii, et toetus küünarnukkidega paariletile, mis nüüd ta selja taga oli. "Ja ise sa andsid mulle loa ennast lüüa, pole minu süü, et sa lööke ei kannata" ta naeris Sixtenile otsa vaadates ja enda klaasist veel paari sõõmu võttes. Äkki peaks parem midagi kangemat võtma, muutuks ka pidu elavamaks? "Anna lonksu" noris ta siis Sixtenilt ja võttis klaasi poisi käest - uhh, see asi kõrvetas rohkem, kui ta mäletas. Ta nägi, kuidas David Julie juurde läks ja siis nende poole tulema hakkasid. Akela "hoiatus" oli täiesti tarbetu olnud. Tüdruk heitis kõhkleva pilgu Danieli poole. Kes teab, mis too nüüd pähe võtab.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 08:38

"Heei," pomises Daniel, kui Lucy ta klaasi haaras. No mida? Ise on siin ju oma võiõlle peal. Sixten saatis Lucy'le ühe mis-ma-ütlesin pilgu, kui Akela Davidi nime hüüdis. Ta hummutas oma tuliviski viimseni kurgust alla ja tellis kohe uue joogi. Huvitav, mis nüüd saama hakkab. Uue klaasi kätte haaranud, keeras ta end ümber ja silmitses Davidit.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 08:41

Dave silmitses eriti rõmsat gryffindorlast, ning muigas siis ääretult laialt. ''Joome siin?'' Uuris kutt tugevalt häälel silmi tema poole seljaga istuvale Sixtenile viies. ''Hei Luce, hei sina.'' Suunas noormees silmad kutile kelle kõrvale istuma maandus, ning lauda neli pudelit tuliviskit tellis. Joodame dorgid täis ja pidu võibki alata eksole. Pudeli lahti korkinud valas ta klaasid pooleldi täis, ning kiire sõrmeliigutuse saatel olid need kõigil ees. ''Esimene läheb põhjani.'' Sõnas ta kiirelt, ning tegi oma klaasile põhja peale. Seejärel klaasi kerge kolksatusega vastu lauda virutanud suunas ta silmad maki juures mässavale mingile töötajale, ning andis talle märku, et voluumi võiks juurde tulla. Kutile õlaga kerge müksu andnud viis noormees silmad Lucyle. ''Ahjaa, vabanda nende sinikate pärast. Ma enam ei tee.'' Sõnas ta vaikselt Dannyle, ning täitis siis uuesti klaasid.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 08:46

Akela lõi oma esimesele klaasitäiele hetkega päkad silma. No misasja, kordki on tema vampiirikiirusest ka peol kasu. Teine klaasitäis läks sama teed ning kolmandat ei lasknud neiu endale enam kallata, vaid võttis lihtsalt pudeli, jälgides toimuvat. Pole vaja, et David ja Daniel karvupidi kokku lähevad. Kui vaja, tirib ta slytherini ise minema.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 08:47

Donelle pidi endale olematu joogi kurku ajama, kui ta pilguga Davidit saatis ning tema viimast lauset kuulis. "Kas ta on t ä i s?!" sõnas tüdruk silmad pärani, pilku oma vennalt tema pruudile viies, kui siis pead raputas. Okei, kui ta kavatses teha sünnipäevapeo täiesti lambikal ajal, siis las ta tegi, aga kasutada seda ettekäändena fucking surmasööjate vastastega drinkide tegemiseks - ei, see ei läinud kohe üldse. Ning Donelle'i absoluutselt ei kottinud, mis vabanduse Dave sellele tõi, et nad tuli ka jooma saada või et kuidagi peab ju suhteid tasakaalustama. See oli lihtsalt kõge siiramas mõttes rõve. "Okei, mina seda jura enam ei vaata..." pomises tüdruk, kui siis teise toa otsa - Dave'ist ja tema suurtest sõpradest võimalikult kaugele - suundus, tee pealt endale mingi lahja joogi kaasa haaras (ta tõepoolest ei kavatsenud ennast täis juura nagu mõned) ning siis end kuhugi istuma sättis. Väkk, dorklased. David vist oli ikka tõsiselt pilves omadega.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 08:51

Daniel oli sõnatu. Tüüp oli palavikus või midagi? Esimene põhjani? Pole probleemi. Kuigi sellises olekus ei tohiks Dan väga juua tegelikult. Kama kolmteist. Kutt tühjendas oma klaasi ühe lonksuga ja jäi siis Davidit vaatama. Tüüp palus vabandust? "Ma lõin ikka liiga kõvasti sind vist," pomises Daniel. "Sorry selle eest," lisas ta. Veider oleks mitte vabandada ju, kui Davis just vabandas. Samas, äkki see vabandus polnud siiras. Aaah, savi, vähemasti nad ei kakle.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 08:55

Lucy naeratas, tõsi küll, veidi ebalevalt "Nagu näha" ja tõstis enda klaasi veidi kõrgemale. "Hei sullegi" vastas ta tervitusele ja võttis enda klaasi õhust. Põhjani? No parem sellega siis kohe ühele poole saada ja kummutas enda klaasi, surudes alla kerget soovi läkastada, kui vedelik tema kurku kõrvetas. Ta ei olnud kohe kindlasti mingi suurem jooja. Ta jälgis nii Danieli kui Davidit pingsalt - ta tõesti ei olnud täna mingis erilises tujus, et kaklusi lahutama hakata, aga tundus, et David oli täna mingis erilises toredas tujus. "Ahjaa, see tuletab mulle meelde." ütles ta pukilt maha hüpates. Lucy sobras natuke enda kotikeses, mis näis täiesti liiga väike olevat, et mahutada pudelit, mille tüdruk sealt nüüd välja tõmbas "Palju õnne!" ütles ta naeratades ja poissi väga põgusalt kallistanud "Vana Odgeni tuliviski" ütles ta poisi küsivale pilgule "Klassika. See on minu ja..." ta heitis kõhkleva pilgu Sixtenile. Kas too ütleb midagi, kui Luce nüüd valetab? "Danieli poolt"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 08:58

Dave kortsutas oma kulmi. ''Ma andsin sulle sõbraliku müksu, ma palusin vabandust ja sa kurat irvitad veel?'' Ärritus kasva sekundiga ülepea. Mida kuradit need dorklased endast õige arvasid. Frost tuli vabandama, ja tema nähvab kutile. End lauast eemale lükates tõstis Dave uuesti klaasi suule, ning viis silmad siis Lucyle. ''Lammas,'' pomises kutt kiirelt, ning otsis silmadega siis kedagi kellega natuke maha rahuneda. ''Mmmm, ma tahan tantsida.'' Silmas Dave mööda ruumi liikudes veel korraks Danieli. No mida ta lootnud oli eksole - dork on ja jääb dorgiks. Kuulnud aga Lucy lauset üritas Dave sundida end veel ühe korra rahulikuks. Maandus uuesti Sixteni kõrvale istuma, ning haaras pudeli neidiselt. ''Et siis ei kallistagi?'' Noris kutt vaikselt muiates edasi. Okei ilmselgelt peksab Ade ta enne magama minekut kusagile eriti puhastavasse kohta, ning põletab kõik Dave'il seljas olnud riided. See selleks. ''Hea maitse.'' Lausus kutt kiirelt, ning vilistas Rawe kutile, kes ta kingihunnikut valvama pidi. Selle sinna saatnud läbi teiste inimeste viis Dave oma silmad ootavalt Sixtenile. Tuleb sealt veel midagi? Ja kui tulebki, siis on üks paremsirge ladus tulema.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 09:05

"Heiheihei." Akela pani pudeli käest ja astus Davidi juurde. "Tahad tantsida? Lähme ja tantsime siis, mul on igav," tegi neiu kergelt vinguvat häält ning võttis noormehe käest, et anda märku - lähme ja tantsime, nii et põrandalauad põlevad! Pole vaja uut kaklust, pigem hoiab ta koerad lahus sellega, et liputab ühe ees saba. Või seelikut. Võta näpust, kumba.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 09:05

Täiesti perses. Ta teadis, et see oli halb mõte sinna tulla. Ta teadis. Miks ta ikkagi tuli siis? "See oli nali," pomises Daniel ning viis pilgu Davidile. "Ma ei irvitanud su üle," püüdis kutt asja siluda. "Ma tõesti taha kakelda ega midagi. Su vabandus on vastu võetud. Vabandust, et ma üldse sinna vahele tulin ja... sinuga kaklema hakkasin," lisas gryffindorlane. Tundus, et kutt ikka mõtles oma vabandusi tõsiselt. "Ma ei taha jamasid," lisas Daniel. "Rahu?" küsis ta ja sirutas käe Davidi poole, et leppida. Või midagi selle sarnast.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 09:09

Dave viis silmad Torellile, kes ta käest haaranud oli. Mnnn, kulm kerkis, ning siis hakkas ka Danny asja siluma. Dave'il siiski oli veel autoriteeti, olgugi, et tema oli see kes oli umbes kaks nädalat ratastoolis ringi sõitnud, ning üsna hädine olnud. Näinud Gryffindorlase kätt muhelus noormehe näol suurenes. Ta käest võtnud, ning silmad kuti omadele kinnitanud irvitas Dave vaikselt. ''Mina hoian oma suu kinni ja sina hoiad ka.'' Täpsustas ta seda rahu asja, ning keeras end siis tagasi Akela suunas. ''Soovisid tantsida nagu ma mäletan?'' Ajas Dave end püsti, ning haaras laualt ühe klaasi, mida vaikselt jooma jäi, kui dorgi silmi puuris. No ta oli mees, ning Torelli oli lihtsalt üks kõige silesäärsem brünett sigatüükas.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 09:14

"Täpselt nii," kinnitas Akela Davidi sõnu, "õigesti mäletad." Sisimas hingas ta kergendatult - said mingi kipaka kokkuleppeni ja praegu ei kakle. Kaua seda meelerahu jätkub, on iseasi. Nüüd on tema ülesanne slytherini tähelepanu endal hoida. See ei tohiks eriti keeruline olla... Ta pole täiuslik mitte ilmaasjata.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 09:28

Lucy oli tervet Danieli ja Davidi sõnavahetust ärevil pilguga jälginud ja hingas kergendatult kui Akela ohu ära tundis ja Davidi mõtted mujale juhtis. Tüdruk võttis väikese lonksu enda võiõllest - tuliviskist oli talle tänaseks küll ja pööras ennast Danieli poole ja pomises vaikselt "Polnudki ju nii hull...?"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 09:29

Dave silmitses mõne minuti veel lauda, ning lasi klaasil siis lauale vajuda. Viis silmad tagasi oma tantsupartnerile, ning muheles laialt, kui sinnapoole liikuma hakkas kus laudu vähem oli, ning ka mõni paarike tantsis. ''Tihe külaline tantsuplatsidel?'' Uuris prefekt kiirelt, kui käed ümber Akela viis, ning siis muiates neidise esimest käiku ootama jäi. Viisakas peotants, või midagi aelemisele sarnanevat?
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 09:33

"Jeap. Ma saan tappa," pomises Daniel. "Mille peale ta ärritus üldse? Kohe näha, et kutile mu nägu ei meeldi," pomises Dan. Ta tellis uue klaasi tuliviskit ja kummutas selle kiiretl alla. Sellele järgnes järgmine, millele järgnes omakorda järgmine ja nii mitu laksu, kuni Daniel lihtsalt ei jaksanud enam. "Tegelt peaks ikkagi uttu tõmbama," pomises kutt, keel pehmemem kui soe sai. "Kuni veel aega on," lisas ta. Dan silmitses Lucy't ja vaatas siis tantsivat Davidit ja Akelat. "Mu päikesekiire vedas ta ka minema," pomises gryffindorlane. "Aga vähemalt oled sina alles," muigas Dan võluvalt.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 09:34

Akela pani tantsu olemuse paika üheainsa liigutusega - tema käed leidsid koha Davidi kaela ümber, millega ta andis ka loa noormehele oma kätele veidi vaba voli lubada, kui soov peaks tekkima. "Mulle lihtsalt meeldib tantsida," vastas vampiiritar naeratuse saatel. Meeldibki - õige võitlus on nagu tants ja seetõttu sai ka tantsutrennides käidud mingi... väga palju. Mõttes õnnitles neiu end - jess, tema sabaliputamine toimis!
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 09:45

Dave nagu kuulis midagi Dani veel lisamas, kuid hetkel polnud tal aega sellega vaielda. ''Küll siis on hästi,'' muheles kutt, ning lasi oma kätel tüdruku puusadel peatuda. Dave oli siiski oma elupäevadel hoidnud oma silmi ainult Ade'i jaoks, ning muutuma see fakt ka ei hakanud. Tantsida ja nalja teha võis, kuid kõik muu oli piirangu alla pandud. Noormees naeratas kiirelt, ning jäi siis tüdrukut oma kätevahel keerutama.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 09:49

Akela teadis väga hästi, kuidas meeste tähelepanu saada - kui ei aidanud lihtsalt ilus olemine, siis tuli veidi fan service'it pakkuda... Aga ta oli ka märganud, kui luiged olid David ja Adrianna, nii et tema töö siin on tehtud, rohkem ta ei kiusa. Daniel läheb ära (ja kui ei lähe, siis ajab ta ise majakaaslase minema, et konflikte vältida) ja kõik on rahulik. Aga hetkel - naudime! Acid keerutas tumedate juuste lenneldes, saateks tema helisev naer. Lõbus!
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 09:51

Lucy patsutas poisi selga "No mul on tunne, et sa hetkel küll veel siin peksa ei saa" Tüdruk vaatas üle õla tantsiva paari poole ja seejärel kusagil kaugemal olevat Adriannat, kes küll üldse õnnelik välja ei näinud. Woah, poiss kavatses ennast täiesti kasti vist juua. Siis kui poiss pausi tegi andis tüdruk baaridaamile märku, et too rohkem jooke poisile ei müüks "No küll see päikene sul ka tagasi mingi hetk tuleb ja mina ei kao kuhugile. Eriti, kui sa selline oled." tüdruk saatis Sixtenile etteheitva pilgu. Too ikka pidi nii rängalt asja võtma, et ennast täiesti täis jooma, jättes Lucyle purjus poisi tagasi lossi toimetamise. "Kas läheme tagasi?"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 09:55

"Lähme minema jah," pomises Daniel. "Miks me üldse tulime? Miks mina tulin?" pomises kutt ja ajas end püsti. Ta silmitses Akelat ja Davidit. Oii, ta oli armukade. Ta oli ikka tõsiselt armukade. Nii palju siis silmarõõmust. Aga kuna Akela nö talle ei kuulunud, ei hakanud Dan kraaklema ka tüdruku pärast. "Anna mulle andeks, et ma selline olen," lausus Daniel Lucy'le vabandavalt silma vaadates.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 10:45

Lucy naeratas poisile "Sa tulid, sest mina tahtsin, et sa tuleksid ja see oli sinust väga armas." Tüdruk vaatas sinna, kuhu poiss ja nägi Davidit ja Akelat tantsimas. Daniel ei paistnud rahul sellega olevat. "Sa tead, sa võiksid ta lihtsalt tantsima kutsuda" ütles ta vaikselt, poisi kõrvale püsti seistes. Poisi vabanduse peale kehitas prefekt õlgu "Ikka juhtub." See, et see Lucyle ei meeldi, ei tähenda, et poiss kohe midagi valesti teinud oleks.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Vanessa A. Forthland
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Vanessa A. Forthland


Posts : 1005
Reputatsioon : 2
Location : Gryffindori puhkeruum

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 11:22

Olgu, antud seisukohal ei olnud Samara üldse plaaninud sellele läbule tulla, kuid ta oli öökullipostiga kirja saanud (see hirmutas teda tõsiselt) ning ta oli uskunud, et äkki kohtab ta läbul mõnd inimest, kes oskab talle meelde tuletada, kes ta on. Tütarlapsel oli endiselt mälukaotus ning ainus, keda ta teadis, oli Darren. Noormees oli pärast õnnetust koguaeg tema kõrval olnud. Nüüdseks oli tütarlaps selgeks õppinud (meelde tuletanud) loitsud ja ilmumise, seega Sigatüüka jaoks oli mingi algus olemas. Kuid peale kooli olid tal ka sõbrad olnud, eks?

Neidis vaatas seda logu maja, enne, kui ta sellesse üldse siseneda otsustas. Viimane kord, kui ta seal oli olnud, oli ta olnud purupurjus ning kogu lagi oli talle kaela varisenud. Pärast seda ei olnud tüdrukul sellest kohastjust mitte kõige meeldivamad mälestused. Tegelikult ei tahtnudki ta sellesse räpaurkasse tagasi minna, ta ei teadnud, kuidas vana Samara seal käia suutis, kui seal haises niiskuse järgi!

Kuid ometi astus neidis viimaks majja. Ta vaatas ringi. Kõik need näod... need olid talle nii tuttavad, kuid ta ei suutnud ühtki neist meelde tuletada. Ta vaatas Lucy poole sellise tühjusega nagu nad oleks võhivõõrad. David - tütarlaps nägi tema silmis seda ülbust, mis talle nüüd rohkemgi meeldis, kui enne. Kuid ta ei tundnud isegi teda ära, olgugi, et nad olid lähedased olnud. Ta ei tundnud kedagi ära.
Ta üritas kuulata. Kus need sünnipäevalapsed siis on? Tundus, et see tüdruk ja see noormees seal (ta vaatas Julie ja David'i poole).
Ma saan sellega hakkama, mõtles ta endamisi enesekindlalt, kõndides seejärel Julie poole. "Sa oled ilmselt Julie. Palju õnne," lausus ta naeratades, ulatades talle väikse paki ning kolm õrnroosat roosi.
Ning seejärel pöördus ta David'i poole. "Ja sina oled vist David, eks? Noh, palju õnne siis sulle ka." Ja ta ulatas ka talle karbi.

Ta ei jäänud neid kallistama, sest tema jaoks oli võõraste kallistamine üsna kohatu. Ega tema ei teadnud, et Dave oli tema lähedane semu olnud.
Nüüd kõndis tütarlaps teistest eraldi, kusjuures sama aknalaua juurde, kus ta oli varemgi istunud. Aga enam ta ei istunud vaid toetas end selle vastu ja ta ei joonudki midagi! Varem oleks ta kohe endale pudeli avanud. Nüüd ei suutnud ta aga vaadatagi alkoholi, see oli ju nii rõve! Tegelikult tahtis ta mahla.
See ei olnud ainus, mis oli tüdruku puhul muutunud. Neidise pikad ronkmustad juuksed olid kergelt lokkis, ta kandis valget litritega pluusi, musti teksaseid ning ketse. Õlgade peal oli tal motikatagi. Ei mingeid tanksaapaid, ei mingeid võrksukki, ei mingeid korsette. Neidis nägi välja - tavaline!



ot. Julie, sinu karbis on hõbedane kaelakee, mille küljes on ripats kolme teemantiga.
David, sinu karbis on kuldne Armani käekell.
Back to top Go down
Adrianna Frost
eraisik
Adrianna Frost


Posts : 1219
Reputatsioon : 4

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 17:21

Adrianna polnud kohe üldse rahul sellega, et David järsult praktiliselt kohe lihtsalt uttu tõmbas. Nojah, tegu oli tema sünnipäevaga, aga see selleks noh.. Niigi pidi slytherinlane ennast kuratlikult tagasi hoidma, et igale kohale tulnud õnnitlejale mitte keretäit anda. Ennast vastu kingilauda toetanud, saatis Ade Dave'i pilguga, kui see Julie juurde läks.. no okei, peokorraldaja kohustused või midagi, arusaadav, kuid hetk hiljem läks ta lihtsalt rõõmsameelselt keset dorklaseid. Mida kuradit? "Kui ta kaine peaga dorkide selitsis l õ b u t s e b, siis ma enda eest ei vastuta," vastas ta mitte just eriti rõõmsa tooniga Donelle'le, kes hetk hiljem juba kuhugi kaugemale nurka läks. Hetke veel pisut kissis silmade ja üsna mõrvava pilguga David'it seal dorkide seltskonnas jälginud, läks kutt juba järgmisel hetkel mingi kuramuse dorgieidega tantsima, kes ennast kutile ilmselt kaela määrinud oli. Kurat, kainena Adrianna seda pidu üle ei ela. Juba hetkel oli tal kuradima suur kiusatus lihtsalt sellele dorgile räigelt tappa anda ja ta siit kus see ja teine lennutada. Samal hetkel läks slytherinlasest mööda mingisugune kutt, käes kaks kinnist viskipudelit. Tuimalt tõmbas Ade ühe nendest enda valdusesse, saates kutile vaid mõrvava pilgu, kui see hädaldama hakkas. Pudeli lahti keeranud kummutas Adrianna sealt paar lonksu, ennast kingilauast eemale lükates ja otse üle niiöelda tantsuplatsi baari lähistele marssides, David'ist ja sellest dorgist möödudes neid praktiliselt riivates. Oi, kuidas ta oleks tahtnud nagu muuseas selle kuramuse eide jalust niita. Ade oleks ehk isegi tantsima läinud, kui siin mõni slytherini kutt peale David'i oleks olnud, sest erinevalt oma kallimast ei kavatsenudki ta mõne dorgiga jalga keerutama minna. Baarini jõudes maandus ta ühele pukkidest, dorkidest siiski võimalikult kaugele istudes.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty8/8/2011, 18:05

Kalin oli viimaks siiski otsustanud peole minna. Oleks viisakas või midagi. Kalin astus kõrtsi ja vaatas seal ringi. dorke tundus rohkem olevat, kui slythe. Wõeh. Kalin lasi pilgul üle ruumi libiseda. David tantsis Akelaga. Hmm. Väga huvitav. Kuskil eemal seisid Lucy ja Daniel. Oot, mida? Daniel oli siin? Ja keegi polnudki veel kaklema läinud? Päris hea. Baarileti juures istus Adrianna. Pilguga Julie leidnud, sammus Kalin neidise juurde ja soovis talle viisakalt õnne. Ta polnud küll kindel, aga vähemalt oli Julie'l vist päriselt sünnipäev, erinevalt Davidist, kes ilmselgelt otsis lihtsalt põhjust, et pidudseda. Oma õnnesoovid edasi andnud, sammus Kalin baarileti juurde ja tellis ühe võiõlle. Saagu mis saab, aga täis ta end seal ei joo.
Back to top Go down
Sponsored content





Läbu vol 2  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Läbu vol 2
Back to top 
Page 3 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Läbu, wtf
» Kolmas känd paremalt (ehk Danette'i deit ehk läbu)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: