EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Läbu vol 2

Go down 
+13
Ben Sword
Lucas Lestrange-Osier
Kalin Riddle
Vanessa A. Forthland
Katelyn D. Frost
Randy Green
Adrianna Frost
Trixie O'Hara
Daniel Murray
Lucy (Weasley) Murray
Flynn Meraz
Drew Frost
Destiny Payton Murray
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
Ben Sword
slytherinlane // 17. aastane // 6. klass
Ben Sword


Posts : 298
Reputatsioon : 3

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 04:29

Benjamin noogutas kergelt, huulil lai muie, kuuldes tütarlapse esimest lauset. That's riiight. ''Kamoon. Nagu sa ise ei pidutseks,'' ütles ta vahepeal ja jätkas siis oma suitsu kimumisega. Kuulanud aga tütarlapse arutelu, turtsatas nooruk õrnalt. ''Ego on ka teil kõigil laes, you know,'' muheles noormees, kuigi tegelikult see, mida Donelle lausunud oli, oli täitsa tõsi. Benny ei kujutanud ette paremat seltskonda, kui Frostid, ja polnud ime ka. Ta oli ju nendega üles kasvanud, niiet tundis end praktiliselt nagu nende perekonnaliige, so.. Mjah, Benjamin oli sellesmõttes küll vanemaks sirgunud, et enam ei võtnud ta Don'i nagu õde, vaid lihtsalt nagu.. tüdrukut. Mis teha, nii on.. Siis astus aga uksest välja tema paarimees Dave, kes oma beebisilmadega suitsu lunis. Kuidas ta sai üldse sellele tolgusele mitte tobi anda, eksole? Sobranud oma teksade taskutest paki järele, tõmbas ta sellest paar tükki välja ja ulatas David'ile. Peagi leidis pakike oma koha taas taskus.


Last edited by Ben Sword on 9/8/2011, 04:44; edited 1 time in total
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 04:39

Daniel lendas koos Akelaga põrandale ja turtsatas ka naerma. Hetkel ei saanud arugi, et valus oleks olnud. Homme ilmselt andis külg või midagi tunda. Daniel keeras end selili ja viis pilgu Akelale: "ja mina veel arvasin, et sa oled kõige osavam siin ilmas." Siis kuulis ta Davidi häält. Kutt vaatas üles. Oi näe ja seal see vanajumal kõrguski. Dan vaid naeris seal põrandal. Tal oli väga lõbus olla. Kutt ajas end püsti ja aitas Akelal ka tõusta. "Ole mureta, me juba lahkume," naeris gryffindorlane ja tõmbas Akelat endaga kaasa.

OT: Vampiiridele ei hakka alko pähe ju. Very Happy
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 04:44

OT: ma olen sooda ka, peaksid seda juba teadma. : D

Kuna Akela ei olnud obviously purjus, sest vampiirid on mingid trollid, kellele alko külge ei hakka, aga ta oli piisavalt käpard, et elada kaks tuhat pluss aastat ja mitte osata kontsadega käia (oled rahul nüüd? XD), siis suutis ta kuidagimoodi ikka nad sinna põrandale tõmmata. Davidi häält kuuldes vaatas neiu üles, näol ah-mis-sa-tahad-ilme, ning lasi end Danieli poolt püsti tõmmata. "Ära nüüd nii kuri ka ole, David," pidi Acid veel omaltpoolt lõppsõna ütlema. "Üks õhtu elus võib, mäletad?"
Back to top Go down
Randy Green
eraisik
Randy Green


Posts : 243
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:07

"Meeldiv," noogutas Henry tüübile, kes nende seltsi oli istunud. No jah, ega Henry ei olnudki arvanud, et ta saab tüdrukut terve õhtu endale hoida. Kuid ta oli lootnud seda. Ta muigas kergelt ja rüüpas jooki, tõmmates Julie jälle enda sülle. Jean-Paul võis seal istuda küll.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:09

Dave kortsutas oma kulmi, kui suitsu ette asetas, ning Benile tänulikult noogutas. Kui Akela aga samuti sõna võtma hakkas kerkisid kuti kulmud ükshaaval. ''Midagi siin elus ei saa niisama. Pealegi, Dannyl on mulle pidevalt midagi öelda - olgugi, et ma ta tookord üsna korralikult läbi klobisin.'' Ohkas ta kiirelt. Keegi ei teadnu millepärast Dave ratastoolis oli olnud, ning ilmselt ei saanud ka teadma. Rin oli ju minema viidud, ning elu oli taaskord üsna lille seisundis. Risti uksele ette seisnud vaatas ta altkulmu Dannile otsa.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:15

"Hei," protesteeris Julie naerdes, kui Henry ta endale sülle tõmbas. "No worries," sositas Ann kiirelt mehele kõrva. Tundus, et ta oli natuke armukade. Polnud ju tegelikult põhjust, JP oli majakaaslane ja sõber.
Back to top Go down
Randy Green
eraisik
Randy Green


Posts : 243
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:18

Henry muigas ja raputas kergelt pead. Ta ei muretsenudki. Kui oleks muretsenud, oleks ta kohe Julie ära viinud sealt ja teda ainult endale hoidnud. Mees rüüpas viskit, tundes, kuidas ta kergelt purjakile jääb.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:20

"Vabandust, et ma ristiks su kaelas olen," muigas Daniel lõbustatult ja hakkas välja astuma, kui David talle ette seisis. No mida? Sixten vaatas Davidile silma. "Mida sa veel tahad?" küsis kutt kergelt muiates. Oi, temal oli ikka veel väga lõbus. Oleks ta kaine, oleks ta hoopis teise suhtumisega.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:21

Jule näppas viskipudeli Henry käest ära ja jõi paar lonksu tulist jooki. Peas juba kergelt sumises, kuna enne mehe tulekut oli Jule mõned kokteilid joonud, mis polnud just kõige lahjemad.
Back to top Go down
Randy Green
eraisik
Randy Green


Posts : 243
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:23

"Kas sa tantsida tahaksid, hea laul käib," küsis Henry vaikselt. Ta ei tahtnud Julie sõbra vastu ebaviisakas olla ega midagi aga ilmselt too ju väga ei pahandaks, kui mees neidise tantsima viib.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:25

"Mmm....JP, me tantsime natuke, ma usun, et sa ei pahanda," lausus Jule vabandavalt ja tõusis diivanilt. Sünnipäeval oli vaja ikka tantsida ka, mitte müürilillekest mängida. Nojah, mis müürililleke ta ka oli, aga...
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:27

Akelale ei meeldinud Davidi käitumine. Pole vaja isegi öelda, et ta haistis kaklust, sest see kaklus lehkas räigelt. "Kuule-kuule, pole vaja nüüd vanu haavu lahti kiskuda..." püüdis neiu asja siluda, haarates Danieli käsivarrest. "Lähme ära, Daniel. Me ei ole siin enam tahetud."
Back to top Go down
Randy Green
eraisik
Randy Green


Posts : 243
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:27

Henry tõusis ja võttis Julie käe, viies teda sinna, kus oli ruumi tantsida. Ta tõmbas neidise tugevalt enda vastu ja pani käed talle ümber. Mis siis, et oli kiirem lugu, Henry tahtis tüdrukut hoida.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:31

Dave pani oma suitsu põlema, ning tõmbas sellest mahvi. Astus sammukese tagasi, ning viipas neile, et nad väljuksid. Poleks Akela nii kuramuse kena raamiga, oleks Dave juba ammu Danielil kaelas olnud, ning teda kusagil klobinud. Peaks nüüd kutt veel ühe piiksu tegema lendaks Dave talle seljatagant peale. Keda kotib, et nii tegid ainult diblad ja päris lollakad. ''Head õhtut.'' Sõnas ta veel sarkastiliselt, kui siis end teiste suunas keeras, ning oma käed taskutesse surus.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:31

Jule asetas käed mehe õlgadele ja liikus loo rütmiga kaasa. "Mida sa siis vahepeal teinud oled?" küsis Ann kulun küsimust. Ilmselt loomade eest hoolitsenud ja nii edasi. Rutiin oli kindlasti jätkunud.
Back to top Go down
Randy Green
eraisik
Randy Green


Posts : 243
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:37

"Loomad," kostis Henry vaid lühikese vastuse, ise lõbusalt naeratdes. "Mul ei ole vabal ajal muud teha siin. Minu elu käib vaheaegadel. Kuid ma olen selle eluga ka väga rahul. Eriti, kui ma koos sinuga aega saan veeta." Henry naeratas selle võõra välimusega, kuid naeratuse stiil oli ikkagi tema oma. "Ja sa ise? Eksamid lähenevad täie hooga."
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:39

"Jah, peaks ilusti ära tegema. Muuseas, ma lähen turniirile" vastas Jule. "Kuidas sa selle peale tulid, et enda välimust muuta?" küsis neidis seejärel. Ta ise poleks ilmselt seda võimalust kaalunud.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:43

Daniel muigas ja astus Davidist mööda. "Kena õhtut," vastas ta veel kutile. No mida? Ta ju ei saanud oma suud kinni hoida. Kutt libistas käe ümber Akela piha ja sammus temaga mööda tänavat edasi Lucy poole. Akela oli kuramuse kuum piff ja ta oli täiesti Danieli päralt.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:45

Akela oleks tahtnud Danielile vastu kõrvu anda, sest see suur sitaratas ei suutnud oma leierkasti sekundikski kinni hoida, kuid piirdus vaid müksuga vastu noormehe õlga. Pole vaja nüüd õlga paigast lüüa või midagi. "Sa oled ikka sündind loll küll," torkas neiu pahaselt. "Ma oleks sinu pärast kaklema pidanud hakkama!"
Back to top Go down
Randy Green
eraisik
Randy Green


Posts : 243
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:46

"Ma kuulsin jah. Palju õnne," lausus Henry rõõmsalt. Tal oli hea meel Julie üle, kui too seda tahtis, siis miks mitte. Kuigi natuke oli ta mures ka. Need ülesanded oli väga rasked. "Ma tahtsin sinuga koos olla. Lõbutseda. Ja mõtlesin, mida teha. Siis tulingi selle peale. Nii ei pea me ennast varjama, kuid me peame valetama. Pole hullu. Ma olen lihtsalt üks kutt Londonist, kes sulle külla sõitis. Eksju?!" Henry muigas ja suudles siis korraks tüdrukut.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:50

"Tänan," sõnas Julie naeratades. Turniir tundus õige valik. Tüdruk noogutas Henry jutu peale ja suudles meest vastu."Kaua see välimus veel kestab?" küsis Ann seejärel. Ehk oli Henry unustanud kella jälgida. Oleks jama värk, kui äkitselt oleks Lucase asemel kõigi silme all professor.
Back to top Go down
Randy Green
eraisik
Randy Green


Posts : 243
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:56

Henry naeratas. Julie suudlused tegid tal olemise kohe nii heaks. "Mingi kolm tundi veel," lausus ta siis. "Tead, see oleks nagu sa petaksid Henryt kellegi teisega. Mingise Lucasega." Henry naeris vaikselt, keerutades tüdrukut muusikaga kaasa.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 05:59

Viimase lause peale kortsutas Jule kulme. "Tehniliselt petan ma sind kellegi teise välimusega." Petmise jutt neidisele ei istunud, eelmine suhe läks seeläbi metsa, kuna poiss pettis Julie´t teise tüdrukuga.
Back to top Go down
Trixie O'Hara
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Trixie O'Hara


Posts : 364
Reputatsioon : 0

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 06:02

Scarlettile aitas. Ta oli viimase klaasi viskit ära joonud ja maksis enda jookide eest, suundudes viimaks välja. Ta lükkas ukse lahti ja manas näole ükskõikse, tüdinenud ilme, kui märkas, et kogu Frostide kamp seal koos on. "Head õhtut," poetas tüdruk moka otsast, kui nende vahelt läbi sammus ja siis aeglaselt üle tee minema hakkas, et siis Sigatüükasse tagasi minna.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty9/8/2011, 07:01

Lucy vaatas murelikult kokkupõrget ukse juures, kuid ei hakanud esialgu veel vahele segama ja õnneks laabus kõik rahulikult. Ta naeratas sõpradele, kui nood tema poole tulema hakkasid ja kõndis neile vastu. "Hei, teil läks ikka päris kaua aega"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sponsored content





Läbu vol 2  - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Läbu vol 2    Läbu vol 2  - Page 9 Empty

Back to top Go down
 
Läbu vol 2
Back to top 
Page 9 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Läbu, wtf
» Kolmas känd paremalt (ehk Danette'i deit ehk läbu)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: